Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 09 Дек 2019 04:11

Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
AppleTV 4 генерация 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Здравейте , преди дни закупих AppleTV 4 генерация със идеята , че ще мога да си сваля приложението на булсатком ТВ от appstore на apple , да ама го нямаше. След това четох по форумите и разбирам че има вариант да се направи с приложението kodi , опитах се да го направя както беше обяснено стъпка по стъпка , но за мен беше доста сложно и не се справих . Ще ви помоля ако може някой който може да го инсталира , да влезе в компютъра ми с teamviewer и да го инсталира , а аз ще свържа всичко както трябва с USB кабел . Искам да кажа , че ако се налага бих си платил , тъй като нямам друг вариант по който за момента да гледам телевизия . Благодаря предварително !

07 Ное 2019 19:21
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Въпрос: защо си купи точно това устройство, а не някой от многобройните прости андроиди? Наядената ябълка сигурно е поне 5 пъти по-скъпа.

19 Ное 2019 16:35
Профил
Аватар

Отговори с цитат
@Blizzard323,
Здравей и добре дошъл във форума на Булсат :D,

Дори и да ти се инсталира коди на ейпъл бокса въобще няма да си доволен от качеството на каналите. Резолюцията е скопена до 360п от профила, който се ползва в коди.
Apple TV е стрийминг бокс, не тв бокс.

P.S.
Можеш да гледаш на бокса чрез AirPlay функцията от таблет или телефон с ios. Качеството също е като за таблет, няма и епг.

19 Ное 2019 19:43
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
Гледам и не вярвам на ушите си.
100 пъти проверих датата на компа ми.
Ментето се появило :D :D :D
P.S. Извинявам се за офтопика.

19 Ное 2019 20:48
Профил

Отговори с цитат
Здравейте Bizzard323

От това, което сте споделили, стигам до извода, че Вашият AppStore е към друга държава и не е наличен. За целта сменете магазина с друга държава и ще Ви се появи в търсачката. Според мен ще можете да гледате без проблем с приложението. Ако имате айфон с вашия акаунт опитайте да потърсите на телефона приложението, ако и там го няма, значи това което написах е така. В момента съм в Германия например и приложението го има в германския магазин, но ако сте в американския едва ли ще е там. Опитайте да смените магазина. Ако не знаете как ще ви обясня.

20 Ное 2019 17:24
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Моля обясни, не че имам епъл тв, ама знае ли човек.

20 Ное 2019 19:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ]