Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 15:25



Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Следваща
Andoid Box за Fusion TV 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ванди, колегата подкарал телевизията на стика...
vanderel написа:
Никакво подценяване ! Мобилизация до краен предел :!:

Местим се в темата за футбола и почваме бирите :D
И червените дяволи да му мислят :mrgreen:


20 Окт 2019 12:57
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2010 14:17
Мнения: 39
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Добро утро :D

Значи сме имали напредък ....радвам се, че нещата се получиха.

Ти вече можеш сам да си иснталираш всяко едно приложение за Андроид, което го намираш за интересно или ти трябва. НЕ е нужно аз да ти ги давам :wink:
От страници като Apkpure или Aptoide си сваляш приложението в апк формат, което те интересува и го запазваш на лаптопа ти! След това го инсталираш по познатия ти вече начин.

Това което аз мога да ти препоръчам - свързано с телевизия, са няколко апликации. Приложения(апликации) можеш да сваляш и директно от техните станиците



За Fire Stick ти трябват винаги armeabi версия!

YouTube можеш да си го инсталираш ръчно от тук:
https://androidapksfree.com/youtube/com ... d-youtube/

Има начини да си инсталираш всички приложения директно от стика, без лаптоп. Като за начало погледай малко видеа в тубата, там има решения и описания за почти всичко свързано със стика :wink:

Гледаш ли вече телевизия от апликацията на Булсата?
Лек ден :D

П.С.
@mitkoiphone
Благодаря

Да колега гледам вече булсат картината е много добра .


20 Окт 2019 13:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Супер,
много се радвам, че нещата станаха :mrgreen:

П.С. Акаунта от Амазон и паролата ти към него НЕ ГИ споделяй с никой никога :!:
На никой, който иска да ти помогне не му трябват за помощ!!! Ако ти каже обратното значи има други цели...

Лек ден :D


20 Окт 2019 13:14
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Добър урок се получи :!: Поздрави !!!

Местим се от тук за да не разводняваме повече хубавата тема !


20 Окт 2019 13:45
Профил

Регистриран на: 16 Сеп 2011 09:51
Мнения: 4
Отговори с цитат
Здравейте,понеже искам да поставя телевизор в една стая в ,която нямам окабеляване за интернет и телевизия и не искам да пробивам и да прекарвам грозни висящи кабели навсякъде ми се иска да гледам телевизия през фюжън в тази стая.Въпросът е следния дали аз да си купя един андроид бокс и да инсталирам приложението на булсат или директно от тях да си заявя бокс и да използвам тяхното устройство.Тук обаче ме притеснява това,че тяхното устройство не може да се свържи по wifi и отново опираме до кабели.Другия вариянт е да сложа зад телевизора един разшиител на сигнала от този тип https://vikiwat.com/razshiritel-na-obhv ... re-bg.html и от Лан порта да пусна едно малко кабелче до фюжън бокса и да реша проблема с окабеляванто.Телевизора не е смарт и затова се налага използването на ТВ бокс.

Другия вариант е да си закупя аз един андроид тв бокс с ваша помощ,който да има добра връзка с wifi да си инсталирам приложението на булсата и да реша проблема.Хем ще мога да използвам и бокса и за youtube ,netflix и т.н.Доколкото изчетох тук в темата ще ми трябва устройство чието дистанционо управление е пригодено за гледане на телевизия.Предполагам това устройство би свършило работа,защото в темата по-назад се коментираше като добро решение.Въпросът е има ли да се правят някакви по специални настройки с които евентуално бих имал проблем,защото не съм много запознат с тази материя или просто изтеглям приложението на булсат от google store и гледам.

И последно понеже в момента имам инсталирано приложението на телефона ,но там нямам диема екстра каналите на тв бокса евентуално ще ги имам ли?Доколкото разбрах тия канали ги няма когато приложението е инсталирано на телефон или таблет,но на телевизор ги има,а на въпросния бокс как ще са нещата?

Благодаря ви предварително за помоща.


23 Окт 2019 17:12
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Най-важните отговори: на ТВ бокс ще имаш и диемите, и максовете. Ако искаш да ползваш кабел за фюжъна или за бокса, и това е решение - Powerline Adapter: https://www.jarcomputers.com/TP-Link-TL ... l?ref=prod Ползва електрическата мрежа за кабел и няма да прокарваш нищо. Включваш едното в бокса и в контакта, другото в рутера и в контакта.


23 Окт 2019 17:34
Профил

Регистриран на: 16 Сеп 2011 09:51
Мнения: 4
Отговори с цитат
Да варианта с Powerline Adapter го обмислях и аз ,но понеже в къщата съм с трифазен ток и с цел разтоварване на линиите контактите ми в различните стаи са на различни фази не знам дали по този начин тези устройства биха работили правилно и затова съм избрал варианта с разхирители на обхвата.


23 Окт 2019 17:49
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
И аз у нас съм с трифазен ток, въпреки че съм в апартамент. Няма да стане, ако са на отделни фази.


23 Окт 2019 17:58
Профил

Регистриран на: 16 Сеп 2011 09:51
Мнения: 4
Отговори с цитат
А този тв бокс ще свърши ли работа?И наистина ли му е добре wifi обхвата,както го хвалят?

https://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Mi-TV-B ... g0irMOyWSA

Този уж е с андроид 8.1 ,че ги има същите устройства но с андроид 6.


23 Окт 2019 19:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Два броя имам в къщи ,точно този модел.Без забележки!Wi-fi работи и на двете честоти!Андроид 8.1…гласови команди +Dolby& 4K! Успех!

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk


23 Окт 2019 21:39
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Само за отбелязване-качеството на картината чрез приложението е една идея по-лошо,сравнено с това на Фюжън приемника.


24 Окт 2019 05:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Не мога да потвърдя, че качеството е по-лошо. Възможно е бокса, на който гледаш да ти разваля картината една идея?

Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


24 Окт 2019 10:35
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
vaniosl написа:
Да варианта с Powerline Adapter го обмислях и аз ,но понеже в къщата съм с трифазен ток и с цел разтоварване на линиите контактите ми в различните стаи са на различни фази не знам дали по този начин тези устройства биха работили правилно и затова съм избрал варианта с разхирители на обхвата.
Аз да допълня за адаптера :D
Фазите могат да се оеднаквят от добър електротехник. Или от теб и мен :wink: Аз мога да ти съдействам от тук, а от теб се иска да боравиш добре с отвертката :!:


24 Окт 2019 11:07
Профил

Регистриран на: 19 Апр 2011 12:43
Мнения: 104
Отговори с цитат
Това работи възможно най-добре:
https://www.tp-link.com/bg/home-network ... a7510-kit/


24 Окт 2019 13:15
Профил

Регистриран на: 16 Сеп 2011 09:51
Мнения: 4
Отговори с цитат
За сега ще пробвам с един разширител и ако не съм доволен от нещата ще премина на устройства powerline.

Само да попитам има ли ограничение на колко устройства съм инсталирал мобилното приложение?Някъде бях чел за лимит,който отговаря на броя устройства ,които заплащаш.


24 Окт 2019 16:09
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®