Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:35



Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
Andoid Box за Fusion TV 
Автор Съобщение

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
С горното твърдение мога да се съглася единствено,ако имаш проблеми с очите си или телевизора ти е Краун,Финлукс,Ариели и тн.и разваля образа и на фюжън бокса и го приравнява до качеството на апп-а .Намери некой приятел с хубав телевизор,сложи аппа и бокса и сравнявай.Може мойте претенции да са големи за качеството на картината,но разлика има и тя се вижда.


10 Яну 2020 20:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Направи един скриншит от канал, който е "мазалище" за да видим дали проблема не е в твоя телевизор! Иначе може да си лалим без спир. Качеството е същото като при фюжън бокса!
И още нещо, тАлавизорите, който се продават в източната част на континента не се продават в западната част! Така че пак ти казвам - проблема е в твоя телевизор приятел, нЕма нужда да тествам другаде! И за да докажеш правотата на твоето твърдение направи скриншот от бокса и от апа за да ги сравним! Иначе ти олеква мнението :!:

П.С.
Не търся спор и не защитавам Булсата. Просто бъди обективен и го докажи!


10 Яну 2020 20:39
Профил WWW

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Аз няма какво да доказвам-виждам го много ясно какво е качеството.Който иска,нека си вярва че е прфектно.Ако беше такова,да съм хвърлил бокса отдавна.Да не си мислиш,че само аз имам претенции.
DevNull написа:
Iliyan N написа:
Ръчкай...ще останеш доволен!

Изобщо не останах доволен. Картината си е мазалище(според моите изисквания де) като я сравнявам с това което имам на другия бокс x96 с alex elec.
Ако е такава и картината от булстския фюжън мале мале. Добре че не си взех - почти се бях заиграл към някой офис преди месец време.

DevNull написа:
Здравко, нямам нужда от помощ. За да напиша, че картината не ми харесва значи вече съм я инсталирал и видял.
Като гледам и на 720p не го докарва. Това както писах преди го тествам на KII Pro и преди да обвиниш боксчето ще ти кажа че чудесно си плейва hdr.
Не съм му закачил сат. антена още да видя дали ще отвори 4K телевизия, но мисля че ще се справи.

zdravkos написа:
Ясно Гена,
жалко, че при теб "картината си е мазалище". Никой и нищо не обвинявам.. (освен арабите заради скъпия бензин :lol: и Д. Тръмп заради глобалното затопляне)!


11 Яну 2020 07:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
juliusceaser написа:
Аз няма какво да доказвам-виждам го много ясно какво е качеството.Който иска,нека си вярва че е прфектно.Ако беше такова,да съм хвърлил бокса отдавна.Да не си мислиш,че само аз имам претенции.
блаженни са вярващите :lol:
DevNull написа:
Iliyan N написа:
Ръчкай...ще останеш доволен!
Изобщо не останах доволен. Картината си е мазалище(според моите изисквания де) като я сравнявам с това което имам на другия бокс x96 с alex elec.
Ако е такава и картината от булстския фюжън мале мале. Добре че не си взех - почти се бях заиграл към някой офис преди месец време.
Не знам дали знаеш, но с AlexElec каналите на Булсат може да се гледат до макс. 640х368 резолюция!!! и е нормално в тази си разделителна способност да са мацаница! Ти на това мнение ли се уповаваш?
Колегата пита дали картината на фюжън бокса и тя е така? Ти какво би му отговорил?

Пак повтарям, че не защитавам никой и аз ще приключа с тази безмислена дискусия! В този ред на мисли ти пожелавам приятен уикенд :)


11 Яну 2020 10:47
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Не знам дали знаеш, но [u][b]с AlexElec каналите на Булсат може да се гледат до макс. 640х368 резолюция!!

Оооопссс никъде не съм казал че с това гледам булсата така че се кротни малко Здравец. Сравнявам двата източника само като на x96 няма го казвам от съображение за сигурност.


11 Яну 2020 14:40
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Аз вече съм отговорил,още на 9-та страница.Там съм писал същото -че бокса е по-добре,а на андроида цветовете са бледи,измити,образа е блър-нат.


11 Яну 2020 15:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2010 14:17
Мнения: 39
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Колеги при мен нд каналите са нд с Fire Stick 4k само има много размазана картина на каналите Viasat Nature и Viasst Explore при някой друг има ли го това замазване на тези канали .


11 Яну 2020 15:51
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Никой не е казал че не са ХД.Такива са да,но им липсва дълбочина,рязкост на изображението.


11 Яну 2020 16:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Urbanb написа:
Колеги при мен нд каналите са нд с Fire Stick 4k само има много размазана картина на каналите Viasat Nature и Viasst Explore при някой друг има ли го това замазване на тези канали .
При мен са добре,двата канала са ми в "любими" и се гледат редовно ...с Mi Box S съм

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk


11 Яну 2020 17:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
juliusceaser написа:
Никой не е казал че не са ХД.Такива са да,но им липсва дълбочина,рязкост на изображението.

По-точно описание няма.


12 Яну 2020 14:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Точно за тези канали не съм сигурен въобще, че имат нещо общо с HD! Вие по какъв критерии ги определяте като такива?


12 Яну 2020 15:48
Профил WWW

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Ей,ама много си подробен и все под вола теле търсиш.Никой не твърди че последното ми твърдение е за конкретни канали.Отнася се като цяло за всички канали.И ХД и СД.Не съм си записвал в тефтера кой канал как е.Сравнявал съм единствено каналите ,които основно гледам с бокса.Каналите са 5-6 и ги гледам от години.И като си пусна апп-а на същите канали,повярвай,липсва ли нещо в излъчването на каналите-веднага се забелязва.


12 Яну 2020 17:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Колега, ни`кво теле не търся! За мен тези 2 канла са СД и това и написах, а ти заключи, че тези канали са хд, но им липсва плътност, дълбочина и рязкост на изображението!?
Поне ни кажи на основата на какъв критерии определяш канал за ХД? Логото ли?

В крайна сметка не е нужно да ми отговоряш - няма смисъл да задълбаваме. За @Iliyan N и за мен качеството на апликацията е доста добро - никаква разлика с бокса!!!
За теб не е така, така че си е ок това. Не е нужно само да ме пращаш да сравнявам при нЕкой приАтел! И така...

Urbanb написа:
Колеги при мен нд каналите са нд с Fire Stick 4k само има много размазана картина на каналите Viasat Nature и Viasst Explore при някой друг има ли го това замазване на тези канали .
И при мен е така с тези два канала!


12 Яну 2020 17:57
Профил WWW

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Явно наистина имаш проблем с очите и не виждаш добре.Само един пост над твоя съм написал че твърденията ми за качеството на картината се отнася за всички канали в цялата апликация,не за определени канали,независимо кои са те.
EDIT:Направих си труда да погледна въпросните канали-Nature и Explore.Ми на бокса двата канала са много по - добре,както останалите канали.И да,на апп-а са по-зле,както останалите канали,но не повече.Няма разлика между конкретни канали.
Край!Който иска,нека вярва че апп-а е върхЪ!И да си гледа без бокс и без да плаща.


13 Яну 2020 06:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Колега, не е сериозно - сега и на очен лекар ме прати! Сигурно и направление ще ми издадеш :)
Продължавай да си лалиш, следи за плътността, обема и масата на каналите и не се занимавай с глупости...
Гледай си на 50 HZ IPS Panel боксчето и си свиркай.

П.С. Гледането чрез апа с плетен абонамент не го прави безплатно :wink:



Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


13 Яну 2020 11:50
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®