Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 22 Окт 2019 03:09

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
RTS 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Мнение RTS
Предлагат ли се сръбските канали RTS1 и 2 срещу заплащане в ефира на Булсатком?

30 Мар 2018 11:20
Профил

Отговори с цитат
Каналите доколкото знам са на транспордерите на BulgariaSat1 , а доколкото знам нямаме официална новина,че има сигнал към българските абонати от там.
Но въпроса има логика , само дето собствениците на Булсатком не мислят логически.
Няма логика каналите на Polaris Media и Булсатком да са на един и същи собственик, а да не можем да ги гледаме всички,па дори и платени ?!

02 Апр 2018 08:32
Профил

Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
Каналите доколкото знам са на транспордерите на BulgariaSat1 , а доколкото знам нямаме официална новина,че има сигнал към българските абонати от там.
Но въпроса има логика , само дето собствениците на Булсатком не мислят логически.
Няма логика каналите на Polaris Media и Булсатком да са на един и същи собственик, а да не можем да ги гледаме всички,па дори и платени ?!

Въпросът технически се решава много лесно, но тук има и юридическа страна: "Телевизионни програми се разпространяват единствено и само на териториите за които са платени "лицензионни такси и патентни права" и е част "регламентираната геолокация" на ЕС. Булсата официално няма право да излъчва сръбски програми на територията на България, освен ако не си е платил за тази работа.

02 Апр 2018 12:23
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ]