Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 15:34



Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Интернета в Добрич 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13 Дек 2010 23:42
Мнения: 3
Отговори с цитат
Добър ден , интернета в Добрич и по-особено на Сан Стефано 10 има някакъв проблем .
Даунлоуд скороста е перфектна но за сметка на това ъплоуда го няма никакъв ... и като казвам никакъв казвам 1кб/с качване в YouTube , 0kb/s Vbox7 а SpeedTest-a въобще не тръгва ...
Някой има ли предложение къде може да е проблема ? дали не е в мен ? с Рутер съм D-Link DI-524 .
Още след смяната на Добрич.нет със булсатком ъплоуда беше с 1мб/с но от тогава ни се е чул ни се е видял ... помощ !


15 Яну 2011 13:13
Профил

Регистриран на: 13 Дек 2010 23:42
Мнения: 3
Отговори с цитат
Искам да изкажа голяма благодарност на екипа който реагира само няколко часа след моето позвъняване в офиса им , дойде дежурна кола с 2ма човека , отвориха 2те кутии на моя и на съседния блок след което всичко си дойде на мястото , качих си клипа 100мб за 30 секунди във Vbox-a !
Ако всичко върви така скоро няма да сменя доставчика !


15 Яну 2011 15:37
Профил

Регистриран на: 15 Яну 2011 16:13
Мнения: 1
Отговори с цитат
В момента съм на blizoo.. Интернета е супер мизерия при тях.
Искам да попитам някой който е от Добрич на Булсатком, доволен ли е от интернета.
Ще се наложи в близките дни да се местя.


23 Яну 2011 13:10
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
Аз съм много доволен ;)


23 Яну 2011 17:57
Профил ICQ

Регистриран на: 13 Дек 2010 23:42
Мнения: 3
Отговори с цитат
Интернета е супер !! Двойно по-доволен съм от преди .
Няма какво да му мислиш , прикачвай се на 16/20 лв и си гледай кефа и даунлоуд и ъплоуд !!!


25 Яну 2011 02:39
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2008 23:41
Мнения: 1
Отговори с цитат
хора верно ли интернета е добър? :wink:
аз сам вот добрич,и сам в квартал балик,до 12 блок.струва ли си да се откажа от тия от близуу? :roll: :?: :!: :?:


01 Фев 2011 16:14
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
erdi73 написа:
хора верно ли интернета е добър? :wink:
аз сам вот добрич,и сам в квартал балик,до 12 блок.струва ли си да се откажа от тия от близуу? :roll: :?: :!: :?:

Няма смисъл да си мерим.....доставчиците.. :)
Само мога да ти кажа от опит, че Интернета на булсатком определено си струва, а телевизията няма спор за нейното качество. А и за 24.80 да получиш цифрова ТВ и 14 мбит интернет си е сделка...


02 Фев 2011 00:04
Профил ICQ

Регистриран на: 28 Яну 2011 22:10
Мнения: 1
Отговори с цитат
Не знам в Добрич ама в с.Овчарово интернета е извън всякаква критика сигурен съм че и в Ген.Тошево и др.Села е такъв. Плащаме за 14 мбс. а дали получаваме и 5 мбс. незнам.Добруджа нет им остави скапан безжичен интернет на Булсатком и те не им пука дали ще е 14 или 4 мбс.Но цената е същата.Засега може и да сте доволни от нета но рано уили късно ще се скапа.От Виваком чакаме някаква надежда за по здрава връска като алтернатива защото и телефонни обаждания не помагат за подобряване на нета на Булсатком.Даже и писма до централата не помагат.


02 Фев 2011 03:34
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
metin_4o
Не бъди пророк.
Всички закупени мрежи се преработиват, за да влязат в нормите в които трябва да са.
Рано или късно и при теб ще дойде хубава скорост както при останалите доволни клиенти.
Много от селата в България нямат никаква връзка, да не говорим за хубава.
Няма и 8 години от както в София плащах около 30 лева за 64kbps. А само преди три-четири години БТК предлагаха 1 мегабит за 40 лева.
Всичко се променя. А интернет пространството най-бързо.
И бъди сигурен че има достатъчно хора в Булсатком, на които им пука какво качество на услигата се предоставя на клиентите.
И незабравяйте че има правила във форума, гледайте да не ги нарушите.


02 Фев 2011 12:20
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
Колеги..Има недоволни клиенти след стартиране на нормалното шейпване според тарифата. Конкретния случай е клиент, който ползва TV услуга от друг оператор - STB-то му работи през канала за Интернета. Устройството генерира до около 10 мбит/с, нормално се движи с около 2-5 мбит/с. Клиентът е нямал проблем допреди 2-3 дни (когато беше отпуснат на 40 мбит shaper-а). Ако някой с конкретни права за съответното съдействие види това съобщение, моля да ми пише на ЛС, ще дам N на договор на клиента, за да се види какво е състоянието му.
Благодаря.


04 Фев 2011 19:49
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 24 Яну 2011 16:53
Мнения: 4
Местоположение: Генерал Тошево
Отговори с цитат
metin_4o написа:
Не знам в Добрич ама в с.Овчарово интернета е извън всякаква критика сигурен съм че и в Ген.Тошево и др.Села е такъв. Плащаме за 14 мбс. а дали получаваме и 5 мбс. незнам.Добруджа нет им остави скапан безжичен интернет на Булсатком и те не им пука дали ще е 14 или 4 мбс.Но цената е същата.Засега може и да сте доволни от нета но рано уили късно ще се скапа.От Виваком чакаме някаква надежда за по здрава връска като алтернатива защото и телефонни обаждания не помагат за подобряване на нета на Булсатком.Даже и писма до централата не помагат.



За селата има делители на скоростта. Метинчо за твоето село делителя е 8 ти плащаш за 14мбит/с ( 14 делено на 8 ) 1.75 мбит/с ти е скоростта

Може да видиш делителя на този адрес

http://dobrudja.net/bg/coverage/advanced/1


Последна промяна d3m0na на 15 Фев 2011 12:26, променена общо 1 път



10 Фев 2011 10:44
Профил WWW

Регистриран на: 26 Фев 2011 15:05
Мнения: 1
Отговори с цитат
d3m0na


Регистриран на: 24 Яну 2011 16:53
Мнения: 2
Местоположение: Генерал Тошево

Re: Интернета в Добрич
metin_4o написа:
Не знам в Добрич ама в с.Овчарово интернета е извън всякаква критика сигурен съм че и в Ген.Тошево и др.Села е такъв. Плащаме за 14 мбс. а дали получаваме и 5 мбс. незнам.Добруджа нет им остави скапан безжичен интернет на Булсатком и те не им пука дали ще е 14 или 4 мбс.Но цената е същата.Засега може и да сте доволни от нета но рано уили късно ще се скапа.От Виваком чакаме някаква надежда за по здрава връска като алтернатива защото и телефонни обаждания не помагат за подобряване на нета на Булсатком.Даже и писма до централата не помагат.



За селата има делители на скоростта. Метинчо за твоето село делителя е 8 ти плащаш за 14мбит/с ( 14 делено на 8 ) 1.75 мбит/с ти е скоростта

Може да видиш делителя на този адрес

http://dobrudja.net/bg/coverage/advanced/1

Мдааа, видях делителя, за с. Малина е 2. :lol: Плащам за 34 mbps, значи трябва да получавам 17 mbps. Е такова чудо нема. :lol:
Другия ми въпрос е защо ме ощетихте с 5 лв. за два месеца. Прилагам касови бележки. Като потребител на пакет когато платих първата си вноска при подновен договор беше 33,80 лв (с 3 лв. отстъпка). После вижте какво платих:
Изображение


26 Фев 2011 19:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 21:57
Мнения: 55
Местоположение: Бургас - Valencia - Athenes
Отговори с цитат
kehayov написа:
d3m0na


Регистриран на: 24 Яну 2011 16:53
Мнения: 2
Местоположение: Генерал Тошево

Re: Интернета в Добрич
metin_4o написа:
Не знам в Добрич ама в с.Овчарово интернета е извън всякаква критика сигурен съм че и в Ген.Тошево и др.Села е такъв. Плащаме за 14 мбс. а дали получаваме и 5 мбс. незнам.Добруджа нет им остави скапан безжичен интернет на Булсатком и те не им пука дали ще е 14 или 4 мбс.Но цената е същата.Засега може и да сте доволни от нета но рано уили късно ще се скапа.От Виваком чакаме някаква надежда за по здрава връска като алтернатива защото и телефонни обаждания не помагат за подобряване на нета на Булсатком.Даже и писма до централата не помагат.



За селата има делители на скоростта. Метинчо за твоето село делителя е 8 ти плащаш за 14мбит/с ( 14 делено на 8 ) 1.75 мбит/с ти е скоростта

Може да видиш делителя на този адрес

http://dobrudja.net/bg/coverage/advanced/1

Мдааа, видях делителя, за с. Малина е 2. :lol: Плащам за 34 mbps, значи трябва да получавам 17 mbps. Е такова чудо нема. :lol:
Другия ми въпрос е защо ме ощетихте с 5 лв. за два месеца. Прилагам касови бележки. Като потребител на пакет когато платих първата си вноска при подновен договор беше 33,80 лв (с 3 лв. отстъпка). После вижте какво платих:
Изображение


Извинявай колега, но първата ти бележка от 30.11.2010 е за 36.80 а не 33.80 и пише че е платено в брой


26 Фев 2011 19:15
Профил ICQ

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
kehayov написа:

Мдааа, видях делителя, за с. Малина е 2. :lol: Плащам за 34 mbps, значи трябва да получавам 17 mbps. Е такова чудо нема. :lol:
Другия ми въпрос е защо ме ощетихте с 5 лв. за два месеца. Прилагам касови бележки. Като потребител на пакет когато платих първата си вноска при подновен договор беше 33,80 лв (с 3 лв. отстъпка). После вижте какво платих:


господине,
видяхме какво сте платили. първата касова блежка за 36.80, предполагам е за заплащане за включване на нов абонат със стандартен пакет за СД примник за телевизия. След това имате плащане за интернет на стойност 20 лева. при положение че цената за интернет за 34мбпс е 22 лева. Следващия месец има стойност за интернет 18 лева. Смятам че не само не сте ощетени, а ми вие взето и по-малко и това е във ваш плюс.
Ще ви помоля в бъдеще, когато прикачате сканирани изображения, да ги обработите преди да ги прекрепите. Намаляйте големината на изображението, не е нужно да търсим касова бележка в огромно бяло поле.
следващ подобен фаел ще бъде изтрит.


27 Фев 2011 00:29
Профил

Регистриран на: 10 Мар 2011 22:40
Мнения: 2
Отговори с цитат
Никъде не намерих линк или номер за връзка с дежурен за интернет услугата предоставена от Булсатком.
Затова пиша тук, та дано някой да забележи, че нета е доста зле.
От една седмица /08.03.2011г./ получавам мах 10 Mbps, а съм платил за 24Mbps ?!? Това честа практика ли е ?
За Вас това е нещо нормално ли, т.к. днес е 15.03.2011г. и няма промяна /прилагам и screenshot/?
От 2 месеца съм абонат на Булсатком и вече започвате да ме разочаровате.
За справка същия този скоростомер покозваше 14 Mbps през промоционалния месец и 24 Mbps след като си платих за март. Направо заковаваше на тая скорост.
Желая да ми се предоставя услугата , за която плащам !!


Валентин Ничев
гр. Добрич, ЖК "Дружба" 42 А 16

Останалите данни и как да се свържете с мен може да вземете, при желение от Ваша страна, от регистрацията ми.


Прикачени файлове:
speed test.jpg
speed test.jpg [ 177.97 KiB | Прегледано 34984 пъти ]
15 Мар 2011 22:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®