Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 22:48



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Паднала скорост на Upload 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Апр 2014 19:07
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте, от две седмици скоростта ми на Ъплоуд драстично падна от 50 Mb/s на под 1Mb/s . Преди да се обадя на *4800 на техническия отдел, проверих на спиид теста и на трите компютъра в къщи - резултата един и същ. Ресет на безжичния Рутери нови настройки, пак същото. Следваше обаждане на *4800 и благодаря за коректното отношение и разбирането от тяхна страна, тестваха ме през рутера, след това добавиха МАК адреса и на лаптопа ми и ме тестваха и директно. Констатацията им беще че при мен няма проблеми, но е възможно switch- а който знаете какво прави, няма как да разберат дали е повреден и ще бъдат пратени техници да го видят и че-най вероятно е той. На другия ден идва техника отново ресетна рутера ми и понеже не бях в къщи а само осигурих присъствие да влезе , по телефонно обаждане ми обясни че не виждал никакъв проблем и че Суича бил сравнително нов и нямало как да е развален и че нещо си някой пипал настройките на сървърите и затова може би. Точно заради добрата ви скорост на Нета станах ваш абонат от януари месец и скороста на upload беше добра и точно това ми трябва не свалям филми с друго се занимавам, моля ви пратете човек който разбира и не го е страх да се качи на стълбата.


17 Апр 2014 21:31
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®