Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:51



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
къде ви изчезна ИНТЕРНЕТА 
Автор Съобщение

Регистриран на: 25 Ное 2012 19:10
Мнения: 4
Отговори с цитат
От два дена интернетта хич го няма!!!!! отначало си мислех че от рутера който сложих . Но после върнах кабела на лаптопа и пак боза!!! Не мога даже и 3мб да стигна в секунда, преди това 5мб/с
Ако имате проблеми съобщавайте ги да знаем.Два дена само въртя рутера.
Правя speedtest даже не може да тръгне,ако тръгне ми показва най много 18мбита а съм предпалтил за 44мбита!!!!!!


27 Ное 2012 23:06
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
1.Относно темата - нашият интернет си е тук, очевидно има проблем с твоя интернет !!!!
2.Да! - проблеми има и винаги се стараем да ги разрешаваме....
3.Самият факт, че спийд теста не ти тръгва ме навежда на мисълта, че проблема може да ти е в компютъра, и в двата случая си тествал с едно и също PC с/или без рутер, това няма абсолютно никакво значение, защото резултата е един и същ....
4.В крайна сметка, ако не дадеш някакви координати за връзка да проверим все пак за какво става дума, можеш да си пишеш във форума колкото си искаш.

plastic написа:
От два дена интернетта хич го няма!!!!! отначало си мислех че от рутера който сложих . Но после върнах кабела на лаптопа и пак боза!!! Не мога даже и 3мб да стигна в секунда, преди това 5мб/с
Ако имате проблеми съобщавайте ги да знаем.Два дена само въртя рутера.
Правя speedtest даже не може да тръгне,ако тръгне ми показва най много 18мбита а съм предпалтил за 44мбита!!!!!!


28 Ное 2012 03:08
Профил

Регистриран на: 27 Ное 2012 16:01
Мнения: 1
Отговори с цитат
От близо месец нета ми е повече от потресаващ, моля компетентните лица да погледнат за какво става въпрос, понеже положението е трагично :(
Ходих в офиса, да питам защо така се получава, отговора - "Не сте само вие много са така !" - ами не ми е достатъчен ! Моля наистина за съдействие какво се случва !


28 Ное 2012 08:21
Профил

Регистриран на: 25 Ное 2012 19:10
Мнения: 4
Отговори с цитат
" XSHFT " така както сте ми написали отговорите имам чувството че ми се карате!!!!!!
1- вашият интернет може да си е при вас на 100%.Та вие работите във фирмата остава на нямате и да ви е зле :)
2 - всички имат проблеми но ги съобщават!!! Къде,какво и до кога ще го решат проблема .При вас го няма това, а да отида до офиса момичетата абсурд да ми кажат.Ще замажат положението.
3.Защо преди това моя компютър не правеше проблем!!!!! А сега въртя кабели струвам и винаги различна скорост не постоянна. Спийд теста на едно и също място показва винаги различен пинг с голям интервал(24 после 36),а скоростта 9мбит после 17мбит 27 и така на татък. Преди това винаги ми показваше от порядъка на 39-45 мбит. Знам не може да бъде винаги един и съща скоростта.
4.Аз ще дам координати това е ясно :) ще си пиша във форума колкото искам!!!!Нали за това е създаден всеки да си изкаже проблемите или да каже че е доволен от дадена услуга.С форума се улесняват много нещата от колкото да ходи човек да се кара в офиса на хора,които не са виновни или да звъня на телефона постоянно и да се изнервят хората от двете страни на слушалките.


28 Ное 2012 11:52
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®