Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 00:01



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Интернета спира за няколко секунди/минути и сам се включва. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 15 Юни 2010 20:04
Мнения: 2
Отговори с цитат
От няколко седмици интернета ми спира за известен период от време няколко пъти на ден. Обадих се на вашите колеги казаха че ми е от компютъра, преинсталирах го и пак имам същите проблеми. Писна ми, аз играя игри и много яко ме прецаквате. Оправете си проблема!


11 Окт 2013 17:30
Профил

Регистриран на: 02 Мар 2013 11:48
Мнения: 2
Отговори с цитат
Наистина от месец се получава това прекъсване.Ако някой от Булсат чете този форум да видят какво става и да го оправят .


11 Дек 2013 12:13
Профил

Регистриран на: 17 Дек 2013 08:53
Мнения: 1
Отговори с цитат
И аз имам същия проблем, който продължава вече втори месец въпреки многобройните заявки и дори няколко оплаквания. Пълно нехайство от страна на администраторите. Скоростите са прекрасни, но ако играете онлайн или имате каквато и да е работа на сървър многобройните прекъсвания на интернета ще ви скъсат нервите.

П.П. Ако вече не може да се предложи стабилна връзка, поне да се обяви за да си потърсим други решения.

Желая весела коледа на всички!


21 Дек 2013 10:23
Профил

Регистриран на: 03 Апр 2008 13:45
Мнения: 2
Отговори с цитат
Същият проблем го имам и аз. Техниците уж го оправиха но преди малко имах три поредни кратки прекъсвания. Не съм ги броил но напоследък станаха доста тези прекъсвания. Нека някой погледне какво става с интернет връзката в Пловдив явно има проблем щом аз пиша 4 в тази тема. Предполагам ,че има и още но не смеят ,не знаят как да пишат или изобщо не знаят за форума. Явно проблема не е само при мен.

23.12.2013 около 12 часа-Отново прекъсване


22 Дек 2013 19:35
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®