Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:49



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Скорост при сваляне на торенти 
Автор Съобщение

Регистриран на: 05 Яну 2011 13:16
Мнения: 26
Отговори с цитат
benzol написа:
така здравейте имам въпрос мисля да си пускам 44mbps може ли да ми кажете с каква скорост че свалям примерно от Замунда ?
С сегашния ми оператор съм на 20mbps и свалям с 6.5-7.5мб/сек.
Друго каква е мрежата оптика или... до абоната?Мисля да си пусна и рутер защото сме с 2 компа ще има ли проблем
става въпрос за ул.Славееви гори 44 гр.Пловдив


Че сваляш с 4,2 мб/с :D :D :D


16 Юли 2012 12:33
Профил

Регистриран на: 12 Юли 2012 23:46
Мнения: 3
Отговори с цитат
MyckapuH написа:
benzol написа:
така здравейте имам въпрос мисля да си пускам 44mbps може ли да ми кажете с каква скорост че свалям примерно от Замунда ?
С сегашния ми оператор съм на 20mbps и свалям с 6.5-7.5мб/сек.
Друго каква е мрежата оптика или... до абоната?Мисля да си пусна и рутер защото сме с 2 компа ще има ли проблем
става въпрос за ул.Славееви гори 46 гр.Пловдив


Че сваляш с 4,2 мб/с :D :D :D

wow това ми се вижда малко :roll:
как може предния ми оператор на 20mbps да сваля с 6.5-7.5 а този на 44mbps да е с 4 :shock: друг въпрос как е нета в квартала като качество :?:


16 Юли 2012 22:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Сеп 2009 18:33
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
@benzol, обясних го в предишния си пост. Прочети го пак и вникни в смисъла му. Когато си свалял с тази висока скорост дадения торент си имал сийдър от локалната си мрежа или по-друго написано си имал локална свързаност. Недей да виниш твоя Интернет доставчик в този си случай той няма вина за "ниската" ти скорост. Скоростта на теглене от торенти не е мерило за скоростта на теглене/download определена от Интернет-доставчика ти. Ако влезнеш и започнеш да теглиш от небългарски таркер и нямаш сийдър от страната ни тогава скоростта ти на теглене ще е още по-малка.
Освен субективния фактор теглене от тракери също влияе използването на рутер, антивирусна програма,брой програми инсталирани на комютъра ти, поддръжката на системата и не на последно място човека зад клавиатурното пространство.


17 Юли 2012 13:00
Профил

Регистриран на: 05 Яну 2011 13:16
Мнения: 26
Отговори с цитат
benzol написа:
MyckapuH написа:
benzol написа:
така здравейте имам въпрос мисля да си пускам 44mbps може ли да ми кажете с каква скорост че свалям примерно от Замунда ?
С сегашния ми оператор съм на 20mbps и свалям с 6.5-7.5мб/сек.
Друго каква е мрежата оптика или... до абоната?Мисля да си пусна и рутер защото сме с 2 компа ще има ли проблем
става въпрос за ул.Славееви гори 46 гр.Пловдив


Че сваляш с 4,2 мб/с :D :D :D

wow това ми се вижда малко :roll:
как може предния ми оператор на 20mbps да сваля с 6.5-7.5 а този на 44mbps да е с 4 :shock: друг въпрос как е нета в квартала като качество :?:


Обяснено е защо. Аз пък хващам бас , че месечната ти такса към Булсат ще е доста по-ниска :) Според мен си заслужава.


17 Юли 2012 18:07
Профил

Регистриран на: 12 Юли 2012 23:46
Мнения: 3
Отговори с цитат
днеска ми пуснаха нета казаха че в началото пускали всички на 33МБ ми като за 1 ден съм доволен :) свалям добре с 5МБ/Сек и качвам близо с 2 мб/сек


20 Юли 2012 00:06
Профил

Регистриран на: 04 Май 2012 20:37
Мнения: 7
Отговори с цитат
Че аз на моя оператор на 30 mbps си свалям с 7.9 mb :roll:


20 Юли 2012 09:46
Профил

Регистриран на: 09 Ное 2011 16:23
Мнения: 43
Отговори с цитат
ако може да ми бъде изтрито мнението не видях че има още 1 страница


01 Авг 2012 22:08
Профил

Регистриран на: 13 Юли 2012 20:54
Мнения: 9
Отговори с цитат
benzol написа:
така здравейте имам въпрос мисля да си пускам 44mbps може ли да ми кажете с каква скорост че свалям примерно от Замунда ?
С сегашния ми оператор съм на 20mbps и свалям с 6.5-7.5мб/сек.
Друго каква е мрежата оптика или... до абоната?Мисля да си пусна и рутер защото сме с 2 компа ще има ли проблем
става въпрос за ул.Славееви гори 44 гр.Пловдив

От два дена сьм вьрзан за нета на булсат 44 mbps ги кове ,свалям торенти от замунда с 5960 kbps - и да не забравя да похваля персонала и техниците в офиса на булсат,който се намира на зъб4ето за обслужването !!! Асеновград.


02 Авг 2012 19:41
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®