Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 18:37



Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
11 дена без интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 07 Авг 2007 08:46
Мнения: 5
Местоположение: варна
Отговори с цитат
Вечв 11 дена нямам интернет. Да се чуди човек каква е тази авария, астероид ли е паднал върху обирудването ви ли, какво се е случило. Някой може ли да отговори кога ще се възстанови услугата, за която си плащам и не получавам, защото от офис и от телефон за обслужванебсамо казват, че се работи, да не строите някой АЕЦ, 2 седмици наближават. Улица майор Минчо Димитриев 1 - за справка от 25.09 няма нет.


05 Окт 2016 17:30
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
При наличието на каквато и да е грамотност от твоя страна, единственото, което можем да те посъветваме е да се свържеш с Булсатком по един от официалните координати за връзка. Силно се съмнявам историята да е реална и вече 11 дни да стоиш без интернет връзка, тъй като съдейки по писането ти си във възраст и състояние, в което едва ли можеш да издържиш период от време, над 24 часа без интернет връзка. Та съмнявам се все още да не си се свързал с поддръжка. Щом ти казвам, че си "работи", кажи им, да изпратят човек да провери де. Съмнявам се да си получил и такъв отговор де, но това е друга тема. Дано поне си успял някак си да разбереш, че проблема може и да е при теб и оператора да няма никаква вина за това, ама нали фейсбоклук трябва да разглеждаш, плащаш, защо пък да си напираш съзнанието да "мислиш"?!


05 Окт 2016 19:37
Профил

Регистриран на: 07 Авг 2007 08:46
Мнения: 5
Местоположение: варна
Отговори с цитат
Мислите ли че не съм се свързал по всички официални канали всеки ден. А дежурния ви отговор дали проблема не е в мен, ами в булсат е проблема. Ясно съм написал, че има авария след големия дъжд на 25.09, от всички Официални канали ми се отговаря, че колегите им работили. Така че спестете си защитите.


05 Окт 2016 20:05
Профил

Регистриран на: 07 Авг 2007 08:46
Мнения: 5
Местоположение: варна
Отговори с цитат
А това, че ти си губиш времето с фейсбоклук, не изначава, че всички други го правят, относно съмненията ти, лично ще ти снимам компенсацията от таксата за времето на аварията и ще може да си сметнеш колко време е отнело отстраняването на проблема.


05 Окт 2016 20:10
Профил

Регистриран на: 27 Авг 2011 22:14
Мнения: 8
Отговори с цитат
Аз мога да потвърдя, че от 25.09 насам няма нет на ул. Неофит Бозвели, пак района на Колхозен пазар. До момента съм звънял четири пъти на поддръжката, само първия път (27.09) казаха, че се работи. Вторият и третият път (30.09 и 03.10) си записаха, че има проблем, а вчера (05.10) щяха да подадат сигнал към координатор, който да се свърже с мен и да ми каже кога ще дойдат техници да оправят проблема. Нито нет, нито техници, нито координатор. И е много смешно да се изкарва, че проблемът е при клиента, ние не пасем трева. Това, че и други адреси още нямат нет, дава надежда, че наистина се работи и повредите са били сериозни след гръмотевичната буря, ама чак пък 11 дни ми се вижда малко множко, все едно има само един екип техници в целия град.


06 Окт 2016 01:57
Профил

Регистриран на: 07 Авг 2007 08:46
Мнения: 5
Местоположение: варна
Отговори с цитат
След 13 дена най-после отстраниха аварията, Благодаря за бързата и адекватна техническа подръжка.


07 Окт 2016 16:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
niki179 написа:
След 13 дена най-после отстраниха аварията, Благодаря за бързата и адекватна техническа подръжка.

Надявам се че това изказване беше сарказъм... :lol:


07 Окт 2016 21:49
Профил

Регистриран на: 27 Авг 2011 22:14
Мнения: 8
Отговори с цитат
И тук я отстраниха вчера, а днес следобед отново прекъсна. На обаждането ми, любезната операторка от кол центъра обясни, че знаят за проблема и в момента техниците работели и че се надява скоро да го пуснат. И аз се надявах, надявах, и си останах с надеждата.


07 Окт 2016 23:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2012 07:17
Мнения: 4
Отговори с цитат
за последните 2 седмици на ул. Патриарх Евтимий имам вече 6 дни без интернет, включително в момента. Ту си отстраняват авариите, ту пак се появяват. Изключително неадекватно поведение на операторите в кол центъра и липса на каквато и да е информация. Не е нормално при всеки дъжд да ни спират интернета. Май накрая аз ще се отстраня от тях...


12 Окт 2016 09:08
Профил

Регистриран на: 15 Окт 2016 14:43
Мнения: 2
Отговори с цитат
Скучно ми е тука без нет, вече 6ти ден. Да ви питам как сте?
Как е животът, върви ли ? Ем ще върви, разбира се, искаш не искаш! :(
Тука на патриарха е супер, малко скучно така, като нямаш планове и като нямаш нет.
Как мислите колко време ще им отнеме ? Принципно съм доволен от булсат и това е първият проблем, който срещам с тях, но нищо заедно ще преодолеем и това <3 !
Времето беше кофти последните дни, не им се сърдете, звънкам от време на време и се оказва, че техниците са доста работливи, " работи се по повредата" ще го оправят, не се напрягайте ! Идете чинийките оправете, пуснете една прахосмукачка, вижте се с приятели. Нямате? Нищо и аз нямам, можем да станем приятели, поне имам куче да го разхождам, ама яде много боклуци от земята, се му се карам, ама то хамаво кат мен, поне красотата ми е взело :D
Напишете вашето мнение по въпроса как мислите ще му стане ли нещо от боклуците
(Написах тема, ама не ми я харесаха :( )


15 Окт 2016 19:02
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Зависи какви са боклуците и какво се има предвид под "боклук". Винаги има вероятност да му "стане нещо"!


16 Окт 2016 08:12
Профил

Регистриран на: 15 Окт 2016 14:43
Мнения: 2
Отговори с цитат
Живо е, нищо му няма, ама ако имах интернет нямаше да питам тука! :D


16 Окт 2016 12:31
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
zdravi4 написа:
Скучно ми е тука без нет, вече 6ти ден. Да ви питам как сте?
Как е животът, върви ли ? Ем ще върви, разбира се, искаш не искаш! :(
Тука на патриарха е супер, малко скучно така, като нямаш планове и като нямаш нет.
Как мислите колко време ще им отнеме ? Принципно съм доволен от булсат и това е първият проблем, който срещам с тях, но нищо заедно ще преодолеем и това <3 !
Времето беше кофти последните дни, не им се сърдете, звънкам от време на време и се оказва, че техниците са доста работливи, " работи се по повредата" ще го оправят, не се напрягайте ! Идете чинийките оправете, пуснете една прахосмукачка, вижте се с приятели. Нямате? Нищо и аз нямам, можем да станем приятели, поне имам куче да го разхождам, ама яде много боклуци от земята, се му се карам, ама то хамаво кат мен, поне красотата ми е взело :D
Напишете вашето мнение по въпроса как мислите ще му стане ли нещо от боклуците
(Написах тема, ама не ми я харесаха :( )
Браво, смях се от сърце! :D Чудесно написано, вижда се, че имаш талант! :D


18 Окт 2016 08:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Щеше да е хубаво постовете да имат опцията "like".


18 Окт 2016 12:44
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®