Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 20:20



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Интернет в Аксаково 
Автор Съобщение

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
Здравейте господа.
Искам да се оплача от много бавен интернет в Чайка блок 8. Това се случва системно в продължение на два месеца, а вечер дори и интернет няма. Имам приятели съседи, които се оплакват от същия проблем. На няколко пъти се срещнах с техници, които ми казаха, че трябва да се пусне нов кабел, но това не случва поради някакви причини вече доста време. Ако положението не се оправи скоро смятам да пусна жалба в комисията за защита на потребителя.


28 Юли 2012 12:46
Профил
Модератор

Регистриран на: 12 Окт 2011 22:53
Мнения: 91
Отговори с цитат
Знаем за проблемите при вас, Благодаря че ме уведомихте. Вече работим по вашето трасе и проблема ще бъде отстранен съвсем скоро.


30 Юли 2012 10:13
Профил

Регистриран на: 17 Юни 2016 20:42
Мнения: 1
Отговори с цитат
Значи, не мога да разбера миналата седмица нямаше интернет 4 дни подред... Тази седмица има интернет през ден какво е това нещо, за това ли плащаме... една четвърт от месеца няма интернет... Кокиче е улицата, гр. Аксаково... Когато се обадим казвате че техниците ще отстранят проблема в работно време, много интересно, защо когато има проблем чакате да дойде работното време??? А проблема си седи цял ден и вечер до другия и така нататък, докато някой не се сети да оправи проблема... Нищо чудно, че хората се преориентират към други интернет доставчици :wink: :wink: :wink:


17 Юни 2016 20:49
Профил

Регистриран на: 12 Ное 2009 12:16
Мнения: 1
Отговори с цитат
Какво работно време бе господа. Длъжни сте да подържате услугата 24/7. Не ви исрам да лъжите непрекъсното хората по телефона и да дърдорите едни и същи глупости. 1 човек оправаше цяло Игнатиево. А вие с два екипа от по 2 човека не може да си оправите проблемите вече 7 дена!?!?!?! 10 трасета не ви работят срамота !


18 Юни 2016 20:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®