Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 13:21



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Отново интернета ви се скапа. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Докога ще се обаждам за проблеми и техниците да не си мърдат трибуквието да го оправят. От 10 дена нета се клати и едвам работи. 2 пъти звънях, записват но нищо.

Ако смятате, че това е нормален 50 мегабита интернет....

Изображение


01 Сеп 2014 14:18
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Единия проблем за нестабилността се вижда на снимката по-долу. Просто не разбирам защо е тая неграмотност. Вижте как са вързали съседа ми, явно наскоро към моя кабел. Настоявам да се оправи тази простотия.

Изображение


01 Сеп 2014 15:35
Профил

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
Абе да ти кажа това с кабела няма нищо общо. Този тип кабел има в себе си 8 броя жила. За интернета ти са нужни само 4 от тях, тоест само 4 от тях са свързани в устройствата, това е стандарт. Другите 4 жила може да се използват за друго. Тази графика как я направи? Тост пусна си торента ли? Ако има такива колебания се обади и им обясни. Ако искаш да провериш дали свързаноста ти е наред пусни в конзолата на компютъра си, при свързаност с кабел, без рутер следното ping bulsat.com -t -l 50000 например и вий дали тези палети минават спокойно. Ако е така тоест минават и пак теглиш бавно, търси проблема другаде


01 Сеп 2014 19:51
Профил

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
Абе да ти кажа това с кабела няма нищо общо. Този тип кабел има в себе си 8 броя жила. За интернета ти са нужни само 4 от тях, тоест само 4 от тях са свързани в устройствата, това е стандарт. Другите 4 жила може да се използват за друго. Тази графика как я направи? Тост пусна си торента ли? Ако има такива колебания се обади и им обясни. Ако искаш да провериш дали свързаноста ти е наред пусни в конзолата на компютъра си, при свързаност с кабел, без рутер следното ping bulsat.com -t -l 50000 например и вий дали тези палети минават спокойно. Ако е така тоест минават и пак теглиш бавно, търси проблема другаде


01 Сеп 2014 19:51
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Пределно ми е ясно колко жила има и колко се ползват реално. Все пак дълги години бях сисадмин. Това е недопустимо и скоростите падат сериозно. няма как да пуснеш по такъв кабел на 2 абоната x 50 мегабита при кабел над 30 метра. Има смущения и големи загуби. Този начин на връзване съм го експериментирал на места където просто няма как да се прекара кабел друг. Но случая не е такъв, а мързел да се прекара втори кабел и всичко да е наред. Факт, че откакто това е направено, аз имам проблеми с интернета.

Графиката е взета от samknows рутер, който ми мери постоянно скоростта, загуби и тем подобни.

Плащам си за 50 мегабита, получавам постоянни загуби и редовно скорост под 20. Това не е нормално. И в момента положението е макс 21, очаквам малко по-късно отново да падне до 7-8.


01 Сеп 2014 20:14
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Ето графика на скоростите от май месец насам. Ясно се вижда, че има проблем. Всако падане е имало проблем, който са го оправяли с известно закъснение. Сега е по-зле от когато и да е било.

Изображение


01 Сеп 2014 20:45
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
След 3 дневна липса на интернет, това което получавам отново е 7-8 мегабита. Това вече е пълна подигравка. Смятам да се разделяме ако не видя промяна в много положителна посока до края на седмицата и тя да се задържи поне 2 дена. Вече и по цена за интернет и телевизия сте настигнати от другите доставчици.


04 Сеп 2014 20:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Със сигурност през форума няма как да се оправят нещата.


04 Сеп 2014 21:12
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Ако си мислиш, че не съм навъртял солидна сметка последните дни на телефона ми да се разправям..... Резултата е налице. Пълна незаинтересованост от страна на БСК за клиентите си. 72 часа реакция, както го пише по договор са май x4 евентуално


04 Сеп 2014 22:15
Профил

Регистриран на: 07 Май 2013 12:52
Мнения: 6
Отговори с цитат
Интернета вече ми струва 35 лева. 20 телефон и 15 такса за демо версия на интернет. Кога възнамерявате да си оправите нещасната мрежа? Писна ми да Ви звъня и да ви слушам тъпите мелодиики и никой да не ебава да ми дига Вие от най-добрата за няколко месеца станахте най-смешната, най-безнадежната и най-неебателната компания. Изгубил над 10000 евро заради смешния ви интернет и се консултирах с адвоката ми. Изобщо не ми пука дали четете форума или не. Ако до края на този месец интернета ми не спре да прекъсва и изгубя още пари ще Ви съдя до дупка!

Поздрави!


05 Сеп 2014 12:37
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Това със загубата на пари е ясно, но да ги съдиш за евтин негарантиран достъп до интернет, няма как да стане. Прочети си договора. Гарантиран достъп струва трицифрена сума на месец. Затова от понеделник съм с още един доставчик вкъщи. Все пак 20 лв отгоре оправдават загубата на стотици, а понякога и хиляди левове загуби.

Просто не е нормално повече от година всичко да е наред и да ви хваля колко сте стабилни и бързо реагирате и за няколко месеца да осерете всичко. Не е професионално.

Гледам, че вече и служителите, които влизаха във форума и помагаха, сега са зачезнали или просто не слеят да се обадят, тъй като си знаят в какви простотии са набутани.


05 Сеп 2014 18:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®