Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 18:48



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Проблем с връзката? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Привет,

Пиша тук, че ми е спрян телефона за известно време, и се надявам някой от администраторите да погледне темата и да направи една проверка всичко ли е наред с трасето на ул. Професор Николай Державин 16.
Проблема ми е, в това, че когато връзката се натовари примерно при теглене на торенти скороста трудно се вдига над 3мб/с, като в повечето време варира най-вече в границите 500/кб/с-2/мбс. Когато пускам пинг на 32 байта няма загуби, но пусна ли 65000 байта примерно се получава следната картинка:
Изображение
Също така при тегленето на торент, дори когато тегли с примерно 50% от капацитета на връзката, която ми се предлага по план браузването става почти невъзможно.

П.П. Ще се възползвам от това да изпреваря бъдещи въпроси.
- Не, хард диска не се натоварва и заради това да намалява скоростта. Проблема е наличен на няколко устройства.
- Имам рутер, но до него всичко е наред. Също така съм пробвал с директно свързан кабел към компютъра, но положението е същото.
- Проблема не е наличен само когато се теглят торенти. Всичко, което изисква по-голям трафик прави връзката нестабилна - HD видеота примерно.
- Пинга е пуснат, в момент, който не се тегли нищо, а само върви видео в ютуб.
Благодаря Ви.


06 Юни 2014 22:26
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®