Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 21:05



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Да станеш интернет абонат на булсатком мисия невъзможна 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Дек 2013 10:54
Мнения: 2
Отговори с цитат
Да станеш интернет абонат на булсатком мисия невъзможна

По средата на миналия месец подадох заявка в офиса на бул.Владислав до макдоналс.Обясних на момичето че съм платил на старият си доснавчик до края на месеца.Тя ми предложи да ми монтират и пуснат нета на 1-ви като ме увери че тия от монтажната група ще се обадят да уточним час.
На посочената дата никой не се обади оказа се че е неделя.
Е помислих че може би почиват хората.На 2-ри пак никой не се обади и вече на 3-ти звъннах на телефона който беше ми написан на рекламата 0886/666-200.
Някаква служителка ми обясни че колежката и забравила да се обади на тия които се занимават с монтажите,и пак ми каза да чакам обаждане.На 4-ти отново звъннах отговорът беше същият.Тогава поисках номера на управител,началник или нещо такова да се жалвам.Момичето отговори че няма право или нещо такова да даде тоя телефон и ме препрати към кординатор.Кординатора също дама най вероятно седяща в същото помещение ми каза да чакам и отказа да ме свърже с някой стоящ по горе в ерархията на тая измислена фирма.
На 5-ти след обяд се обади една най вероятно служителка като ме попита дали някой от монтажната група се е свързал с мен и като и отговорих отрицателно ми каза да чакам идната седмица(тоест сегашната).На 6-ти се наложи да отида при старият си оператор.Платих до края на месеца и след 15 минути ми пуснаха нета.Е по скъпо ми излиза но пък по сигурно.
Искам само да отбележа че до момента никой не се е свързал с мен да ми определи час за монтаж и свързване на кабела.
За мен тоя оператор булсатком е една несериозна фирма а да режеш на тия трудни времена клиент то е все едно да си
режеш клона на който седиш,но тяхна си работа.
Димитров от Варна
11.12.2013г.......08:48ч.


11 Дек 2013 09:51
Профил

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
телефона на колцентъра е *4800 Там пробва ли да позвъниш?


14 Яну 2014 21:19
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
В оня офис има точно 1 помещение... Следващия път си запиши имената им и прати мейлче на управителя...
А това, че не искат да им станеш абонат... говори достатъчно.


14 Яну 2014 21:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Отказвай се докато е време.


14 Яну 2014 21:57
Профил

Регистриран на: 10 Дек 2013 10:54
Мнения: 2
Отговори с цитат
Отказах се и нямам никакво намерение да си вдигам нервите с тия селяци работещи в тая фирма.Представям си след тия врътки на нов клиет които правят как се гаврят при повреда с вече старите.Така че благодаря за мненията но никога повече няма да си помисля макар че офертата им е приемлива.


15 Яну 2014 22:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Фев 2012 14:43
Мнения: 13
Отговори с цитат
Офертата им е една от най-добрите откъм цена. Да не говорим, че можеш да спираш нета, когато поискаш. Аз на твое място бих размислил втори път.


15 Яну 2014 23:17
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Е какво да размисли ТОЙ, като ТЕ не го искат? :lol:


15 Яну 2014 23:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Фев 2012 14:43
Мнения: 13
Отговори с цитат
Ами имам предвид да изчака. Все някога ще го включат. И няма да сгреши.
А иначе нещо извън темата - много нови абонати чакат, кой за ТВ, кой за нет. Това ме навежда на мисълта евентуално да не са "впрегнали" хора за gsm мрежата. Впрочем за изграждането на клетките(антените) изискват ли се хора разбиращи от това или самите булсат си ги монтират?. Сори за тъпия въпрос.
Може и за това да не им стигат техници. Едва ли наплива е толкова голям през 2014, та да не могат д се справят с елементарни неща, да ти сложат антена за 5 минути или нет за 10 - малко е странно.


15 Яну 2014 23:44
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Абсурд техниците на була да монтират гсм-клетки според мен. Нито е паница, нито е рутер. Може да подават отвертките и кабелите, но дотам. Ако имат квалифицирани кадри за тази дейност, вероятно са единици.
Мисля си, че причината е в нещо друго - в липсата на устройства (както приемници, така и оптични за нета). Дано по-скоро се нормализират нещата, защото това е самоубийство в момента. Нали се сещаш, че човекът тук си е направил зора да се регистрира и пише, а 10 или 100 други просто са отишли в оранжАвия офис.


15 Яну 2014 23:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®