Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 10:27



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Въпрос за интернета във Варна 
Автор Съобщение

Регистриран на: 29 Авг 2013 21:37
Мнения: 1
Отговори с цитат
Имам няколко питанки към потребителите във Варна.

Търся интернет за настолния си компютър. Живея в района около Гранд мол и пожарната. Бях на булсатком преди близо 2 години и бях изключително недоволен от едни непрестанни прекъсвания от сорта на 1-2 секунди, които при сърфиране в интернет не се забелязваха, но бяха достатъчни да те изхвърлят от игра. Често ми го и спираха за по няколко часа.
Обмислям дали да не се върна към булсата единствено заради многото препоръки, които четох, но искам да съм абсолютно сигурен, че такива проблеми няма да имам. Ще ми дадат ли тестов период ако избора ми се спре тук?
Имат ли оптично покритие в моя район?


30 Авг 2013 19:26
Профил

Регистриран на: 28 Сеп 2012 22:13
Мнения: 42
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Какъв тестов период при положение, че договора е без срок? Т.е. като не ти хареса просто спираш да плащаш и се махаш. Много зависи за качеството от района, където си. Аз съм в Левски и въпреки, че не е оптика съм доволен! Относно дали има оптика само в някой офис могат да ти кажат. Във форума вече не публикуват разширението на мрежата.


30 Авг 2013 19:44
Профил

Регистриран на: 05 Авг 2013 18:27
Мнения: 2
Отговори с цитат
аз съм район Кайсиева Градина 44 мб си плащам оптика и е перфектно нито спира интернета нито нищо перфектен е интернета :)


04 Сеп 2013 14:15
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®