Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Апр 2024 01:50



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Получаване на Статичен IP? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 23:02
Мнения: 27
Отговори с цитат
Днес се обадих на *4800 и попитах как мога да получа статичен IP адрес? Отсреща отговора беше че немга да получа такъв защото нямало налични!!! Даже мисля че няма и нужда от коментар:-) WTF???


Последна промяна Becko на 10 Юни 2013 16:18, променена общо 1 път



10 Юни 2013 11:46
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
Още по време на заявката е трябвало да заявиш статичен ип адрес. Аз така направих и 24 часа след изпълнението на заявката бях със статичен.


10 Юни 2013 12:42
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
Becko написа:
Днес се обадих на *4800 и попитах как мога да получа статичен IP адрес? Отсреща отговора беше че немга да получа такъв защото нямало налични!!! Даже мисля че няма и нужда от коментар:-) WTF???


да така е. още преди 10 години възможните адреси от IP v4 бяха изчерпани и не случайно е разработен IP v6 който да даде възможност за ползването на по-голям брой адреси.
има достатъчно много възможности които дават алтернативни решения на проблема със статичните адреси.
ако някой от вариантите те устройва ще ти бъде съдействано.
между другото съм сигурен, че са ти предложили такъв вариант от техническия отделн на националната линия.


10 Юни 2013 14:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 23:02
Мнения: 27
Отговори с цитат
Rishko написа:
Becko написа:
Днес се обадих на *4800 и попитах как мога да получа статичен IP адрес? Отсреща отговора беше че немга да получа такъв защото нямало налични!!! Даже мисля че няма и нужда от коментар:-) WTF???


да така е. още преди 10 години възможните адреси от IP v4 бяха изчерпани и не случайно е разработен IP v6 който да даде възможност за ползването на по-голям брой адреси.
има достатъчно много възможности които дават алтернативни решения на проблема със статичните адреси.
ако някой от вариантите те устройва ще ти бъде съдействано.
между другото съм сигурен, че са ти предложили такъв вариант от техническия отделн на националната линия.


Благодаря за отговора, но не не ми предложиха никакъв вариант въпреки че питах два пъти наистина ли няма какво да се направи.
Ок както и да е не съм на ТИ с тези неща какво е IP v4, IP v6 и т.н. Интересуваме да имам достъп до вкъщи, защото използвам различно софтуери при което се нуждая от Статичен адрес.
Ще съм благодарен ако помогнете с друг вариант?


10 Юни 2013 15:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Има сайтове за безплатен хост.


10 Юни 2013 15:25
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
Becko, обади се на националната линия и им кажи какво точно искаш. Може да не сте се разбрали правилно.


10 Юни 2013 15:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®