Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 09:39



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
след смешното прекапване без нет ... 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
явно пак не съм се изразил правилно.
или вие просто си тролствате?
убеден съм, че не сте съобщавали по официалните начини за каквито и да било проблеми, тъй като дори не се доближавате до истината.
следващия път поне си направете труда, като ви се дава информация как да се свържете поне да направите опит.
на дадените телефони няма да вдигне никой който "да се представи като координатор".
първо не се представят защото системата ги представя и второ там няма координатори.
няма локални технически отдели има локални технически групи които не приемат разговори.
технически отдел който да приема телефонни разговори има един в цялата страна и той не е във Варна.

та отново ще ви кажа, че за всички оплаквания, жалби или аварии се ползват контактите които съм ви посочил.
включително можете да се оплачете и от мен, хората които ще приемат оплакването ме познават много добре.
ако продължите да се заяждате във форума, ще бъдете санкционирани.


16 Апр 2013 23:42
Профил

Регистриран на: 20 Окт 2011 19:51
Мнения: 42
даи ми телефон на шефа си на какъв език да ти го кажа се се оплача от техниците не от теб разбрахме че и ти си по-бавен дори и от колегите си очевидно... щом пишеш едно и също нещо за стотния път без да си допрочел поста на когото и да е ... прати ми го на лично ако е публична тайна ...
сякаш не знаеш че тея национални телефони са направени само да ни хвърлят пясък в очите ...


Последна промяна xexebg на 17 Апр 2013 00:13, променена общо 2 пъти



16 Апр 2013 23:53
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
0882 303 765 даден във форума като телефон за връзка ми дигна мъж и се представи като кординатор(от офиса ви на владислав ми казаха че тоя пост е зает от жена и на този номер няма централа)и ако мислиш не съм направил необходимото обявяване на проблема обади се на администратора(Радослав мисля се представи )днеска говорих с него мога да ви дам и телефоните от които сам званял на националния номер ина локални даден във този форум.Ако твоята цел е да се заяждаш моята не е.


17 Апр 2013 00:03
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
malice, никъде не съм посочвал телефона който даваш. следователно не можеш да си сигурен дали въобще е телефон на фирмата.
има офицялни контакти, ползвай тях.

xexebg, шефа ми е Lutar - администратор във форума. можеш да поискаш от него телефона му.
но все пак допускаш грешка като желаеш да се обърнеш към грешния човек, щом смяташ да се оплаккваш от техниците в даден регион.
пак ще те посъветвам да използваш посочените от мен контакти.

тъй като темата е изчерпена и разговора преминава в друга насока (офтопик), ще ви призова да разговаряте за проблеми със служители в подходящия раздел.


17 Апр 2013 11:54
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®