Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 13:06



Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Проблеми с интернета последните два дена 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Здравейте. Събота вечерта около 20ч започнаха проблеми - невъзможност за отваряне на интернет страници. Пускам пинг към различни сайтове и е около 100ms и пропадане на 50-80% от пакетите.

Към обяд като се събудих имаше интернет и всичко беше наред, но неделя към 21ч интернета напълно отказа. Невъзможност да си вземе адрес.

Ясно, че е има проблем от ваша страна, но известен ли ви е и работи ли се по него? Става въпрос за Державин 16.


11 Мар 2013 02:05
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
а свърза ли се с националните ни телефони?
ако си информирал там за проблема със сигурност вече се знае за него.
може проблема да е локално само при теб и ако не се обадиш на националните телефони или във офис, никой да не разбере, че при теб има проблем.


11 Мар 2013 15:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Здравейте отново. От петък вечерта нямам интернет, но вчера послушах съвета Ви да се обадя на националния телефон и от там ми казаха, че има проблем и "най-вероятно ще бъде отстранен скоро".

Интересувам се каква е повредата и дали наистина скоро ще бъде отстранена, защото за работата ми е нужен интернет, а вече втори ден нямам такъв и ми се налага да използвам мобилния, което ми коства доста нерви поради ограниченията му.


17 Мар 2013 16:21
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2013 11:44
Мнения: 1
Отговори с цитат
Какво беше това отвратително за това ли си плащам всеки месец навреме? И не се случва за първи път, а много често връзката пропада, какво значи три дни отстраняване на проблем? Като дойде първи пак ще си искате парите, но струва ли си услугата???


18 Мар 2013 10:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Това вече е прекалено! Към 12:30 се прибирам и виждам, че най-после има интернет, но половин час по-късно изненада - отново няма. Супер, к'во.

Звъня на телефона на техническия отдел, които сте дали в първата тема - или заето или няма отговор.

Мисля, че това ми е последния месец при вас. Откакто закупихте мрежата на г-нет качеството на услугата и обслужването падна драстично. Най-вероятно имате деградация в мрежата, защото преди две гофини от г-нет ми предлагаха 100мегабита интернет, а днес - след две годони ми се казва, че на адреса ми е невъзможно. Браво Булсатком.


18 Мар 2013 14:29
Профил

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
Е и аз се обадих на националният и там ми казаха, че работят по въпроса интеересно..... Днес пак се обадих и ми казаха, че заявката ми назначена днес за отстраняване..... 3 дена спят ли спят ли си.... :) аз пък ние без нет... То грешки стават ама ....


18 Мар 2013 17:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
При мен за сега всичко е наред. От 12:30 до към 15 часа ту идваше, ту спираше.

Понеже все още не мога да се свържа с техническия отдел, а искам да задам няколко въпроса, на които явно каките в офисите ви не могат да отговорят, ще бъда благодарен някои от поддръжката да ми пише на лично или тук в темата по въпроса за това, защо не мога да съм на 100мбита интернет.


18 Мар 2013 17:27
Профил
Модератор

Регистриран на: 12 Окт 2011 22:53
Мнения: 91
Отговори с цитат
Пратете ми на лично някакви данни. Примерно тел. за връзка по договор.


21 Мар 2013 20:12
Профил

Регистриран на: 13 Яну 2013 17:07
Мнения: 7
Отговори с цитат
Здравейте!
Искам да питам какво става с нета на д-р Желязкова 4?Снощи изчезна, а сега е толкова бавен, че не може да отвори нищо.Има ли вероятност да се оправи в рамките на деня?


28 Мар 2013 12:46
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
ако попиташ на националните телефони, ще ти се отговори по-бързо.
080013800 и *4800


28 Мар 2013 15:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Rishko, за какво е форума? Писал съм тук и мисля, че е редно да ми бъде отговорено на въпроса, които съм задал, не мислиш ли?

От няколко часа имам доста загуби:
Изображение
Става въпрос за Державин 16.

@Rado-dB, писал съм ти ЛС още от поста ти по-горе за това, че нямам покритие за 94мбита интернет на адреса ми както каза, но от тогава не си ми отговорил, нито някой от булсатком се е опитвал да се свърже с мен.


06 Апр 2013 18:33
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
Myro написа:
Rishko, за какво е форума?


фо̀рум

мн. форуми, (два) форума, м. Масово представително събиране; събрание, конференция, конгрес. Научен форум. Политически форум.

Форум
Форумът е тематичен уеб сайт, разработен за комуникация между потребители. Комуникацията не се извършва в реално време, съобщенията остават на сайта, достъпни са за прочитане и отговор по всяко време и са видими за всички потребители, тъй като не са лични, а тематични.
Форумите обединяват потребители със сходни интереси и по този начин създават онлайн общества.

модератор

Модератор (от латински: modratio/moderare → управлявам, ръководя, насочвам, регулирам) e човек, който ръководи разговор или друга комуникация и ги направлява.

Групов модератор
В организации и предприятия модераторът развива стратегии, създава планове и предприема реорганизиране или просто дава насоки с опита си. Работят на групи от 10 до 20 човека, но понякога и в по-големи - от по 200 души.

Методите на модератора са модерация, модерация в големи групи, групова динамика, развиване на организацията и организационните умения.

Модератор в разговора
Този вид модератор подкрепя, съпътства изказванията на един кръг от хора или разговора на някакъв подиум. Той поздравява зрителите в началото, представя и разяснява темата на дискусия, следи за спазването на правилата за разговор и водене на дискусия, представя участниците в дискусията. Изгражда и структурира отделните вметки, подчертава важността на някои изказвания, обобщава, следи за спазването на тишина, посредничи при конфликти. Управлява яснотата на темата и прави слушателите или зрителите част от разговора. Накрая обобщава всички точки, благодари на участниците и завършва отново с поздрав за завършване.

а ако имаш проблем е хубаво да се обадиш на националните телефони за да бъде уточнено къде и какъв е проблема.
на мен Державин 16 нищо не ми говори.
няма как да ти помогна освен с това което съм помогнал вече.


06 Апр 2013 23:54
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 12 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®