Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 11:50



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Проблем с интернетa към офицялните сървъри на L2 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
От сутринта имам проблем само със сървърите на L2.Проблема не е в L2 понеже хора на други доставчици играят без проблем. Някой да знае къкав е проблема и дали скоро ще е отстранен ?

редактирано от Rishko: не е добре да си постваш адреса на обществени места. не всички потребители във форума са доброжелателно настроени.


29 Яну 2013 11:38
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
не бъди сигурен че не е от L2. първо се свържи с тяхния съпорт за да провериш какво си случва.
http://www.lineage2.com/en/news/announc ... havior.php

Announcements
IP Blocking to Combat Illicit Behavior

Announcements | January 24, 2013

All News
Announcements
Community
Events
Maintenance
Press
Store Promos

Experience Path to Awakening
Play Truly Free Now

In our ongoing efforts to combat RMT, the Lineage II team is embarking on the first phase of our plan by blocking IP addresses from China due to high RMT traffic. The block prohibits China IPs from connecting to the game, to the website, and to the account creation pages. As the account creation page is shared with Aion, it is unfortunately not possible for China IPs to create accounts for Aion use either. In the coming days we will closely monitor the effects of this action, and may block additional IPs that have prevalent RMT activity on a country-by-country basis.

We extend our apologies to any innocent players affected, and while we cannot whitelist individual IPs in this situation, we encourage you to contact the support team to resolve any outstanding issues.

Please note that proxies have become an integral tool for illicit behavior in MMOs, and as a result we do target them when we undertake anti-RMT efforts. However, legitimate latency reduction services are recognized, and a proxy will not be banned unless it is confirmed to be part of unsanctioned behavior.


29 Яну 2013 17:03
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
получаваш бонус въпрос:
Каде е проблема от 2-3 седмици имам проблем с интернета а имено на рандом нета ми изчезва за 10 мин и това се случва от 2 до 3 пъти на ден(последно изчезна на 02.03.2013 към 23 часа) . От националния номер ме препращат към локалния за Варна от локалния номер ми дават номер на техник и съответно от последния номер никой не дига ?(рутера ми стои закачен кам сървърите на БСК но няма нет(рестарт не помага ))


03 Мар 2013 16:33
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
как на "рандъм" нета ти изчезва от 2-3 седмици???
към кои сървъри на Булсатком ти стои вързан рутера пък нямаш нет?
прати ми на лично съобщение номера от който си се обаждал на националния телефон, за да проверим на кой и за какво си се обаждал и как така са те прехвърляли от едно място на друго.
бонус въпросчето е доста неразбираемо в тази си формулировка.


03 Мар 2013 23:49
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
ами втори дубъл :
седя и си цикля в нета и по някое време (всеки ден в различен час ) по 2-3 пъти на ден изчезва нета.При което влизам в рутера статистик и виждам че съм си вдигнал ип давам му renew при което рутера на наново се закача но пак няма нет рескам рутера пак няма и след 5-10 мин мистериозно се появява.Тествах дирекно на лан карта и там присъства проблема.

П.П. вчера не съм забелязал да има проблем докато го ползвах
П.П.2 Френд от София сподели и че той има такъв проблем с вашия нет (той е в мрежата на бившия люлин нет който скоро е бил закупен от БСК )


04 Мар 2013 12:44
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
а сега ми прати и информация на лично съобщение кой потребител си, за да можем да направим някаква проверка на твърденията ти.


05 Мар 2013 17:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®