Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 19:04



Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Имам въпрос по повод забиване на рутер 
Автор Съобщение

Регистриран на: 20 Окт 2011 19:51
Мнения: 42
Отговори с цитат
Пробвал съм всичко .... както и да е писна ми се занимавам с глупости видяло се е че няма да ми помогнете .... ще си бачка по 24/7 компа ми заради глупости какво да правя .....


03 Окт 2012 18:48
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
е това твое изказване е супер нагло и безочливо след всичките варианти които ти изредихме да пробваш.
а после твърдиш, че се държиш човешки.
няма да коментирам каквото и да било.


04 Окт 2012 15:01
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
xexebg написа:
Пробвал съм всичко .... както и да е писна ми се занимавам с глупости видяло се е че няма да ми помогнете .... ще си бачка по 24/7 компа ми заради глупости какво да правя .....


Рутера, минавайки зад компютъра ти се олекотява от филтриране на външния трафик. Голямото натоварване от управление на прекъсванията вече се поема от и от машината, затова рутера ти не забива. Извод (за мен) процесорчето му е прегряло и е нужно да се "опече" наново или просто толкова му е душичката в този момент при точно това потребление, което имаш зад него.


04 Окт 2012 15:18
Профил ICQ

Регистриран на: 20 Окт 2011 19:51
Мнения: 42
Отговори с цитат
Както казах вече за 100 път Rishko пробвах всичко което ми казахте или рутера наистина му има нещо или има някакъв проблем по мрежата (естествено което на мен ми се струва и ми се иска да е защото държанието му не съответства на рутер който не може да понася натоварване...)

flyman странното е че рутера не "прегрява в голямото натоварване" а когато му скимне тоест или има моменти в които и 1-2 дена може да не забие и за 2 часа без да бъде изключван да забива да бъде рестартиран и пак да забие .. и така може би 5-10 пъти...


09 Окт 2012 18:03
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
xexebg написа:
Както казах вече за 100 път Rishko пробвах всичко което ми казахте или рутера наистина му има нещо или има някакъв проблем по мрежата (естествено което на мен ми се струва и ми се иска да е защото държанието му не съответства на рутер който не може да понася натоварване...)

flyman странното е че рутера не "прегрява в голямото натоварване" а когато му скимне тоест или има моменти в които и 1-2 дена може да не забие и за 2 часа без да бъде изключван да забива да бъде рестартиран и пак да забие .. и така може би 5-10 пъти...


За съжаление не мога да ти кажа нищо със сигурност, защото в сегашното положение на софтуерния пазар има толкова продукти, които работят както си искат с half-open конекциите, което може и да е причината за спорадичното забиване, а може и да не е. Предполагам, че имаш много приятели с рутер, намери някой с един от най-ефтините рутери на пазара TL-WR740n или RP-WR5441 и пробвай с един такъв. Лично аз съм ги слагал на много клиенти, разбира се забиват си и те, но сравнително рядко...Та просто само за пробата го направи...


17 Окт 2012 11:25
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®