Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 11:18



Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
94 Mbps интернет Варна 
Автор Съобщение

Регистриран на: 19 Юли 2012 21:18
Мнения: 18
Отговори с цитат
Разочарован съм от едно нещо. Скоростта, която предлагате за 15 лева е 44 mbits, а вашите служители продължават да мислят хората за тъпи и да ги залъгват с 34 mbit-а. В случая вчера са метнали така баща ми. Ще ходя да офиса ви да се разправям... Недейте пробутва повече такива мизерни номерца като мишки :roll:


06 Ное 2012 22:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Преди седмица майка ми ходи до един от офисите Ви за да плати интернета и също така да го пусне на 94мбит, като сега съм на 44мбит. Каза ли й, че не може.
Как така не може, при положение, че преди булсатком да купят стария ми доставчик (г-нет) си имах и все още имам оптика до блока (уж), (ул. Державин 16), а хората от г-нет ми предлагаха 100 мегабита интернет и това преди почти две години? Данеби мрежата Ви да деградира? :wink:

Също така може да направите нещо по въпроса с редовните прекъсвания и абсолютно постоянните загуби, които получавам - редовно по 5-15% загуби отчитам. Не знам как очаквате да се справите с агресивните предложения за интернет, телевизия и телефон на Мтел след ребрандирането им, които използват мрежата на спектрумнет във Варна.


07 Ное 2012 18:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2011 15:10
Мнения: 34
Отговори с цитат
Като вкусиш от spnet какво предлагат, като мен през април и май, ще разбереш булсат как ще се справят.


09 Ное 2012 11:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Знам какво предлагат, родителите ми са на тях, еми много по-добре е положението, а може би зависи в кой квартал си, не знам. Най-малкото не мога да проумея как така мегалан/спнет/мтел могат да предлагат онлайн телевизия, която се взема от булсатком, за справка: http://store.picbg.net/pubpic/F3/C5/0bd ... 7cf3c5.jpg
А булсатком не могат да пуснат тази услуга за потребителите си? По-скоро може би липса на желание и никакъв интерес от това, което иска потребителя?

Вече няколко дена станаха, но никои от администраторите не си е направил труда да напише как е възможен казуса от по-горния ми пост. Деградация на мрежата?


09 Ное 2012 19:01
Профил

Регистриран на: 04 Ное 2012 15:44
Мнения: 2
Отговори с цитат
Значи да не се лъжа да си включвам.. "уж Оптичният им интернет?" на всичкото отгоре ми казват след 2 месеца най рано ще може да ви включим .. омфг това е най-бавният доставчик,, направо ужас!


10 Ное 2012 01:00
Профил

Регистриран на: 07 Апр 2010 01:00
Мнения: 21
Отговори с цитат
Myro, въпросното IPTV с 10 канала на Megalan/SPNet е нещо като екстра за интернет потребителите. Канали, които са ъплинк към Булсатком е нормално да ги изписва така. Сещам се сега за TheVoice, който е free на 39Е. Нормално е да пише за Издател: Булсатком. Ти и по-съвременен приемник да имаш, който дава подробна информация, пак това ще ти пише, дори само свободни да гледаш с него.


10 Ное 2012 15:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Булсатком освен интернет доставчик са и телевизионен такъв. Има много доставчици, които от години предлагат онлайн телевизия с добро качество за потребителите си. Повечето от тях предлагат само интернет, но са намери начин как потребителите им да получат повече и да им е комфортно. За разлика от повечето булсатком си имат вече изградена телевизионна мрежа, която предполагам може да се използва, но най-вече трябва желание за това. А може би по този начин ще загубят част от клиентите си на сателитната си телевизия? :roll:


10 Ное 2012 22:37
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Myro написа:
Булсатком освен интернет доставчик са и телевизионен такъв. Има много доставчици, които от години предлагат онлайн телевизия с добро качество за потребителите си. Повечето от тях предлагат само интернет, но са намери начин как потребителите им да получат повече и да им е комфортно. За разлика от повечето булсатком си имат вече изградена телевизионна мрежа, която предполагам може да се използва, но най-вече трябва желание за това. А може би по този начин ще загубят част от клиентите си на сателитната си телевизия? :roll:


Я пак, какво имат изградено? Как виждаш по кварталните ЛАН-ки, дето едва бутат 20-30 мбита, да върви телевизия? Оптика имат на едва няколко места. Останалото е добри пожелания. Силата им е (или беше) в сателитната телевизия, дано не спрат да я развиват, в името на някаква химера.


11 Ное 2012 01:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
В момента говорим за частен случай, който съм аз. Намирам се на централно място - между СОУ. Пушкин (руското) и окръжна болница. Прочети по-внимателно първия ми пост и ще разбереш, че преди две години са ми предлагали оптика до блока, като скоростта, която ми предлагаха беше 100мб/с. За справка скоростта, с която теглех е стигала до 12мб/с (да, не мегабита) и ъплоуд до 8мб/с, в момента не могат да ми го предложат. Защо? :)


11 Ное 2012 16:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2011 15:10
Мнения: 34
Отговори с цитат
Myro написа:
Знам какво предлагат, родителите ми са на тях, еми много по-добре е положението, а може би зависи в кой квартал си, не знам. Най-малкото не мога да проумея как така мегалан/спнет/мтел могат да предлагат онлайн телевизия, която се взема от булсатком, за справка: http://store.picbg.net/pubpic/F3/C5/0bd ... 7cf3c5.jpg



Няма значение квартала, във всичките градове където има spnet пострадаха хора, които бяха на старите тарифи, тъй като ни ошейпъха на ниските мегалански скорости. - един и същ проблем в Варна, София и Бургас... въобще не става дума за един вход или улица.
А сега ще ти помогна да проумееш как се взима сигнал от булсат - старозагорци са официален ъплинк на няколко канала за страната, всички останали доставчици си купуват канала и го хващат от еб*ния гръцки спътник на 39 изток.


12 Ное 2012 11:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 20:49
Мнения: 15
Отговори с цитат
Е, добре де, разбрах, че си плащат другите. :) Булсатком не прескачат ли това купуване/наемане на канали и да могат да си ги пуснат онлайн за потребителите, разбира се ако има желание от тяхна страна?

Впрочем имам преки наблюдения от мегалан в София и да ти кажа единственото, което е лошо при тях са високите цени на интернет. А и спектрум нет си имат оптика до дома, поне в моя блок. :roll:


12 Ное 2012 14:53
Профил

Регистриран на: 21 Дек 2012 11:58
Мнения: 5
Отговори с цитат
А ще има ли скоро PON на Цар Освободител 63?


21 Дек 2012 17:16
Профил

Регистриран на: 19 Юли 2012 21:18
Мнения: 18
Отговори с цитат
Между другото от 1 година почти съм им абонат на интернета на булсаткома, казаха ми тогава, че до 2 месеца ще има оптичен нет, но такъв още не се предлага... Тъпа работа, питам ги дали е прокаран вече, те викат да, защото адреса ми по лични данни се води на друго място, а не гледат мястото, където в момента ми дават интернет.. Бе въобще заблудена работа, все едно не съм пуснал заявката за оптичен и май никога няма да има такъв.. Иначе в сайта, цяла Варна е покрита с оптичен нет, хаха :mrgreen:


25 Май 2013 13:14
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2013 11:24
Мнения: 19
Отговори с цитат
Още ли стоят така нещата с чакането за оптика? Интересува ме Варна-Център. Поздрави


24 Юни 2013 11:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2011 17:22
Мнения: 13
Отговори с цитат
аз съм на оптика от ... нз
4-5 месеца вече и съм предоволен
преди от замунда на 44мбит дарпах с 4.4
а сега с оптиката на 44.мбит
дарпам с 11
не ми прекъсва супер си е нетеца ко пискате толкова !!!


24 Авг 2013 17:15
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®