Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 20:14



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
44 mbps интернет 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2012 22:59
Мнения: 12
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
И сега какво правим?

Изображение

На коя скорост съм, тази която я пише в сайта или тази която е на касовата бележка?


03 Окт 2012 21:32
Профил

Регистриран на: 28 Сеп 2012 22:13
Мнения: 42
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Абе хора вие сливи ли имате в устата като плащате (извинявам се за израза)? Защо не си искате 44 мегабита?! Аз директно си казвам нет 44 и нямам проблеми. Изобщо не оставям касиерката да ми предлага или казва. Цената е същата. Скоростта си е реално достижима дори и на ЛАН покритие на което съм. Когато пусках заявка ми казаха, че макс 34 мога да ползвам ама аз си настоях за 44 като плащах и така си е и досега.


03 Окт 2012 22:20
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
здравейте искам да ви попитам модераторите тези скорости са за България и за международни или за чужбина е по ниска.


04 Окт 2012 11:20
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
gesh123 да те попитам пък аз нещо? ти знаеш ли каква функция изпълнява един модератор на форум?
както и да е, явно не си запознат с тези "незначителни" подробности.
но все пак ще ти отговоря.
Свързаността към глобалната мрежа "Интернет", която предоставя фирма Булсатком, е СИМЕТРИЧНА, НЕОГРАНИЧЕНА ПО КОЛИЧЕСТВО, НО ОГРАНИЧЕНА ПО МАКСИМАЛНА СКОРОСТ. Скороста е РЕАЛНО ДОСТИЖИМА и СПОДЕЛЕНА.
това е казвано многократно във този форум.
Не мога да разбера защо очаквате гарантирана скорост, за цена от 9, 12 или дори 20 лева.
Нямам нищо против, проверете и споделете с останалите във форума, каква е цената на гарантираната скорост или колко се плаща в другите страни от европейския съюз, за скоростта която плащате при Булсатком.


04 Окт 2012 15:21
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
Rishko написа:
gesh123 да те попитам пък аз нещо? ти знаеш ли каква функция изпълнява един модератор на форум?
както и да е, явно не си запознат с тези "незначителни" подробности.
но все пак ще ти отговоря.
Свързаността към глобалната мрежа "Интернет", която предоставя фирма Булсатком, е СИМЕТРИЧНА, НЕОГРАНИЧЕНА ПО КОЛИЧЕСТВО, НО ОГРАНИЧЕНА ПО МАКСИМАЛНА СКОРОСТ. Скороста е РЕАЛНО ДОСТИЖИМА и СПОДЕЛЕНА.
това е казвано многократно във този форум.
Не мога да разбера защо очаквате гарантирана скорост, за цена от 9, 12 или дори 20 лева.
Нямам нищо против, проверете и споделете с останалите във форума, каква е цената на гарантираната скорост или колко се плаща в другите страни от европейския съюз, за скоростта която плащате при Булсатком.

извинявам се за моята небрежност и нахалност и ти благодаря за отговора.


04 Окт 2012 22:00
Профил

Регистриран на: 19 Юли 2012 21:18
Мнения: 18
Отговори с цитат
Rishko написа:
gesh123 да те попитам пък аз нещо? ти знаеш ли каква функция изпълнява един модератор на форум?
както и да е, явно не си запознат с тези "незначителни" подробности.
но все пак ще ти отговоря.
Свързаността към глобалната мрежа "Интернет", която предоставя фирма Булсатком, е СИМЕТРИЧНА, НЕОГРАНИЧЕНА ПО КОЛИЧЕСТВО, НО ОГРАНИЧЕНА ПО МАКСИМАЛНА СКОРОСТ. Скороста е РЕАЛНО ДОСТИЖИМА и СПОДЕЛЕНА.
това е казвано многократно във този форум.
Не мога да разбера защо очаквате гарантирана скорост, за цена от 9, 12 или дори 20 лева.
Нямам нищо против, проверете и споделете с останалите във форума, каква е цената на гарантираната скорост или колко се плаща в другите страни от европейския съюз, за скоростта която плащате при Булсатком.

Човекът питаше дали скоростта на интернета към извън страната е същата или не, а не дали е симетрична или неограничена по количество. Бих му помогнал с тези скрийншотове:

До София на 44 Mbits:
Изображение

До Лондон на 44 Mbits:
Изображение

До Ню Йорк на 44 Mbits:
Изображение

Лично аз съм предоволен от услугата, която предоставят и най-вече от уникалната ъплоуд скорост (кажи речи 2 пъти повече от услугата, на която съм) Перфектни са за сега откъм качество, нито 1 път не е спирал нета вече 1 седмица, скоростта е постоянна, А направо не си представям като прокарат оптичния нет какво ли ще е :) )


05 Окт 2012 01:38
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
atisas2 написа:
Rishko написа:
gesh123 да те попитам пък аз нещо? ти знаеш ли каква функция изпълнява един модератор на форум?
както и да е, явно не си запознат с тези "незначителни" подробности.
но все пак ще ти отговоря.
Свързаността към глобалната мрежа "Интернет", която предоставя фирма Булсатком, е СИМЕТРИЧНА, НЕОГРАНИЧЕНА ПО КОЛИЧЕСТВО, НО ОГРАНИЧЕНА ПО МАКСИМАЛНА СКОРОСТ. Скороста е РЕАЛНО ДОСТИЖИМА и СПОДЕЛЕНА.
това е казвано многократно във този форум.
Не мога да разбера защо очаквате гарантирана скорост, за цена от 9, 12 или дори 20 лева.
Нямам нищо против, проверете и споделете с останалите във форума, каква е цената на гарантираната скорост или колко се плаща в другите страни от европейския съюз, за скоростта която плащате при Булсатком.

Човекът питаше дали скоростта на интернета към извън страната е същата или не, а не дали е симетрична или неограничена по количество. Бих му помогнал с тези скрийншотове:

До София на 44 Mbits:
Изображение

До Лондон на 44 Mbits:
Изображение

До Ню Йорк на 44 Mbits:
Изображение

Лично аз съм предоволен от услугата, която предоставят и най-вече от уникалната ъплоуд скорост (кажи речи 2 пъти повече от услугата, на която съм) Перфектни са за сега откъм качество, нито 1 път не е спирал нета вече 1 седмица, скоростта е постоянна, А направо не си представям като прокарат оптичния нет какво ли ще е :) )

ок благодаря ти за отговора.


05 Окт 2012 09:59
Профил

Регистриран на: 20 Окт 2011 19:51
Мнения: 42
Отговори с цитат
svilen_radoev написа:
Абе хора вие сливи ли имате в устата като плащате (извинявам се за израза)? Защо не си искате 44 мегабита?! Аз директно си казвам нет 44 и нямам проблеми. Изобщо не оставям касиерката да ми предлага или казва. Цената е същата. Скоростта си е реално достижима дори и на ЛАН покритие на което съм. Когато пусках заявка ми казаха, че макс 34 мога да ползвам ама аз си настоях за 44 като плащах и така си е и досега.

не си прав защото на мен лично ми казаха "на максимална скорост ли " при което казах да казаха ми 15 лева и получих същата касова бележка на която пише 34 мбита и скороста ми беше такава докато не съобщих в форума за което благодаря на модератора..


09 Окт 2012 18:12
Профил

Регистриран на: 25 Сеп 2012 16:43
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте, аз също се интересувам за този интернет 44мб!на моята бележка също пише 34мб.Попитах в един от офисите и отговора беше,че 44мб.било само за пон абонати.Наистина ли е така или ме подведоха?И кога най-сетне ще има карта на развитието?! :shock:И аз искам ПОН!


19 Яну 2013 12:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®