Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Апр 2024 08:24



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Няколко въпроса за оптиката 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
Лоша работа, някой хора четът и неосмислят това което са прочели.
Защо потребителите неразбират от дума? Ти им казваш какво да правят за да не бъдат наказвани, те ти излизат с реплики от сорта на "Ти ще ми кажеш какво и къде да правя, я ма виж - Булгар, Булгар."
Докато стигна да прочета отговора и потребителя получил награда.
Има една приказка - "Ти му викаш куме Иване, то гледа за .......... корсета да те хване"
Като казвам нещо, четете внимателно бе хора. Отговора е винаги там някъде.


12 Авг 2013 14:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
това е булсатком а не досиетата Х :D


12 Авг 2013 22:01
Профил

Регистриран на: 30 Яну 2012 17:45
Мнения: 9
Отговори с цитат
EU_BG_akademika написа:
Аз работя главно нощно време, защото по други части на света е ден, липсата на информация, колко време няма да имам нет, ми носи финансови загуби, ако съм наясно с проблема и неговата продължителност, бих могъл да си планирам работата......

Малко е офтопик, но не е ли малко нагло работата ти да зависи от интернет връзката и да нямаш пуснат втори доставчик? Не може да плащаш 10-20 лева за интернет и когато спре да се оплакваш, че губиш много пари и да искаш едва ли не фирмата да ти възстанови парите. Или финансовите ти загуби през нощта са ти от покер турнири? При всеки доставчик се случва да се появяват проблеми, къде по-често, къде по-рядко, никой не ти предлага 100% ъптайм, всички плащаме за негарантиран интернет.


13 Авг 2013 02:33
Профил

Регистриран на: 11 Авг 2013 16:21
Мнения: 3
Отговори с цитат
nuHaKoJIaga написа:
Малко е офтопик, но не е ли малко нагло работата ти да зависи от интернет връзката и да нямаш пуснат втори доставчик? Не може да плащаш 10-20 лева за интернет и когато спре да се оплакваш, че губиш много пари и да искаш едва ли не фирмата да ти възстанови парите. Или финансовите ти загуби през нощта са ти от покер турнири? При всеки доставчик се случва да се появяват проблеми, къде по-често, къде по-рядко, никой не ти предлага 100% ъптайм, всички плащаме за негарантиран интернет.

Разбира се че имам втори доставчик, как ще пиша иначе. В момента също нямам нет от була, и сега пак ще звъня, и не искам никой нищо да ми покрива, искам денонощна подръжка, за да има къде да се информирам за проблема и неговата продължителност. Това съвсем ясно съм го написал в предният си пост.
Но там вместо да се замислят ми блокираха акаунта......


18 Авг 2013 08:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Не може да заплашваш и да правиш реклама на някакъв форум и да не получиш банн сега гледам и 3 акаунт си регистрирал май и това не нормално.


18 Авг 2013 09:36
Профил

Регистриран на: 11 Авг 2013 16:21
Мнения: 3
Отговори с цитат
zmei написа:
Не може да заплашваш и да правиш реклама на някакъв форум и да не получиш банн сега гледам и 3 акаунт си регистрирал май и това не нормално.

Няма проблеми имам над 30 мейла и VPN из цял свят, въпрса е не да се надхитряваме, а като клиент да мога да си казвам впечатленията ама не давате.
Не съм седнал да обесбявам как ви се хакват приемниците да речем та да имате такова отношение.


18 Авг 2013 14:56
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
Ако продължиш да упорстваш ти гарантирам, че и 30те ще влязат в употреба :mrgreen: . Тук критика се приема само ако е срещу конкурентите на буля :lol:


18 Авг 2013 16:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
pooh4o написа:
zmei написа:
Не може да заплашваш и да правиш реклама на някакъв форум и да не получиш банн сега гледам и 3 акаунт си регистрирал май и това не нормално.


Не съм седнал да обесбявам как ви се хакват приемниците да речем та да имате такова отношение.


А не заплаши ли точно с такъв форум.
Почва да ми писва от глупости.


18 Авг 2013 19:36
Профил

Регистриран на: 11 Авг 2013 16:21
Мнения: 3
Отговори с цитат
paff40 написа:
Ако продължиш да упорстваш ти гарантирам, че и 30те ще влязат в употреба :mrgreen: . Тук критика се приема само ако е срещу конкурентите на буля :lol:

Рабирам, едно време имаше неписано правило: "Критика срещу БКП се прави с много любов и уважение към БКП" :D


19 Авг 2013 07:37
Профил

Регистриран на: 24 Ное 2010 20:43
Мнения: 63
Отговори с цитат
не спори с модератора:

Седят трима в една лодка и ловят риба. Единият поглежда замечтано слънцето и въздъхва:
-Слънцето залязва.
Вторият поглежда хоризонта и допълва:
-Откога не съм виждал такъв красив залез.
Третият без да продума ги бута във водата. Те изплуват и плюейки вода го питат:
-Защо?!?
-Първия за офтопик, втория за флууд.
-Кретен, ти полудя ли бе!
'Модераторът' спокойно взима едно гребло и ги прасва по главите:
-За обида - бан!


19 Авг 2013 22:43
Профил

Регистриран на: 03 Яну 2012 16:57
Мнения: 10
Отговори с цитат
Да повдигна малко темата.
Тия дни минах през офиса на бул. Панчо Владигеров и една мома каза, че в момента се работи по Люлин 8 и 9.
Моля за потвърждение от живущите в този район дали екипите сноват и активират оптиката.

Другото ми питане е техническо - правя малко ремонт в нас и преокабелявам.
Та интересува ме ако си закупя следния модел media converter дали ще сработи с оптиката на Булсата(като дойде де)?
Това е модела TP-Link TL-MC220L.


27 Яну 2014 10:36
Профил

Регистриран на: 15 Май 2013 13:25
Мнения: 42
Отговори с цитат
Няма да работи и има оптика в някои блокове в 9!


27 Яну 2014 12:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2013 17:30
Мнения: 9
Отговори с цитат
iline написа:
Да повдигна малко темата.
Тия дни минах през офиса на бул. Панчо Владигеров и една мома каза, че в момента се работи по Люлин 8 и 9.
Моля за потвърждение от живущите в този район дали екипите сноват и активират оптиката.

Другото ми питане е техническо - правя малко ремонт в нас и преокабелявам.
Та интересува ме ако си закупя следния модел media converter дали ще сработи с оптиката на Булсата(като дойде де)?
Това е модела TP-Link TL-MC220L.



Ти си пусни FTP кабела то всяка стая но остави си свободно място до конвертора.Не че и Тп-линк не са MADE IN ......
("Те не горят дори при честа промяна на тока")
Такива съм сменят наляво и дясно в предишната ми работа..


27 Яну 2014 19:27
Профил

Регистриран на: 03 Яну 2012 16:57
Мнения: 10
Отговори с цитат
Може ли малко повече инфо къде е разминаването. Благодаря предварително
Pecko написа:
Няма да работи и има оптика в някои блокове в 9!


29 Яну 2014 16:44
Профил

Регистриран на: 15 Май 2013 13:25
Мнения: 42
Отговори с цитат
Нз за какво говориш - мрежата е ПОН(с ону), а блоковете не знам кои са но са над 50% от 9-ти.


30 Яну 2014 23:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®