Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 09:54



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
интернет и кабелна телевизия 
Автор Съобщение

Регистриран на: 26 Мар 2013 11:55
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте живея в София жк красно село квартал борово искам да ви питам кога се очаква да бъде пуснат интернет във този район.

С уважение:Калоян


20 Май 2013 13:09
Профил

Регистриран на: 26 Мар 2013 11:55
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте виждам,че темата ми е прегледана 193 пъти и никой от вашите колеги и компетентни хора не желае да ми отговори на въпроса,което е много жалко за такава голяма фирма като вашата защото по този начин не ме печелите като нов клиент който има желание да сключи във бъдеще договор със вашата фирмал


21 Май 2013 10:10
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Shmeker написа:
Здравейте виждам,че темата ми е прегледана 193 пъти и никой от вашите колеги и компетентни хора не желае да ми отговори на въпроса,което е много жалко за такава голяма фирма като вашата защото по този начин не ме печелите като нов клиент който има желание да сключи във бъдеще договор със вашата фирмал

Темата ти е прегледана 193 пъти от такива обикновени форумчани, като мен - какво можем да знаем ние по въпроса? Освен да хвърляме боб или да видим на кафе, какво ти е писано, това е. Пита ли в най-близкия офис на Булсата? Виж, питай там какво ще ти кажат.


22 Май 2013 21:57
Профил

Регистриран на: 26 Мар 2013 11:55
Мнения: 3
Отговори с цитат
Питал съм няколко пъти във офиса им във квартала където живея ,но компетентните им служители ми казаха, че във този момент имат само кабелна телевизия и за интернет просто ти казват ами нищо не знаеме дали изобщо ще имаме интернет във вашия квартал и накрая просто ти казват чао.


22 Май 2013 22:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Ами шом разправяш за кабелна телевизия какво да ти отговорят :D :D :D


22 Май 2013 23:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®