Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:12



Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Планирате ли скоро интернет около София на пример в с. Лозен 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:50
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Да ли планиранте интернет в околностите на София да кажем в с. Лозен на пример? Дори на пример и изкопуване на доставчик? 90 % са с антени на БСК!


21 Апр 2013 01:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 30 Май 2010 18:56
Мнения: 3
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
И в с.Герман ще сте на оферта, ако пуснете интернет :)


02 Май 2013 14:49
Профил

Регистриран на: 30 Май 2013 21:28
Мнения: 4
Отговори с цитат
И във вилна зона Косанин дол - над базата на ЦСКА Панчарево. Района на Бяла Черква, Mountain View Village, къщите на Карамански.
Имаме само един оператор, който бихме искали да сменим. За повече информация питайте вашият колега Явор, който живее в района.


25 Юни 2013 21:04
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
bks, защо трябва да питаме ние Явор? защо не го питаш ти?
пък и защо си недоволен от оператора си, при положение, че теглиш с 11-12 мегабайта в секунда през коаксиален кабел?


25 Юни 2013 23:03
Профил

Регистриран на: 30 Май 2013 21:28
Мнения: 4
Отговори с цитат
Не съм доволен от подръжката на сегашният ми оператор. Освен това, защо да няма конкуренция. Ако утре нещо се скапе със мрежата на сегашният ми оператор, защо да не мина към вас например. Освен това не съм длъжен да ползвам един и същ доставчик за ТВ и интернет както е сега. Може да искам да ползвам ТВ от един и Интернет от друг. Ако условията са по-добри.
За телевизия ползвам сегашният ми оператор, вас и собствена сателитна антена ( за другите оператори - CSAT, Nova, SKY IT, SKY UK и т.н ). Тук претенции нямам - изборът кой и какво да гледам ме удоволетворява ( все пак изборът ми е между 4000 канала + 450 ХД + няколко 3Д ).
Но за интернет засега имам само 1 възможност. Затова питам. Интересно ми е мисленето на българският мозък - питал съм няколко доставчика на Интернет и когато чуят, че става въпрос за район, в който повечето пътища са без асфалт, като, че ли ги карам да опъват кабели в Ада! Независимо от това, че в района живеят само богаташи, които биха дали и повече пари, за да имат удобства. Просто няма кой да ни вземе парите. Ама нейсе. Да не говорим, че това е зона на 2км. от Околовръстното! Навсякъде около нас - в Бункера, в Панчарево, Бистрица има поне по 2 интернет доставчика.
Явор го споменах, защото живее постоянно тук ( на две преки е от мен, познаваме се, но сме се виждали и говорили 2-3 пъти, когато монтира антената ви на съседа ми ) и знае колко хора биха могли да ползват услугата ви. Би могъл да ви даде информация за населението така да се каже, защото това, че е вилна зона не значи, че тук живеем само от май до август. Почти всяка втора къща е обитавана през цялата година.
Ако все пак се заинтересувате, можете да ми драснете на ЛС да ви дам повече инфо.


26 Юни 2013 13:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:50
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Не знам кой ти е доставчика, но до колкото имам инфо там имат покритие само или лилавите или опти...м, аконе се лъжа, наистина другите фирми не знам защо не им се иска да стигнат до вас с оптика!? Това няма спор, че там е наистина баровски квартал (тъй де баровски район за живеене около София).


27 Юни 2013 13:22
Профил

Регистриран на: 30 Май 2013 21:28
Мнения: 4
Отговори с цитат
@jovanoty:
Мда, лилавите са. Други няма. Не са толкова зле - поне телвизията им, но нета им понякога може да ти скъса нервите. Вярно, че рядко има проблеми, но когато има, подръжката им е... леле мале... Както и да е.
Питал съм няколко Интернет/ТВ доставчици за оптика, но...никой не иска да окабелява. Както и да е. ПИсах тук, ако Булсат се заинтересуват - да пишат на ЛС. Ще им дам повече информация.


27 Юни 2013 14:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:50
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
bks написа:
@jovanoty:
Мда, лилавите са. Други няма. Не са толкова зле - поне телвизията им, но нета им понякога може да ти скъса нервите. Вярно, че рядко има проблеми, но когато има, подръжката им е... леле мале... Както и да е.
Питал съм няколко Интернет/ТВ доставчици за оптика, но...никой не иска да окабелява. Както и да е. ПИсах тук, ако Булсат се заинтересуват - да пишат на ЛС. Ще им дам повече информация.

По принцип знам, че са прекарали оптика опти.....м (не пиша умишлено цялата фирма) да не става видима реклама... но не съм сигурен да ли е до ако не се лъже някакво училище или до някой от комплексите. Понеже се засякохме преди 1 или 2 години при тяхна муфа в Горубляне с техен представил и той каза, че е за там!
Има ли сме и ние запитване, но наистина не знам защо шефа не иска да стигнем до там нямам идея, същото е може би и както лилавите не искат да влагат според мен пари в райони около София в които в момента нямам покрити, това го знам от човек който работеше там.
Дано да не получа бан за написаното, все пак не съм от вчера във форума :)


28 Юни 2013 12:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:50
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Никой ли не се наема да каже да ли планирате за Lan в Лозне, и съответно кога?


26 Сеп 2013 22:46
Профил

Регистриран на: 08 Окт 2012 14:56
Мнения: 13
Отговори с цитат
Не очаквай някой да ти отговори. От тази компания, освен някакви "стандартни и заучени" фрази от сорта на "работи се по въпроса", "имаме планове, но кога, незнаем все още", "някога, но не сега".....или най-умопомрачаващо беше изказването "...ама ти сега искаш да имаш Интернет, не за друго, а за да ползваш пакетна услуга...", което едва ли не е престъпление. Е докато вече повече от година все още в старата част на Овча купел няма нет, доста от абонатите на Булсат се преориентират към конкуренцията - просто, защото на хората не им е изгодно да плащат двете услуги при дв аразлични оператира....Конкуренцията не спи, господа... 8)


30 Сеп 2013 16:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:50
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
sasho_n2 написа:
Не очаквай някой да ти отговори. От тази компания, освен някакви "стандартни и заучени" фрази от сорта на "работи се по въпроса", "имаме планове, но кога, незнаем все още", "някога, но не сега".....или най-умопомрачаващо беше изказването "...ама ти сега искаш да имаш Интернет, не за друго, а за да ползваш пакетна услуга...", което едва ли не е престъпление. Е докато вече повече от година все още в старата част на Овча купел няма нет, доста от абонатите на Булсат се преориентират към конкуренцията - просто, защото на хората не им е изгодно да плащат двете услуги при дв аразлични оператира....Конкуренцията не спи, господа... 8)

По принцип знаех, че няма да ми се отговори но въпреки това пуснах темата. Пуснах я от любопитство, интернет си имам!


01 Окт 2013 07:39
Профил

Регистриран на: 11 Сеп 2011 11:02
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте,
И аз бих искал да попитам, очаква ли се да пуснете интернет във въпросния район. Ул. "Синя светлина" това е пътя за базата на ЦСКА. Страшно много къщи има в които се живее целогодишно.


07 Яну 2015 17:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:50
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Някой може ли да каже за къде по точно е тази оптика? Не мисля, че сте стигнали в с. Лозен щях да разбера!


Прикачени файлове:
bulsat_optika2.jpg
bulsat_optika2.jpg [ 35.69 KiB | Прегледано 28402 пъти ]
08 Фев 2015 21:54
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®