Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 12:22



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
интернет в гео милев 
Автор Съобщение

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
Здравейте,вчера видях че дойде някаква фирма и най накрая докара оптиката в блока ми.Сложиха кутията на 5 ет,само че гледам че кабела не е бутнат в нея още- вероятно е неактивна,дали се придвижда пускане в скоро време?Ще питам и в офиса ви и дано не ме изментят нещо само и само да се вържа


16 Апр 2013 06:37
Профил

Регистриран на: 16 Юни 2009 21:06
Мнения: 2
Отговори с цитат
вчера и в слатина дойде евроком и прокара оптика на булсат във входа ,остава да разберем колко време остава до включването ни


16 Апр 2013 19:52
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
jojobix написа:
вчера и в слатина дойде евроком и прокара оптика на булсат във входа ,остава да разберем колко време остава до включването ни


да де слатина,моя блок е до сградата на ТЕХЕМ,Офиса на ул.гео милев ми е на една крачка,ама не съм се отбил да питам,цените са примамливи,за 94мбит 17 кинта си е далавера,въпроса е дали ще има скоро включване.В момента карам с мегалан,ама заради скапаната им телевизия нямам намерение да подновявам договор,интернета им е добре,ама 22 кинта за 30 мбит,на фона на цените на булсата няма да го бъде.Днес ще мина да питам,имат ли намерение скоро да пускат.Като гледам кутията в блока и кабела до нея се чудя,към мен лан кабел ли ще влиза :roll:


17 Апр 2013 08:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®