Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 26 Апр 2024 13:26



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Първи стъпки 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Не бре. Наум да си таковам та. Демек препрах наръка :lol:


03 Апр 2013 13:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Ден девети - смаян или умаян не знам. Немам думи.
Преди час зад рутера вече са 7 машини и резултата 6+++
Изображение
Е това е. Когато съм доволен никога не го крия, но и като съм прецакан псувам :lol:


04 Апр 2013 14:07
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Като се има предвид, че още на 7-мия ден имаше проблеми, май ще е дълга темата... Стига с тия тестове до Пловдив, пускай до Варна поне, както аз пускам поне до София, тоя пинг 0 мс не е за красота, а за да ти светне, че си в почти локална мрежа и не се очакват загуби или ниска скорост. Пък за твое спокойствие си пусни и някой торент от топ-а на замунда и така гледай става ли тоя нет или не става...


Прикачени файлове:
2595253711_del.jpg
2595253711_del.jpg [ 16.56 KiB | Прегледано 16567 пъти ]
04 Апр 2013 14:29
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
DJPlamen написа:
Като се има предвид, че още на 7-мия ден имаше проблеми, май ще е дълга темата... Стига с тия тестове до Пловдив, пускай до Варна поне, както аз пускам поне до София, тоя пинг 0 мс не е за красота, а за да ти светне, че си в почти локална мрежа и не се очакват загуби или ниска скорост. Пък за твое спокойствие си пусни и някой торент от топ-а на замунда и така гледай става ли тоя нет или не става...

ииии сега ако ми кажеш, че мрежовата ти карта е 10/100 и си на усукана двойка, ще те призная за магьосник.
нали се сещаш, че подобен тест лесно можеш да изкараш ако си на големия щранг в офиса на доставчика.
едно време и аз свалях и качвах с мегабитова връзка филмите от техно линк, когато хората се радваха на 5к през дайлъп, но сървъра беше в локалната ми мрежа само на 3 метра по права линия от мен.
ограничете малко нереалните тестове, за да не хващам баданарката.


04 Апр 2013 17:28
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Не, колега, не бих си позволил да заблужавам. Мрежовите карти и двете са ми гигабит, дори и на лаптопа, защото знаех какъв нет искам и ще имам. Уаерлес простотии не ползвам, кабелите сам си ги кримпвам и т.н. Скрих името, защото не искам да правя реклама. Мога да пратя и шот с непрекъснато 154 мбит теглене от топ 10 от маймунда. Това са реални тестове, не залъгалки.


04 Апр 2013 17:40
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
ок ти си кримпна сам кабелите у вас. в мрежата на доставчика кой ги кримпна?
интерфейсите на устройствата в мрежата на доставчика какви са?
колко маймунки са на твоя клон или ти си превилегирован и от рутера до теб си единствен на трасето?
няма как да не те обвиинявам в подвеждане защото има хора които и назнайват това онова.
никой не казва, че нямаш такава връзка. просто твърдя, не даваш пълна информация за получаването на този резултат.
следователно подвеждаш.


04 Апр 2013 18:00
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Оптика, мисля, че се подразбира. Извинявай, ако не сме се разбрали, но все пак и вие предлагате оптика, пределно ясно ми е, че лан-ка няма как да предложи нещо такова.


04 Апр 2013 18:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Защо ми спамите темата? С включителното участие и на модератор :mrgreen:
Диджея нема нужда да ми показваш колко ти е "гооуем". Плащам за това дето ми требе. Ако искам повече мога да си го позволя.


04 Апр 2013 18:35
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Знам, че можеш, не си го вадя да го показвам... идеята ми беше да не вярваш много-много на тоя спийдтест, или поне да не вярваш само на него. Прав си за спама. Не бях аз :mrgreen:


04 Апр 2013 19:03
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
Гена за тест на скорост ти препоръчвам сваляне на някоя линукс дистрибуция от немските сървъри. Колкото ти пуска оператора, толкова ти пускат и те. :mrgreen:


04 Апр 2013 20:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Пафе, това че съм постнал данни от speedtestnet е само база за сравнение. Имам си и мой собствен начин да си проверявам. Не съм постнал данни заради политиката на форума.
Ти ще зацепиш. Нали си имам две мрежи за достъп до нет и просто си направих експеримента да метна от компа един филм до харда на приемника по FTP през двете мрежи. Не по вътрешната а по външните. Разликата беше очевадна когато спеедтеста даваше 5 и сега когато дава 44.


04 Апр 2013 21:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Ден 12 - пак проблем.
Интернетоо избега. Нема го. Същевременно мегалана си бичи на 6.
Звънене по тел. чакане 2мин за връзка с оператор после още 3 за връзка с техн. отдел.
После нета го оправиха ама да ми звъннат да ме питат наред ли е - дуки :lol: .
Как за 8г. в спектрум и мегалан съм звънял най-много 10 пъти а тука у буля за 12 дни вече 3 пъти. А и там като звънна за проблем после винаги ми се обаждат да потвърдя че всичко е наред.
Баси си обслужването баси и чудото.
И Змей и Ришко - не ме питайте кой ме е карал да си пусна нет от булста :lol: :lol: :lol: , специялно Змея дето в друга тема ми отговори на въпрос с въпрос.


07 Апр 2013 20:50
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
Къде се вреш между шамарите, да ми беше чел словоизлиянията в пловдивската част. Минах януари на fiber to the home и забравих какво е да нямаш нет :mrgreen:


07 Апр 2013 21:18
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
DevNull, не знам защо се опитваш да ме вмъкнеш зорлем в някаква дискусия.
помагам когато мога и до колкото мога. до момента нито мога да ти каже "така е", нито "не е така".
аз проблеми с ползването на връзката не съм имал до момента.
нямам наблюдение върху връзката по всички градове и не мога да потвърдя или отрека вашите твърдения. но определено проблема не е във фирмата.


08 Апр 2013 21:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Ден 13 - звъни ми телефона и о небеса. Сетили се след 15 часа че имам заявена авария.
Казах им че още вечерта е оправен.
Ришко, няма да те намесвам повече - твърдо обещавам, но след като ми отговориш не следните въпроси.
Rishko написа:
но определено проблема не е във фирмата.

1. Объркването на МАК адреса от коя фирма беше?
2. Пада на скороста пак от коя фирма беше?
3. Снощи нямам спомен ЧЕЗ да ми е спирал тока за да ми изчезне интернета.
4. Ако трябва ще снимам договора но там друга фирма освен булсатком не е вписана.
Сорка но е за това където е в цитата и където тук всички бивши и настоящи модератори не искате да признаете грешките е за това ви нападам.
Ако ви е срам тук публично да си ги признаете поне на лични ми драснете едно писъмце.


08 Апр 2013 22:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®