Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 17 Апр 2024 02:41



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Първи стъпки 
Автор Съобщение

Регистриран на: 15 Мар 2010 21:26
Мнения: 4
Местоположение: Ловеч
Отговори с цитат
Защо на лични?Нека чуем и ние. :)


08 Апр 2013 22:35
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
По-добре да е на лични, че темата ще я хване липсата. То не, че не е ясно де :lol: :lol:


08 Апр 2013 22:49
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
DevNull, явно не съм се изразил правилно.
във фирмата има много служители които си скъсват задниците от работа, за да се предоставят читави услуги и клиентите да са доволни. Ако на определено място има един некоректен служител или проблем който изисква повече време за отстраняването му за да се постигне желаното качество, това не означава, че цялата фирма не си върши работата.
Няма да споменавам глупави клиенти, които опитвайки се да излъжат за нещо (варианти много няма да ги изброявам), с действията си създават проблеми които влияят на много потребители. И докато бъдат открити за да се корегират действията им отнема време.
Съгласен съм, че клиента това не го интересува, но нормалния клиенти спазва правилата поставени от доставчика за да получава коректно услугата. За съжаление много ...... хора в България смятат, че те са по-хитри от всички и ще правят каквото си искат.
Още веднъж искам да уточня - не казвам, че ти си виновен за нещо, но е и некоректно да обвиняваш цялата фирма.
С подобно обвинение няма как да локализираме точния причинител на проблема за да оправим нещата и да си доволен от предлаганата услуга.
Няма причина аз да призная грешка, която не съм допуснал. Защо очакваш някой модератор или администратор във форума, да носи отговорност за действията на който и да било?
Та фирмата вина няма, вината е на някой или нещо конкретно. Фирмата може да понесе отговорност, заради поетите ангажименти спрямо потребителите, но вината не е нейна.
Ако ме разбираш то ти е ясно, че отговорност и вина са две различни понятия.
Ето да вземем конкретния случай на пафчо. Той имаше дълго време оплаквания за връзката си. Оказах му съдействие,колкото беше по силите ми. Съответно той не беше удовлетворен и пожела да си смени доставчика. Означава ли, че аз нося вина за проблема му? Павчо не желаеше да чака до момента в който щяхме да имаме възможност да решим проблема трайно и за това смени доставчика. Това е абсолютно негово право и виждаш, че той пак е тук макар през друг доставчик.
Многократно съм го казвал и пак ще го кажа. Фирмата предлага качествени услуги и държи клинетите да са обслужени качествено. Когато потребителя не получава това което желаем и се опитваме да предлагаме, търсим вариант да го корегираме.
Колкото по-правилно ни дават обратна връзка клиентите, толкова по-бързо става ясно къде е проблема, за да могат да се вземат мерки по отстраняването му. Все пак не сме магьосници да решаваме проблемите със щракване на пръстите.
Тъй като цялостно всичко във фирмата се разраства, е нормално да има проблеми. До сега винаги сме намирали решения за проблемите. След като спре да се променя фирмата, ще се изчистят и проблемите. Както е имало проблеми при телевизията и те са оправяни, така ще бъдат оправени и проблемите с интернет мрежата.
Надявам се този път да съм се изразил ясно.


11 Апр 2013 13:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Rishko написа:
... но е и некоректно да обвиняваш цялата фирма.
С подобно обвинение няма как да локализираме точния причинител на проблема за да оправим нещата и да си доволен от предлаганата услуга.

напротив,фирмата носи отговорност за действията на служителите си
Rishko написа:
Няма причина аз да призная грешка, която не съм допуснал. Защо очакваш някой модератор или администратор във форума, да носи отговорност за действията на който и да било?

съгласен съм ти не си виновен ,нито модератора нито администратора на форума за това че някой ваш колега е ... сгазил лука
Rishko написа:
Та фирмата вина няма, вината е на някой или нещо конкретно. Фирмата може да понесе отговорност, заради поетите ангажименти спрямо потребителите, но вината не е нейна.
Ако ме разбираш то ти е ясно, че отговорност и вина са две различни понятия.

отговорност носи фирмата ,виновен е човекът извършил некачествена услуга,навсякъде в договорите е споменато
осигурява
достъп до
услугите на ОПЕРАТОРА
а операторът не си ти ,не е колегата ти а фирма Булсатком
Rishko написа:
Многократно съм го казвал и пак ще го кажа. Фирмата предлага качествени услуги и държи клинетите да са обслужени качествено. Когато потребителя не получава това което желаем и се опитваме да предлагаме, търсим вариант да го корегираме.

съгласен ,и ще е още по добре ако успеете да се изчистите от служители петнящи името на компанията което е създавано с години

специално ти си бил коректен към мен,когато съм имал проблем/едва ли ме помниш,без значение е/

би било хубаво колегите ти да са поне малко като теб


11 Апр 2013 20:24
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
приятно ми е да чуя, че съм ти бил полезен. прав си, че непомня по какъв начин съм ти съдействал, но така е когато се работи с голямо количество потребители.
за некоректно отношение на колеги, няма как да взема отношение.
за коментарите ти спрямо моя пост мога да кажа само, че явно не съм се изразил достатъчно ясно. тълкуваията ти са в погрешна посока, но аз си знам че все съм неправилно разбран, за това гледам по-рядко да обяснявам.
за това няма да влизам в допълнителни разяснения.


16 Апр 2013 11:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Не зная кой ден е поред, но след последното произшествие минават точно 2 седмици без никакъв проблем.
Дано не съм предизвикал съдбата и утре да осъмна без нет :lol:


21 Апр 2013 22:26
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2013 00:44
Мнения: 1
Отговори с цитат
DevNull написа:
DJPlamen написа:
Тва е за да не ти крадат нета. Не че не може, но е по-сложно. И е тъпо, наистина. Във форума на Мегалана има и темичка, в която дежурят админи, и опция сам да си подмениш МАС-а (временно). Тоест - има как да се реши твоя въпрос, ама си иска сериозна работа... Още не мога да ти се начудя защо премина тук, но явно някой е извадил точилката да ти се кара за големия разход и не зависят от теб нещата.

От сите описани работи нито едно не позна :lol: . На Мегалан няма ограничение по МАК. Закачаш си каквато машина щеш. Там е със статик IP. В бившия Spektrum беше PPPOE с юзер и парола и па немаше ограничение по МАК.
Няма кой да ти открадне нета. А за чуденето че съм минал на булсат-нет не се чуди. Оставих и мегаланския та ги имам и двата :lol: :lol: :lol: :lol: . А точилката не мое играе на мене от плаща све разходи :lol:

Спектрум не са имали pppoe! Бил съм към тях 4 г. Преди да ги купи мтел.Не са имали и ограничения по мак нито за бройка компютри.


06 Май 2013 12:12
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Как пък да не са имали, като точно на рррое бяха :D Просто си забравил. А МАС-а се въвежда, за да ти е статично ИП-то...


06 Май 2013 13:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
viper84 написа:
Спектрум не са имали pppoe!

Ко речиииии?


06 Май 2013 18:34
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
viper84 написа:
Спектрум не са имали pppoe! Бил съм към тях 4 г. Преди да ги купи мтел.Не са имали и ограничения по мак нито за бройка компютри.

гарантирам ти, че са имали pppoe.
след като купиха технолинк (пролинк), омега и вече съм забравил кои други фирми. които предлагаха услуги на домашни потребители, ползваха pppoe.
все още имаше огромно количество потребители които ползваха услугата през дайлъп и тепърва се изграждаха локални мрежи (ланки) в софия.
от къде знам ли? настройвал съм pppoe на 98-ца докато работех в технолинк. :)


07 Май 2013 14:21
Профил

Регистриран на: 21 Дек 2009 16:11
Мнения: 18
Местоположение: София
Отговори с цитат
DevNull написа:
Не зная кой ден е поред, но след последното произшествие минават точно 2 седмици без никакъв проблем.
Дано не съм предизвикал съдбата и утре да осъмна без нет :lol:

Гена, аз също съм на булсат интернет и съм много доволен, даже по-добре е от стария доставчик, който булсат купиха. Единствено в началото имаше проблем при самата смяна на оператора, защото стария доставчик ползваше pppoe а булсат са сега със статично IP и в началото нямах реален IP адрес, който ми беше необходим по разбираеми причини, но ме свързаха с човек, който разбра закакво ми е необходим реалния адрес и оправи нещата:wink: От около 4 години съм с тоя нет от булсат и много рядко се е случвало да прекъсва услугата. и винаги си показва 44 mb. само по wi-fi e 21 mb. но лаптопа ми е доста старичък и там няма как да е по голяма скоростта :D


27 Май 2013 10:06
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
след 2 седмици работа и аз мога да кажа че оптиката е супер,държи си 94мбит:),допълвам че си е булсаткомско трасето,мн съм доволен


28 Май 2013 21:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Я да си поддържам темата.
След последните ми негативи немам грижи.
Све е на 6 и нанайси проблемо.
Серизен съм - действително няма проблем.


05 Юни 2013 23:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Ришееее, драстииииии. Ха познай защо пиша този пост от мегаланския ми интернет. :roll:


03 Юли 2013 18:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Дотук 25 часа без нет.
24 часа от подаване на заявката за авария.


04 Юли 2013 10:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®