Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Апр 2024 03:51



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Въпрос: Къде има рутери в София? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 14:56
Мнения: 89
Местоположение: София
Отговори с цитат
Днес си пуснах интернет на втори адрес в Младост 1. Но се оказа, че монтажниците не носят рутер. Проверих веднага в офиса до "Била", но касиерката каза, че нямало рутери от преди нова година. Не съм много сигурен дали е точно информирана, затова се надявам някой от техническата поддръжка да откликне.
Монтажа беше от фирма "Коел", които поддържат мрежата в Младост.
Моля, ако някой знае със сигурност къде в София има налични рутери да се обади. Отивам веднага!! Не е нужно да идва човек за инсталация и настройка. Сам ще го конфигурирам.


16 Фев 2013 20:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
държиш те да ти доставят рутера ли?провери ли в офиса в ХИТ
ако не отиди в технополис,там има


16 Фев 2013 22:07
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 19:08
Мнения: 9
Отговори с цитат
peterkk написа:
Днес си пуснах интернет на втори адрес в Младост 1. Но се оказа, че монтажниците не носят рутер. Проверих веднага в офиса до "Била", но касиерката каза, че нямало рутери от преди нова година. Не съм много сигурен дали е точно информирана, затова се надявам някой от техническата поддръжка да откликне.
Монтажа беше от фирма "Коел", които поддържат мрежата в Младост.
Моля, ако някой знае със сигурност къде в София има налични рутери да се обади. Отивам веднага!! Не е нужно да идва човек за инсталация и настройка. Сам ще го конфигурирам.


Ман, Билла е хранителен магазин :lol: :lol: :idea: :idea: :idea:


16 Фев 2013 23:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Slartibartfast написа:
peterkk написа:
Днес си пуснах интернет на втори адрес в Младост 1. Но се оказа, че монтажниците не носят рутер. Проверих веднага в офиса до "Била", но касиерката каза, че нямало рутери от преди нова година. Не съм много сигурен дали е точно информирана, затова се надявам някой от техническата поддръжка да откликне.
Монтажа беше от фирма "Коел", които поддържат мрежата в Младост.
Моля, ако някой знае със сигурност къде в София има налични рутери да се обади. Отивам веднага!! Не е нужно да идва човек за инсталация и настройка. Сам ще го конфигурирам.


Ман, Билла е хранителен магазин :lol: :lol: :idea: :idea: :idea:


Човека е писал до Билата.


17 Фев 2013 01:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 14:56
Мнения: 89
Местоположение: София
Отговори с цитат
Продължава да няма рутери в София. Казаха, че има над 800 чакащи заявки и никой не се наема да каже кога ще има!! Предложих им аз да си купя рутер срещу 3 месеца бонус интернет, но ми отказаха. Не можели да решат те и не се знаело кой може да разреши??


09 Мар 2013 07:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Абе мен ходи си купи един рутер кво чакаш незнам и аз..


09 Мар 2013 13:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
50 лв ще те оправят ,имаш избор от компютърни магазини и такива за техника в района си


09 Мар 2013 13:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Сеп 2009 18:33
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
@peterkk, за хубав рутер си има специализирани магазини - там където се продават лаптопи, периферия, пс-та. Освен тях в тези магазини работят и хора към които като се обърнеш ще те насочат какво точно искаш като рутер - безжични, кабелни и ред други подробности. Редно е когато се купува рутер да се избере хубава марка и със съответното предназначение. И за накрая ще завърша до болка познатото ни "Евтиното винаги излиза скъпо" и "Не съм толкова богат за да купувам евтини неща". Успех с покупката колега :)


09 Мар 2013 14:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 14:56
Мнения: 89
Местоположение: София
Отговори с цитат
Въпроса е съвсем различен. Тук където аз живея/Младост 3/ имам оптичен интернет и съм доволен от услугата. Със собствен гигабитов рутер съм - D-Link DIR-655 и не съм имал проблеми с него. Купен е през 2010 година и се държи перфектно. Става въпрос за интернет на друг адрес в Младост 1, където живее майка ми. След нова година си има наемателка и интернета е за нея. Не ми се купува боклук за 30-40 лева, който след няколко месеца може да стане излишен. Същия боклук се дава безплатно от доставчика, но явно в момента нямат налични.


10 Мар 2013 09:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®