Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20 Апр 2024 05:27



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Булсатком Интернет покритие 
Автор Съобщение

Регистриран на: 28 Дек 2012 23:48
Мнения: 1
Отговори с цитат
Имате ли покритие в София , Вилна Зона малинова долина - Герена ( КАМБАНИТЕ )
Ако не , то кога ще има .
Благодаря


30 Дек 2012 23:30
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2013 13:21
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте, може ли да направите една тема, в която да съобщавате в кои квартали в момента се изгражда мрежа? Ходих да питам в няколко ваши офиса, но никой нищо не знае за Слатина/Гео Милев кога и дали ще има. А така като напишете, къде в момента се изгражда няма да има хиляда теми с въпроси всеки за своя си квартал.

Благодаря предварително.


30 Мар 2013 15:16
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
ооо гарантирам ти, че пак ще ги има.
всеки който е чел правилата на секцията знае какъв е отговора на тези въпроси но все пак ги има.

в кръга на майтапа - "чукча не читател, чукча писател"


31 Мар 2013 18:52
Профил

Регистриран на: 20 Сеп 2012 15:56
Мнения: 6
Отговори с цитат
greenLizard написа:
Здравейте, може ли да направите една тема, в която да съобщавате в кои квартали в момента се изгражда мрежа? Ходих да питам в няколко ваши офиса, но никой нищо не знае за Слатина/Гео Милев кога и дали ще има. А така като напишете, къде в момента се изгражда няма да има хиляда теми с въпроси всеки за своя си квартал.
Благодаря предварително.


Явно си се подвел от сайтовете на други оператори, които публикуват плановете си за разширяване на покритието. Но това не бива да те подвежда понеже при другите оператори се работи по някакъв план, а при Булсат-а такива работи няма. Тук всичко е от днес за утре, няма план, няма програма. Има само всекидневен хаос и това важи и за интернет-а, и за телевизията. Така, че не чакай да ти дадат информация за нещо в бъдеще време (много често и за неща в настоящето не могат да ти дадат информация, защото лявата ръка не знае какво прави дясната). Единственото, което можеш да получиш е подигравателно отношение и духовити отговори.


01 Апр 2013 11:35
Профил

Регистриран на: 08 Окт 2012 14:56
Мнения: 13
Отговори с цитат
kamennikolov написа:
greenLizard написа:
Здравейте, може ли да направите една тема, в която да съобщавате в кои квартали в момента се изгражда мрежа? Ходих да питам в няколко ваши офиса, но никой нищо не знае за Слатина/Гео Милев кога и дали ще има. А така като напишете, къде в момента се изгражда няма да има хиляда теми с въпроси всеки за своя си квартал.
Благодаря предварително.


Явно си се подвел от сайтовете на други оператори, които публикуват плановете си за разширяване на покритието. Но това не бива да те подвежда понеже при другите оператори се работи по някакъв план, а при Булсат-а такива работи няма. Тук всичко е от днес за утре, няма план, няма програма. Има само всекидневен хаос и това важи и за интернет-а, и за телевизията. Така, че не чакай да ти дадат информация за нещо в бъдеще време (много често и за неща в настоящето не могат да ти дадат информация, защото лявата ръка не знае какво прави дясната). Единственото, което можеш да получиш е подигравателно отношение и духовити отговори.

Много точно описано мнение! Наистина е учудващокак такава компания с лекота си губи клиентите поради слаба информираност за бъдещето си развитие. Напълно разбираемо е, клиента когато не е информиран, компанията няма ясна стратегия и не предоставя информация за бъдещите си стъпки и действия, клиента да отиде при конкуренцията, която е много по-отворена от към информация и предлагани услоги!!!
Аз лично съм следващия, който ще отиде при конкуренцията по тези причини....само очаквам да ми изтекат предплатените месеци, като лоялен клиент :oops: ...


01 Апр 2013 16:01
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2013 13:21
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте отново.
За съжаление няма ефект от мнението ми. Колкото и да е чета форумите на БСК се убеждавам че наистина нещо в маркетинга яко куца при вас. Наистина предлагате доста добро качество и цена, но заради лоша политика губите клиенти.

Ето сега, местя се в Младост, в нов блок и обикалям офисите ви като луд. И никой не може да ми кажете категорично има ли Интернет покритие или няма. Блока го нямало на картата, не знам си какво. В други фирми директно ти взимат телефона и ти се обаждат в най-къси срокове с информация. Само тук трябва да обикаля човек.
Не разбирам какво пречи да давате малко повече информация на служителите си. Освен това и наемете един студент и за минимална сума би отговарял с желание тук във форума. Стига да му давате и на него инфо де.

Поздрави,
след половина година пак ще посетя темата, дано нещо се промени в положителна посока.


03 Ное 2013 00:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
ако си в нова кооперация е възможно да няма окабеляване.Аз съм в Младост и ползвам тази услуга


03 Ное 2013 15:45
Профил

Регистриран на: 15 Сеп 2013 11:56
Мнения: 2
Отговори с цитат
Следващото го написах в този форум преди 1 месец. И до ден днешен няма никаква реакция
на някой "отговорен" или "компетентен" служител на Булсатком:

gedomax
Online

Регистриран на: 15 Сеп 2013 10:56
Мнения: 1
Промени мнение Отговори с цитат
Мнение Re: Активиране на оптика
Оптиката на Булсатком е пред вратата ми /в жк. Изток/ от 1 година и половина, а повече от 2 години на въпроса, кога ще имам оптичен интернет от офисите на оператора ми отговарят: "Проверете в края на следващия месец". Може ли да вложиш толкова много средства в окабеляване с оптика на цели квартали и накрая да не предлагаш услугата търсена от стотици, а вероятно и хиляди абонати? Явно МОЖЕ! Нямали някакви скъпи устройства чрез, които да се активират оптиките към чакащите абонати. От 8 години съм лоялен клиент на Булсатком, но след двугодишно чакане за оптичен интернет, търпението ми започва да се изчерпва и вероятно скоро ще последвам немалкото мои съседи и познати, които станаха абонати на други доставчици предлагащи пакетни услуги на атрактивни цени. За съжаление ...


08 Ное 2013 00:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®