Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Апр 2024 22:24



Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Активиране на оптика 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 20 Мар 2010 16:17
Мнения: 12
Отговори с цитат
От 6 месеца има оптика пред вратата ми !
От 6 месеца я активират от Булсат и ми е любопитни кога най-после ще я активират за да се включа и аз !
Всеки път който попитам ми предлагат Лан - само че по лан няма как да ми пуснат 94MB и така се лъжем 6 месеца !
Може ли някой да ми каже кога оптиката в ж.к. Света Троица бл.362 ще стане активна ?!


22 Сеп 2012 08:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 20 Мар 2010 16:17
Мнения: 12
Отговори с цитат
Някой няма ли да ми отговори ?!


14 Апр 2013 09:59
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
ми явно питането ти не е видяно от компетентен служител, за да не ти е отговорено.
обади се на националните телефони (080013800 или *4800)


16 Апр 2013 11:42
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
ми аз не мога да разбера как никой,особено в офисите не могат да дадат информация за покритието,пуснахме заявка и чакаме и ни вест ни кост.и на телефона също си записват и предават и чакай ако си нямаш работа,ако и при повреди е по същия начин чакане ще се замисля.И в края на краищата кутията е в блока,ама ще почакаме още малко да минат и празниците и пак ще попитам,защото ако никой не иска да ми вземе парите при огромно желание от моя страна да ги дам няма пък да се натискам я,и Виваком имат оферта така че нямам намерение да минат всички великденски промоции а аз да чакам някой да се сети да ми пусне кабел.Жалко че пускате някакви зарибяващи оферти а карате клиентите да чакат незнайно колко време даже и никой не се обажда да каже конкретно с две думи.Жалко за вас.


24 Апр 2013 18:32
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
....А си спомням времето, когато плащахме по 20-30 лв само за интернет (256 кбит/с) и не се чувствахме така, все едно сме гръбнака на финансовата стабилност на доставчика ни...Добре е клиентите, да не злоупотребяваме с правилото "Клиента е БОГ".


26 Апр 2013 00:11
Профил ICQ

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
Клиента Е Бог.


26 Апр 2013 12:46
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
flyman написа:
....А си спомням времето, когато плащахме по 20-30 лв само за интернет (256 кбит/с) и не се чувствахме така, все едно сме гръбнака на финансовата стабилност на доставчика ни...Добре е клиентите, да не злоупотребяваме с правилото "Клиента е БОГ".



Извинявай но при другите доставчици в офиса веднага ти казват има ли покритие в района ти.Това ме интересува,защото монтираха кутия но инфо ще бъде ли активна никой не дава.Пускаш си заявка и чакаш незнайно какво,без някой да ти каже може изобщо да те вържат.Така че изказването ти за клиента е бог не ме касае.Ако ми кажат ще има покритие Ок,но да искат да дават услуги без никакво инфо извинявай не бих чакал.В офиса не знаят за покритието,на телефона си записват че да ти се обади техник дето е за твоя район,това нормално ли е за теб?Щом искат да дават всякакви услуги да си има и персонал за тази работа.Даже и тук няма съпорт който да попиташ за покритието


26 Апр 2013 13:03
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
Те още не могат да разберат, че интернета не е като сателитната чиния.


26 Апр 2013 14:07
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
има добри отзиви за нета а и цената е мн добра ,но даже и на сайта картата за покритие е никаква.Заявката ми е пусната но какво от това.Ако и след празниците е такова затъмнение,няма да ги дочакам.След година още може би ще се организират по добре,освен това в офиса ми казаха че IPTV не е приоритет за момента.При мен щяло да влезе оптически кабел,нещо което ме учуди,щото другите ти пускат лан,но и по този въпрос кой да питаш.Тук няма техник да отговори във форума


26 Апр 2013 15:50
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
мдаааа миналата неделя дойдоха техници,пуснаха оптическия кабел от кутията ви до компа,сложиха ми медия устройството и до там.Понеже трасето ново,главния ви кабел фирмата подизпълнител не е свързала с муфата в шахтата до блока.Необяснимо защо за мен но явно винаги една работа трябва да я разтакаваме и да идваме да я довършваме,обещаха да им се обадят да го включат и после техниците ви ще ни се обадят да се уговорим да ми пуснете нета.За нещастие се падат почивни дни след вторник,дали работите в празници и т.н незнам но определено куца комуникацията и организацията,оператор си записа да предаде та да знам какво става ама отговор няма.В офиса ви пък ми казаха че по това трасе ще ми се пусне 44мбит,а техника обеща 94мбит.На кого да вярвам?защото колежката ви ми вика че само в младост и дружба имате 94.Направо незнам какво да мисля.Да видим до кога ще ви е тази промоция за 17лв,и дали ще дочакам да ме вържете на тази цена или ще се сети някой когато цената стане друга.Ще почакам и след празниците в новата работна седмица някой да се обади поне с новини,ако ли не ще помоля техник да дойде да прибере нещата.


02 Май 2013 10:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Любимата дума "промоция" се използва задължително от търговците, независимо дали цените на са пипани от години. Не се притеснявай за цената.


02 Май 2013 15:00
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Любимата дума "промоция" се използва задължително от търговците, независимо дали цените на са пипани от години. Не се притеснявай за цената.


цената е за зарибявка на нови клиенти,ама не става така тая,викам си пон мрежата ще е по добре,новичко,не е купена кабеларка,всичко хубаво ама с тая муфа направо греда,и ония окабеляват из софия и кой знае кога някой ще дойде,другото което се зачудих е тия техници,нямат ли техническата възможност да вържат муфата,ако чакаме друг да дойде кво правим при авария примерно.Изобщо тая работа с нета и особено тази липса на комуникация и неясност кой кога ще дойде,да не говорим за това че в офиса на гео милев и хабер си нямат като им казвам коя е улицата и че е на две крачки оная ме закара чак на....И нещо почва да ми се убива ентусиазма,бях се навил да си пусна чинията пак,ама нямаха приемници зимата,еми няма да чакам един месец да ми дойде някой и да монтира чинията,че и да се докопам до приемник,и здравей конкуренция сега със нета пишеш на един звъниш на друг пишат ти телефона и чекай чекай малко.


02 Май 2013 16:57
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
Нета тръгна,скоростта е точ 94 мбит плюс минус 2-3 мбит :)


09 Май 2013 15:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 20 Мар 2010 16:17
Мнения: 12
Отговори с цитат
Късметлия ! Оптика до мен все още не е активна :(
Вече не знам колко трябва да чакам - 1г и 6м вече чакам !


19 Май 2013 12:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 20 Мар 2010 16:17
Мнения: 12
Отговори с цитат
След 4 месеца ще станат 3г откакто чакам да си пуснат оптиката в блока !
Днес научих нещо ново - трябвало да се купи у-во за да активира оптиката и то било скъпо и не било нерентабилно !
Май тези искат да ме загубят и като абонат и тв ли ?!


28 Сеп 2013 21:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®