Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Апр 2024 01:34



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Скорости? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 19 Юни 2012 17:17
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте, дългогодишен клиент съм на ЮнайтедНет (по ново БулсатКом). Въпроса е следния. Какво за вас означава 34mbit/s ? Как точно конструктирате скоростите които стоят в сайта ви и по флайерите ви. Този месец реших да си пусна малко по-бърз интернет (34mbit/s ). За жалост шейпъра продължава да ме реже на 20mbit/s. Просто искам да знам за какво си плащам. Очаквам компетентен и бърз отговор. Ако не бъде получен такъв за съжаление ще трябва да сезирам КЗП (колега съм и знам как протичат процедурите там), за да разберат те за какво плащаме в крайна сметка и да ви накарат да обявите реалните скорости.


30 Юни 2012 21:25
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
cronuswing написа:
Здравейте, дългогодишен клиент съм на ЮнайтедНет (по ново БулсатКом). Въпроса е следния. Какво за вас означава 34mbit/s ? Как точно конструктирате скоростите които стоят в сайта ви и по флайерите ви. Този месец реших да си пусна малко по-бърз интернет (34mbit/s ). За жалост шейпъра продължава да ме реже на 20mbit/s. Просто искам да знам за какво си плащам. Очаквам компетентен и бърз отговор. Ако не бъде получен такъв за съжаление ще трябва да сезирам КЗП (колега съм и знам как протичат процедурите там), за да разберат те за какво плащаме в крайна сметка и да ви накарат да обявите реалните скорости.


Колега, ти за юни ли си пуснал новата скорост или за юли?
Ако е за юли, днес не ти ли е вдигнато ограничението до 34 мбит?
(няма значение кога си платил таксата, има значение за кой месец е)


01 Юли 2012 18:27
Профил ICQ

Регистриран на: 19 Юни 2012 17:17
Мнения: 2
Отговори с цитат
За изминалия месец става на въпрос (Юни). Говорих с callcenter-a по друг повод (загуби), но адекватен отговор за скоростите не получих. Поне загубите се оправиха. И все пак как се сформират скоростите? В смисъл такъв тези 34mbit/s само БГ ли са или са сбор от БГ+ИНТ? И ако са сбор защо не е упоменато никъде ( в частност сайта ви). Благодаря за вниманието.


01 Юли 2012 20:55
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®