Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:13



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Лаптопа ми забива от рутера 
Автор Съобщение

Регистриран на: 03 Мар 2015 15:14
Мнения: 3
Отговори с цитат
От както си сложих рутер компютъра започна да ми забива.През 4-5 дни компютъра ми забива,като сърфирам в интернет.Като влезна в настройки на (Безжична мрежова връзка Състояния) и натисна диагностига ми показва ,че има проблем с рутера,след разрешаване на проблема нещата се оправят.След 4-5 дни пак почва да забива.Някой знае ли от каде идва проблема?Рутерът ми е нов.


09 Ное 2016 18:46
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
Можем да помогнем евентуално ако знаем поне какъв е рутера и какъв проблем с връзката ти показва диагностиката. Аз лично залагам на лоши драйвери на wi if картата. Предполагам досега си използвал интернет връзката си посредством лан картата на лаптопа. Невиждан как рутера ще накара лаптопа да забие,освен ако не е целенасочена атака от някой,който ти е влезнал в рутера. Обнови си драйверите на безжичната карта,като най-просто първоначално решение.


Sent from my iPhone using Tapatalk


10 Ное 2016 00:30
Профил

Регистриран на: 03 Мар 2015 15:14
Мнения: 3
Отговори с цитат
Рутерът ми е TP-LINK 300 Mbps.На диагностиката ми изписва проблем с безжичния адаптер или точката на достъп.Снощи,като свалях от замундата ми спря интернета.Направих диагностика и се оправи.Преди това като ми заби лаптопа, рестартирах лаптопа и рутера и нямаше проблем,като започнах да свалям ми спря интернета.Като влезна в свойства на безжичната мрежова връзка конфигуриране-управление на захранването и има една отметка разреши на компютъра да изключва това устройство с цел пестене на електроенергията.Да не би от там да идва проблема.


10 Ное 2016 20:53
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®