Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 11:03



Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Статичен IP адрес! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Юни 2015 13:36
Мнения: 6
Отговори с цитат
Здравейте,
имам нужда от статичен IP адрес, какво трябва да направя и към кой да се обърна!


10 Юни 2015 13:39
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Ако във аптеката не ти отговорят се обади на съпорта на Булсат и те ще ти кажат на 100% . Номерата ги има на официалната страница. Имат и чат който я работи я не :) ама поне може да се пробваш първо там какво ще ти кажат.


10 Юни 2015 13:53
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2015 13:36
Мнения: 6
Отговори с цитат
В аптеката ми казаха да отидеш на преглед, така на въпроса опитах през телефона незнам колко трябва да звъня и да чакам но за 2 часа така и не се освободи никой да вдигне, чата е същата работа 40мин няма отговор незнам кое му е лайфа на тоя чат, затова реших да пиша тук!


10 Юни 2015 14:13
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Тука хептен няма кой да ти каже. Това си е политика на фирмата абонатите с какви адреси да са. Бизнес абонатите им с гаранция са на статични но за домшаните потребители не ми се вярва да има толкова свободни адреси. Принципно се заплаща за такъв адрес при оператори за които аз знам.Съпорта им се състои от едни мадами които си ползват главите само да пазят равновесие. Написали са си на лист стандартни отговори и нищо странично не могат да ти кажат.


10 Юни 2015 16:49
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2015 13:36
Мнения: 6
Отговори с цитат
Ами и бизнес абонатите им не са с статични IP адреси защото аз съм и бизнес абонат и домашен абонат, точно за бизнеса ми трябва статично IP, питах тук техниците едните викат незнам другите, че немогат да ми дадат статично IP и така съм в невидение за едно статично IP. При всички други доставчици в града има възможност за статично IP, при някои е безплатно други искат малко допълнителни пари, ама не ми се минава към тях пък и съм платил за цяла година напред. Дано някой даде конкретен отговор!


10 Юни 2015 18:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Отиваш в някой офис и им казваш какво искаш. Естествено те няма да знаят какво да правят и трябва да си настоятелен и избретателен, ако кажат да звъниш им отговори че вече си го направил и са ти казали да отидеш в офис. Ако ти кажат че при тях не става (не могат или не знаят как) ги натискай да звънят на някого да им обясни. Кажи че твой познат вече е минал тази процедура и т.н.


10 Юни 2015 18:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
AlkatrazBG написа:
Съпорта им се състои от едни мадами които си ползват главите само да пазят равновесие. Написали са си на лист стандартни отговори и нищо странично не могат да ти кажат.


Е баш съпорта не изглежда точно по този начин. За кратко време ще натрупаш огромен брой глупости във форума. Това също е качество.


10 Юни 2015 21:27
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Atom на мене не ми обяснявай какъв ви е съпорта а се извини на пусналия темата,че се е набутал да ви чака на телефона 2 часа. Щом бизнес клиентите няма къде да получат адекватно и бързо обслужване сте ми ясни какъв ви е съпорта. Глупостите натрупвате вие,със подобни неадеквтни действия спрямо абонатите си . Като те гледам и ти не си в час дали човека може да получи статичен адрес ,а ми се правиш на много отворен .Вместо да ми правиш констатации дай на човека телефонен номер на който да получи кратка,ясна и точна информация за питането си. От 15 години съм във бизнеса със доставянето на интернет и не е необходимо да ми даваш наклон точно на мен кое как е .


11 Юни 2015 05:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Компетентен съм само доколкото мога да видя, че в някаква част на изречението ти е написана лъжа. Нея коментирам. Изобщо дори не мога да разбера как си го измислил. Ако можех да помогна някак на човека вече да съм го направил. Но пък няма да оставя една глупост, която лесно мога да разпозная, да си седи немаркирана във форума.


11 Юни 2015 12:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Тайните служби на САЩ, Русия и България се събрали на конференция на тема "Къде е най-секретно?".
Става снажен офицер от ФБР и казва:
- При нас всичко е много тайно - съседният отдел не знае какво правим ние!
Следва млад и напорист руснак от КГБ и казва:
- Това е нищо - колегата на съседното бюро не знае аз с какво се занимавам!
Идва ред на представителя на ДАНС, който с гордост заявява:
- При нас е най-секретно - аз самият не знам какво правя!


атома виден кгбеец, лошото е че по офисите са все дансаджийки :lol:


11 Юни 2015 12:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Там е работата, че някой бърка съпорта с касите за плащане.


11 Юни 2015 12:56
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Този телефон за какво е ? 0700 3 19 19 .Точно тука се е обадил и човека да поиска помощ. Само,че не е имало кой да вдигне от другата страна и той от зор вече пита във форума. Лошото е ,че и във форума няма кой да му каже защото тука няма жив администратор. А за чата вече кой отговаря ше питаме врачките :) Значи какво излиза ,че няма място където нормален човек да получи помощ във тая фирма. Има един e-mail Отдел Технически
e-mail: support@bulsat.com на който му е последната надежда за някаква адекватна реакция от тяхна страна.
На сайта им пише следното : Към всеки интернет пакет получавате един публичен (реален) динамичен IP адрeс за всяко регистрирано устройство (до 3 устройства за един договор). Предлагаме и услугата DDNS при поискване, която е подходяща за IP камери, дистанционен достъп и други приложения, без да има необходимост от статичен адрес.
Значи трябва някой да благоволи да му се обади и човека да си поиска услугата DDNS да му бъде активирана.


11 Юни 2015 13:22
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2015 13:36
Мнения: 6
Отговори с цитат
DDNS не ми върши работа, не ми трябва достъп за камери, а реален IP адрес понеже без него немога да си пусна сървъра, незнам какво да правя вече май ще сменям доставчика, не съм вярвал че един статичен IP адрес е толкова голям проблем, лошото е че ще изгоря с малко пари понеже съм си предплатил до края на годината интернет и телевизия, а едва ли някой ще ми върне парите!


12 Юни 2015 09:46
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Вие на домашен интернет какви сървъри искате да пускате ? За тази работа си има готови решения от много време. Ако мислите да пускате сървъри за игрички от сега ви казвам ,че идеята ви е изцяло грешна и в никакъв случай не е по-евтина.


12 Юни 2015 13:49
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2015 13:36
Мнения: 6
Отговори с цитат
А бе колега ти май не четеш какво пиша, по нагоре писах че съм бизнес абонат и домашен, сървъра ми трябва за бизнеса и там ми трябва статичен IP адрес, вкъщи ми е все тая какво ще е! Днес разпитах почти всички доставчици в града и всеки казва няма никакъв проблем за статично IP, лошото е че никой не предлага като връзката на булсат, ама в крайна сметка колкото и да е бърза и стабилна не ми върши работа без статично IP. Ще пробвам пак с техниците тук защото първо ми казаха няма проблем ще измислим нещо ще те оправим, после се оказа че няма да стане!


12 Юни 2015 15:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®