Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 10:49



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Не поддържа постоянна скорост 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Май 2011 14:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
Здравейте, ползвам услугата в гр. Панагюрище.
Проблема е в това, че нета не поддържа постоянна скорост на сваляне. Достига 6мб в секунда задържа за малко и започва да пада, пада до 0кб задържа за малко и пак тръгва. Това е на кабел към рутера и на безжична връзка като на безжичната се разпада и връзката за 20-тина секунди и пак се възстановява. Към рутера е вързан и Фюжън, той работи без проблеми. Имам андроид бокс на който да гледам филми онлайн, но това е невъзможно защото няма постоянна скорост.
Обаждал съм се на поддръжка, но за тях щом има връзка няма проблем.
Пробвано е с два лаптопа, таблет, телефон и андроид бокс, както и със стария рутер, с всичко е едно и също. Има усещането че ме ограничават умишлено.
Рутера е Linkys E900
https://youtu.be/xzm4lQQ7RLo


24 Яну 2018 10:27
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Има изгорял порт или захранване тръгнало да гори на суича към който си вързан и за това ти прекъсва интернета. Не звъни по телефона на съпорта ми иди във офиса им и хвани техниците за ушите и да се качват на дирека за замяна на суич. Да се обаждаш в София за проблем в Панагюрище е безсмислено и обречено на неуспех начинание. Тия в София понятие си нямат кои са местните ти техници и ни са ги виждали ни са ги чували. Суичовете и захранванията им горят защото са монтирани в кутиите без каквато и да е влагозащита . Суича ти е една гола платка завинтена за текстолитена подложка със монтиран гол траф. Зимните месеци ще ги викаш често заради тия причини. Същото се получава и като влезе вода в кабела и се окислят жичките вътре. Кабела като виси 1-2 години и изгаря от слънцето и се получават пукнатини в изолацията.


24 Яну 2018 11:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: WALEXIEV и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®