Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Апр 2024 10:53



Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
малко информация, относно заплащането на месечните такси 
Автор Съобщение

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
В пълен.


Редакция от Rishko: правилата на форума са си правила на форума. като не ви работи кирилицата на компютъра си я оправете.
Изказването на автора на темата е изтрито, за това коментара го пиша във следващото изказване.


08 Авг 2013 09:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2012 20:31
Мнения: 14
Местоположение: Нека майка ти бъде с мен !
Отговори с цитат
Това е глупаво миналия месец платих пълен размер за нещо което не съм ползвал 15 дни след като съм заплатил на 15 юли трябва да имам до 15 август :? без въпроси еми защо си заплатил на 15 а не в началото на месеца просто 15 дни ме нямаше вкъщи.


08 Авг 2013 13:13
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Няма интернет-доставчик от първите 10-20 в страната, който да ти цепи таксата по дни. Виж Oбщите условия, там си пише какво получаваш и при какви условия. Изборът и подписът отдолу са твои, нали.


08 Авг 2013 13:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2012 20:31
Мнения: 14
Местоположение: Нека майка ти бъде с мен !
Отговори с цитат
Проблема ми е че плащам за нещо което не получавам не ми е проблема в 3-те лева които ще отбият важен е принципа и подписа на договора не е мой а на сина. И когато са дошли да го връзват са си говорили за туй че се надпреварват за това колко абоната ще вързат за един ден и кабела на миналия доставчик който беше на 4 години просто му сменили мястото на кутията. оставили са един рутер и са излезнали. Иначе за 9 лева няма начин да се оплаквам играя в повечето игри с пинг 9-10 така че е супер на скорост. Идеята ми е когато си платиш от датата до 1 месец след това да те режат тогава а не да платиш 9 лева за да ползваш нет за 2 дни (случвало ми се е). (и аз ли съм тъп или не намирам общите условия :? )


08 Авг 2013 13:34
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Другият вариант е да ти кажат - "можем да те включим само на 1-во число"... Пак кофти. Знам, че не е проблем в 3-те лева, но има и друга страна на медала, която ние като потребители не я съобразяваме понякога.

Общите условия трябва да са някъде по сайта. Ако ги няма, това вече е сериозен проблем на булсатком...


08 Авг 2013 13:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2012 20:31
Мнения: 14
Местоположение: Нека майка ти бъде с мен !
Отговори с цитат
Цитат:
48.2 АБОНАТЪТ има право да променя периода на плащане, като направи съответно частично
плащане.

:lol: Не е ли точно това за което говорим :? това е от общите условия на сайта :shock:
П.П: каките по офисите трябва да ги ударят 1,2 пъти с общите условия и твърда корица да им се набие у тиквата или поне да го прочетат един път преди да ги наемат на работа.


08 Авг 2013 13:53
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
А, ако го пише, правото е на твоя страна! Дано да са Общите за нет-а, а не за ТВ. :lol: Браво, че си се зачел, така трябва!


08 Авг 2013 14:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2012 20:31
Мнения: 14
Местоположение: Нека майка ти бъде с мен !
Отговори с цитат
Ако и змей го потвърди утре ще отида да пробвам тая тактика :lol: (или много искам от змей 8) ) Все още не съм платил нет-а та да видя дали ще върши работа туй :lol: иначе по мойте сметки трябва да ми отбият 2 лева от таксата за тея 8 дена. 8) Все пак 2 лева са е една биричка :)


08 Авг 2013 16:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2012 20:31
Мнения: 14
Местоположение: Нека майка ти бъде с мен !
Отговори с цитат
Знам че правя двоен пост но ето
Звънах на 0 800 13 800 и след 2 минути успях да се свържа ето как протече разговора
Аз: Добър ден според общите условия качени на сайтът ви цитирам " Абонатът има право да променя периода на плащане, като направи съответното частично плащане" това означава ли че ако платя на 15 ще ми се намали таксата спрямо тези 15 дни които не съм ползвал или ще се продължи от дата до дата.
От другата страна : ... (след 15 секунди) ако съответно заплатите на 26 до 1 ще използвате цял месец ако заплатите на 15 съответно ще гледате до 1 дата.
Аз: (след като видях че не е запозната) Лек ден.

Просто не ми се искаше да и досаждам като виждам че даже не е чела условията. :lol:


08 Авг 2013 16:59
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Не се учудвай...

P.S. Нали провери дали са условията за нета, да не са за ТВ?


08 Авг 2013 17:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2012 20:31
Мнения: 14
Местоположение: Нека майка ти бъде с мен !
Отговори с цитат
Цитат:
48. ОПЕРАТОРЪТ издава индивидуален документ на ПОТРЕБИТЕЛЯ съобразно действащото
законодателство за получено плащане по различните видове цени при всяка от използваните
форми на разплащане.
48.1 Всички суми за предоставените предплатени услуги от ОПЕРАТОРА се дължат за
Първоначаления срок на засичане на потреблението на предплатените услуги и за Срока на
потребление на предплатените услуги.
48.2 АБОНАТЪТ има право да променя периода на плащане, като направи съответно частично
плащане.
48.3 За Първоначаления срок на засичане на потреблението на предплатените услуги на
АБОНАТА се издава фактура за периода от първоначално стартиране на услугата до началото на
Срока на потребление на предплатените услуги. Следващите фактури се издават на едномесечна
база съответна на Срока на потребление на предплатените услуги.

Отнася се за всички услуги все пак ето какво е заглавието
Цитат:
РАЗДЕЛ ХVI
Цени и условия за заплащане на услугите

Според името това се отнася за всички. :lol:


08 Авг 2013 17:10
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
четете по-подробно и цялостно общите условия. някой неща се отнасят за услуги които още на са активни.


09 Авг 2013 22:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 12 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®