Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20 Апр 2024 07:15



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Проблем с играта CS 
Автор Съобщение

Регистриран на: 08 Мар 2013 14:39
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте,
От 1 седмица съм ваш абонат на оптичния интернет във Варна. Проблема ми е, че не мога да вляза в един конкретен сървър на Counter Strike Source. Ipto e Css.Bruss.Org.Ru:27019 Имам пинг до него, пренасочени са ми портовете към моя компютър и нишо не става. Не е от лаптопа, понеже имам и друг доставчик в апартамента и като сложа неговия кабел всичко е наред.
Успешно се свързвам с други сървъри през вашата мрежа, но не и с този. Опитах се да пробвам през прокси, пробвах няколко варианта, но не съм сигурен дали и трафика на играта минава през прокси сървъра или това, което правя е само за браузърите.
Не е баннато и ИПто, защото то стои на "Trying to connect" а инче би изписало "you are banned" пък и както вече казах, само сменям на другия доставчки и всичко се оправя. пробвах даже докато играя, да се прехвърля на вашия нет, но губя връзката.
Моля някой, ако има идея, какво да правя, да пише!
Благодаря,
Николай Джендов


10 Мар 2013 11:18
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Възможно е пинг-ът през булсат дотам да е >120 мс и да те изхвърлят автоматично (120 е най-често срещаното ограничение, може да е друго). Пингът до даден сайт е качествена характеристика на доставчика и няма какво да се направи кой знае колко. Това, което може да пробваш, е временно да смениш DNS-ите на булсат с гугълските 8.8.8.8 и 8.8.4.4 (провери така ли бяха) и пак да опиташ. Друго общо взето няма какво.


10 Мар 2013 14:02
Профил

Регистриран на: 08 Мар 2013 14:39
Мнения: 3
Отговори с цитат
Благодаря, но не се получава. Опитах и с ДНСите, не се получава. Много е странно, до сега съм сменил 3 доставчика и нямах проблем, а с булсата, дори не ми показва сървърите на това ИП. В команд пронта имам пинг, имам достъп до сайта, а като тръгна да се свързвам, все едно няма такъв сървър. мисля си, че е нещо с портовете но.. незнам.


10 Мар 2013 21:05
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Виж в сайта спийдтест, има там и пингтест (внимателно, че е фул с реклами), избери някой сървър в Русия, виж как е връзката. Има вариант от cs-сървъра да са забранили някои ИП-та - така ще имаш пинг по 80-ти порт (който тестваш през уиндоуса), но не и връзка към онези 5-цифрените портове. Последният вариант е да пишеш някой мейл на собствениците на сървъра, да проверят дали не си баннат...


11 Мар 2013 11:05
Профил

Регистриран на: 08 Мар 2013 14:39
Мнения: 3
Отговори с цитат
Получих писмо от администраторите, няма никакви ограничения и ИПто не е баннато. Инсталирах openvpn и така мога да се свържа. Благодаря за предложенията, но явно така ще е :)


11 Мар 2013 11:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®