Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25 Апр 2024 04:41



Отговори на тема  [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Следваща
Серия А само по ТВ Плюс окончателно сезони 2010 и 2011 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
adidas77 написа:
То сега за доста тъпи HD теелвизии e 35 лева,а не ми се мисли ако сложат на ХД футболните каква ще е цената...
Чудно ми е как се изказваш за нещо което не си го видял?


15 Сеп 2009 22:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Кое не съм видял...Ако е за ХД прав си..не съм гледал все ще картина от БСЛ ХД сигнал ...


15 Сеп 2009 22:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Мар 2009 21:08
Мнения: 4
Отговори с цитат
W123 написа:
80лв устройва ли те?


Да.


15 Сеп 2009 22:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
W123 написа:
80лв устройва ли те?


Ако всички ТВ бяха HD да иначе не...Даже и така е много..При тия заплати едва ли някой би давал повече от 50...


15 Сеп 2009 22:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Мар 2009 21:08
Мнения: 4
Отговори с цитат
Мисля, че това е бъдещето пред сателитните оператори. Предоставяне на качествени услуги, за които да си плащаме, кой както му отърва.
В моят блок има местна цифрова кабелна тв, на коята сигнала е на нивото на BSC, ако не и по-добър. Та тези юнаци в момента са пуснали експериментално канал, на който влизаш в база данни и от хилядите филми си избираш кой филм да гледаш, без да зависиш от програми. Лев за филм след време, сега е безплатно.
Ето това е бъдещето, а не диджеят да ми определя кой филм да гледам, след като си плащам. Изборът е мой.


15 Сеп 2009 22:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Авг 2009 20:06
Мнения: 28
Местоположение: гр. Люлин
Отговори с цитат
Ако някой от вас го устройва 80 лева то при масовката на дали ще е така. Не знам Вие с какви заплати сте, но това не са малко пари за България :)


15 Сеп 2009 23:09
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Не, boytomen, тук само се чешат езици. Всеки разправя как при определени условия ще се включат с ХД декодер - ама телевизиите са малко, ама цената е висока. Преди време така говореха: "Пуснете Евроспорт ХД за да не изоставате от конкуренцията ! И се включваме !" Нанайци.
Тези дето се включват нямат нужда света да разбира за това. Така че батко продължава да си монтира антенки, да пренастройва конкурентните (за днес два броя), да слага декодерчета. Пък на тези тук им са големи устата


15 Сеп 2009 23:48
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2009 19:02
Мнения: 3
Отговори с цитат
Верно кат се засичат мачовете да ги пускат по Хоби Тв, се пак си е техен канал, сигурно ще има малко повече хора дет ще гледат мача от Италия на живо от лов и риболов


16 Сеп 2009 12:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 20 Юни 2009 18:56
Мнения: 2
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Не, boytomen, тук само се чешат езици. Всеки разправя как при определени условия ще се включат с ХД декодер - ама телевизиите са малко, ама цената е висока. Преди време така говореха: "Пуснете Евроспорт ХД за да не изоставате от конкуренцията ! И се включваме !" Нанайци.
Тези дето се включват нямат нужда света да разбира за това. Така че батко продължава да си монтира антенки, да пренастройва конкурентните (за днес два броя), да слага декодерчета. Пък на тези тук им са големи устата


Атоме не всички са такива само да си чешат езиците! Ако ги имаше в нашия град (в който и офис няма ,а само каса) до сега щях да съм с HD приемник без значение дали е ZHD100 или Homecast (за HDR1000 за сега нямам толкова пари иначе го чаках с нетърпение и след време може и него да си взема)! Колкото до Homecast-а ако намеря някъде такъв веднага го взимам ,даже ако някой го прати до касата в Тетевен до поискване на мое име отивам веднага да го взимам!


16 Сеп 2009 12:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Дек 2008 13:22
Мнения: 84
Местоположение: Пловдив. Ж.К. Тракия.
Отговори с цитат
bmvtooo написа:
Atom Heart написа:
Не, boytomen, тук само се чешат езици. Всеки разправя как при определени условия ще се включат с ХД декодер - ама телевизиите са малко, ама цената е висока. Преди време така говореха: "Пуснете Евроспорт ХД за да не изоставате от конкуренцията ! И се включваме !" Нанайци.
Тези дето се включват нямат нужда света да разбира за това. Така че батко продължава да си монтира антенки, да пренастройва конкурентните (за днес два броя), да слага декодерчета. Пък на тези тук им са големи устата


Атоме не всички са такива само да си чешат езиците! Ако ги имаше в нашия град (в който и офис няма ,а само каса) до сега щях да съм с HD приемник без значение дали е ZHD100 или Homecast (за HDR1000 за сега нямам толкова пари иначе го чаках с нетърпение и след време може и него да си взема)! Колкото до Homecast-а ако намеря някъде такъв веднага го взимам ,даже ако някой го прати до касата в Тетевен до поискване на мое име отивам веднага да го взимам!


И аз го взимам веднага само да има


16 Сеп 2009 12:39
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 18 Ное 2007 18:35
Мнения: 8
Местоположение: Не в този форум
Отговори с цитат
Аз пък чакам DM500HD и ще ви предложа Хоумкаста.


16 Сеп 2009 13:11
Профил

Регистриран на: 24 Юли 2009 10:09
Мнения: 126
Отговори с цитат
Тоя и аз го чакам. :)

Иначе по темата - Булсатком да пуснат поне още един канал за спорт, щото иначе до никъде няма да я докараме с толкова мачове по само един канал.


16 Сеп 2009 14:08
Профил

Регистриран на: 05 Юни 2009 14:28
Мнения: 5
Отговори с цитат
Както се е видяло събитията на ТВ7/Спорт 7 (без Формула 1) постепенно се прехвърлят по ТВ+.Даже и коментаторите.Има ли информация за купите на Испания,Италия И Германия,кото вървяха по Спорт 7?


16 Сеп 2009 18:02
Профил

Регистриран на: 30 Юли 2007 20:12
Мнения: 6
Отговори с цитат
ТВ7 върви надолу, след като благодетелите и загубиха власта явно
и парите там намалят и постепенно ще загубят всичкият спорт а с това
и рейтинг и рекламни постъпления но тяхна си работа...А ТВ+ може да
стане страхотен спортен канал и да привлече нови абонати и да задържи
други, но само с един канал нестава,трябва малко инвестиции но това ще
е за добро за всички,трябва развитие и резултати ще има.Нека първо оправят
нещата на SD-ниво, а след това и HD.Едвали е чак толкова трудно след като
Албанците от години имат Supersport1,2,3,4,5, a Румънските станаха 9.До кога
ние ще сме само с един Ринг ТВ,има нужда от поне един още спортен канал в
България и да се надяваме че Булсат ще успее да зарадва феновете у нас и
да не забравяме че именно спортистите са прославили България по света най-
много.


16 Сеп 2009 19:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
wassl написа:
да не забравяме че именно спортистите са прославили България по света най-
много.


Това е много тъжно


16 Сеп 2009 20:14
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®