Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 14 Май 2024 09:43



Отговори на тема  [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Следваща
Серия А само по ТВ Плюс окончателно сезони 2010 и 2011 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 26 Авг 2008 18:29
Мнения: 59
Отговори с цитат
Наистина начина по който се излъчва калчото е пълна излагация.Този уикенд само един мач пряко :shock:


27 Сеп 2009 14:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Така е за съжаление явно от Бусатком не са очаквали от ТВ7 да се откажат,но защо не дават мачовете по Хоби Тв или Филм+ .


27 Сеп 2009 15:35
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
alex78 написа:
Цецо и аз спирам, на 25.10.2009г, ще те потърся за коментар. :wink:
По-скоро ме потърси за коментар след края на сезона, че тогава пак ще сте гушнали калъфките. :wink: Както казах вие сте за единични победи, ние сме за овациите след края на сезона 8)


27 Сеп 2009 15:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Дек 2008 13:22
Мнения: 84
Местоположение: Пловдив. Ж.К. Тракия.
Отговори с цитат
tzvetann написа:
alex78 написа:
Цецо и аз спирам, на 25.10.2009г, ще те потърся за коментар. :wink:
По-скоро ме потърси за коментар след края на сезона, че тогава пак ще сте гушнали калъфките. :wink: Както казах вие сте за единични победи, ние сме за овациите след края на сезона 8)



Цецо ако бях фен на твоя отбор щях да мълча. Всички видяха победите ви срещу Сити и Арсенал тази година, за миналата няма да изброявам защото мачовете са много. Ливърпул е НАЙ титулуваният Английски отбор в света Факт.
За момента имаме най резултатното нападение в Премиершип Факт, Ливърпул е първият отбор Премиершип които отбелязва 6 гола Факт- още какво искате- Може би се надяваш на 25.10.2009 да имате 12 минутно продължение или 3 дузпи измислени за вас за да ни биете.

Когато Фактите говорят и Боговете мълчат. А фактите са че Ливърпул е най титулуваният Английски отбор.

Само да ти припомня че отборът ти не е ставал шампион на Англия 50 поредни години, ДА 50 години или, казано Половин век. Не знам за какви калъфки говориш НО АКО не бяха чернодрешковците сега щехте да имате не повече от 15 титли на Англия.


27 Сеп 2009 15:55
Профил WWW

Регистриран на: 24 Юли 2009 10:09
Мнения: 126
Отговори с цитат
Обръщам внимание на едно напръв поглед странно съдийско решение - отменен автогол заради засада. Преди малко на мача Ювентус - Болоня съдиите отмениха изравнителен гол за Болоня поради засада на нападателя, към който беше насочено центрирането. Центриране, което обаче не стигна до него, а беше засечено от бранител на Юве в собствената му врата. Голът обаче е правилно отменен, защото нещастният защитник на Ювентус беше "атакуван" от нападателя на Болоня.

В случай обаче, че защитникът не беше толкова близко до нападателя и не беше обезпокояван от него, автоголът щеше да е редовен и нямаше да бъде отменен поради офсайд-позицията на нападателя.


27 Сеп 2009 16:50
Профил

Регистриран на: 24 Юли 2009 10:09
Мнения: 126
Отговори с цитат
Инфарктно развитие за Ювентус в 93-тата минута - 1:1.


27 Сеп 2009 17:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Авг 2009 20:06
Мнения: 28
Местоположение: гр. Люлин
Отговори с цитат
Значи каква стана засада при автогол? Мислех, че само Левски може да се възползват от този бонус :)


27 Сеп 2009 19:01
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
boytomen написа:
Значи каква стана засада при автогол? Мислех, че само Левски може да се възползват от този бонус :)

Ех тоз чорбаро-говедарски манталитет... Няма отбор който да не се е възползвал от "подаръци", това е част от игрта. Независимо как се казва отбора Левски, ЦСКА, Ювентус, Ман.ЮН, Лузерпул или било то Червен Трактор - Ктуница - винаги ще се възползва от "подаръците", не съм видял някой да каже:
Цитат:
ТЦ нищем!


27 Сеп 2009 19:15
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
alex78 написа:
....Само да ти припомня че отборът ти не е ставал шампион на Англия 50 поредни години, ДА 50 години или, казано Половин век. Не знам за какви калъфки говориш НО АКО не бяха чернодрешковците сега щехте да имате не повече от 15 титли на Англия.
Абе ливърпулски келеш, аре като си толкова отворен ми кажи за кой интервал ми говориш, че отбора не е бил шампион? Кажи точно тези 50 години кога са били. Имало е един интервал, за който може би намекваш, но той е бил по време на първата и втората световна война. Но ако сравняваш футбола тогава и сега то си доста задръстен. Да ти напомням ли, че почти всяка година давате много повече пари на пазара от нас. Но пак сте си смешни. Радвайте се на статистики за отбелязани голове, само това ви остава. Защото най-голямата мъка в момента е да си фен на отбор, който всяка година тръгва с шампионски амбиции и всяка година на края си вади вазелина от джоба!


27 Сеп 2009 19:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Дек 2008 13:22
Мнения: 84
Местоположение: Пловдив. Ж.К. Тракия.
Отговори с цитат
tzvetann написа:
alex78 написа:
....Само да ти припомня че отборът ти не е ставал шампион на Англия 50 поредни години, ДА 50 години или, казано Половин век. Не знам за какви калъфки говориш НО АКО не бяха чернодрешковците сега щехте да имате не повече от 15 титли на Англия.
Абе ливърпулски келеш, аре като си толкова отворен ми кажи за кой интервал ми говориш, че отбора не е бил шампион? Кажи точно тези 50 години кога са били. Имало е един интервал, за който може би намекваш, но той е бил по време на първата и втората световна война. Но ако сравняваш футбола тогава и сега то си доста задръстен. Да ти напомням ли, че почти всяка година давате много повече пари на пазара от нас. Но пак сте си смешни. Радвайте се на статистики за отбелязани голове, само това ви остава. Защото най-голямата мъка в момента е да си фен на отбор, който всяка година тръгва с шампионски амбиции и всяка година на края си вади вазелина от джоба!


Не те знам на колко години си 12,13, или 15,НО дръж се културно с хората който се държат културно с теб. Ако не си знаеш историята ето ти е.


Шампион: 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08

Горд съм че моят отбор не печели с несъществуващи дузпи и със 7 минутни продължения, но ТЕБ явно те боли от истината. Виж си историята на клуба и тогава лай. От 1967г до 1993 година, вие сте никой Каква история ми говориш


27 Сеп 2009 19:40
Профил WWW

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Каквото повикало, такова се обадило! Покажи ми къде са 50-те години интервал или по-добре се върни в 1-ви клас, пък виж си се научил да смяташ!


27 Сеп 2009 19:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Дек 2008 13:22
Мнения: 84
Местоположение: Пловдив. Ж.К. Тракия.
Отговори с цитат
tzvetann написа:
Каквото повикало, такова се обадило! Покажи ми къде са 50-те години интервал или по-добре се върни в 1-ви клас, пък виж си се научил да смяташ!


Сори 40 години,ако това те успокоява, вторият път е 25 години :lol: :lol:


27 Сеп 2009 19:47
Профил WWW

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
alex78 написа:
tzvetann написа:
Каквото повикало, такова се обадило! Покажи ми къде са 50-те години интервал или по-добре се върни в 1-ви клас, пък виж си се научил да смяташ!


Сори 40 години,ако това те успокоява :lol: :lol:
Ааааа, сори? 50-те поредни години май си бяха типична лузърска калъфка! Ти не бери грижа, знам си историята на отбора и съм му фен още от 80-те, когато изобщо не бяхме това, което сме в момента. Успокоява ме колко сте жалки, не друго! Защото футбола и инвестициите които са били по време на войните тогава нямат нищо общо със сега! Защото е адски нагло да сравняваш онези години със сегашните, в които сте много по-активни от нас на пазара, но просто толкова си можете. И най-смешното е, че всяка година твърдите, че ще ставате щампиони, а и след това все нещо не ви достига :lol: :lol: :lol: А и не забравяй нещо: Манчестър е преживял такава трагедия, която смешния ви отбор никога не е, и ако това ви се бе случило на вас колко време щеше да ви трябва, за да се възстановите като отбор!


27 Сеп 2009 19:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Дек 2008 13:22
Мнения: 84
Местоположение: Пловдив. Ж.К. Тракия.
Отговори с цитат
tzvetann написа:
alex78 написа:
tzvetann написа:
Каквото повикало, такова се обадило! Покажи ми къде са 50-те години интервал или по-добре се върни в 1-ви клас, пък виж си се научил да смяташ!


Сори 40 години,ако това те успокоява :lol: :lol:
Ааааа, сори? 50-те поредни години май си бяха типична лузърска калъфка! Ти не бери грижа, знам си историята на отбора и съм му фен още от 80-те, когато изобщо не бяхме това, което сме в момента. Успокоява ме колко сте жалки, не друго! Защото футбола и инвестициите които са били по време на войните тогава нямат нищо общо със сега! Защото е адски нагло да сравняваш онези години със сегашните, в които сте много по-активни от нас на пазара, но просто толкова си можете. И най-смешното е, че всяка година твърдите, че ще ставате щампиони, а и след това все нещо не ви достига :lol: :lol: :lol: А и не забравяй нещо: Манчестър е преживял такава трагедия, която смешния ви отбор никога не е, и ако това ви се бе случило на вас колко време щеше да ви трябва, за да се възстановите като отбор!


Тук мисля да спра. Видях твоето мислене, но ще запазя коментарът си за мен. Само едно не разбрах къде видя, дай ми линк че всяка година казваме че ще станем Шампиони, това май по Скай си го гледал. Какво значи лузърски, Защо нападаш така с обиди, Някъде да видя да обиждам теб или Съдийският ви отбор. Ако избиваш комплекси ок, давай но когато се води културен диалог със теб бъди и ти културен, Вярвам можеш да се държиш културен. Говориш за трагедията ами по това време вие сте били ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО, Не виждам с какво ви е променила тази трагедия като сте били отбор от осмицата. Но и след тези съдийски подпирания ТИ ПРОДЪЛЖАВАШ да твърдиш че сте нещо. Припомням ти миналогодишния финал за ШЛ , Всеки друг отбор би изиграл този мач като мачът на века за тях. Само вие се лутахте като мухи без глави все едно играете с Левски Лесичери а не финал, в ШЛ.

И последно, не нападай и обиждай хората без те да са сторили същото. Бъди културен не избивай комплекси, ако нещо ти е криво излез и викай, скачай, или каквото искаш но не обиждай, грозно е отстрани

И друго, смешният отбор както ни наричаш има 5 купи КЕШ, А големият ви отбор в кавички има само 3 това показва колко сте велики в кавички. Лека вечер от мен.


27 Сеп 2009 21:43
Профил WWW

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Както ти казах по-горе - каквото повикало, такова се обадило! Ти започна с глупостите, затова че не може да смяташ и ме вбеси. Били сме съдийски отбор. И това казано от фен на Ливърпул :lol: Вас никога, ама никога не са ви подпирали, нали? Горките... А за финала на ШЛ - ок, играли сме така, здраве да е. Вече е ежедневие за този отбор да играе такива мачове и може и да си позволи да играе по този начин. Скоро пак ще го прави.... А за друго отбори - като на 5-10 години само веднъж им се отдава такъв шанс е нормално да играят като озверели и както го казваш ти да им е мача на века! Мнението ти за катастрофата няма да го коментирам, защото се показваш като много жалка душичка. Не е важно какви футболисти са били, а психологическия удар върху отбора. Но очевидно ти това не може да го осъзнаеш!
Гледай си мачовете, полудявай от кеф, че размазвате недоразумения като Хъл Сити и им вкарвате 6 гола сякаш на умряло куче нож вадите! :lol: :lol: :lol: Жив и здрав и от мен!


27 Сеп 2009 22:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1034 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®