Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 02:48



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Не искам да плащам 10 лв. само за спорт ! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Фев 2016 16:46
Мнения: 44
Отговори с цитат
Намалете цената на спорт+ хд на 2лева за постоянно. Там се дават само Барса и Реал това са 2 мача на кръг !


07 Авг 2017 22:28
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2007 01:46
Мнения: 1
Отговори с цитат
Подкрепям...Аз също бих плащал тази сума постоянно и според мен е по-добре по-малка сума да се плаща от повече абонати постоянно от колкото по-голяма ама от малък брой...аз лично за последните 2 или 3 години само 2 пъти съм плащал за този канал защото не си струва парите но ако е по-малка не ми пречи !!!


30 Авг 2017 10:31
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
Здравейте,

Ако платите Fusion пакета за една година който е 24 лв (2 лв на месец) получавате освен всичкия пълнеж на пакета и така желания Спорт +.


30 Авг 2017 14:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
И забележете - Фюжън пакета може да го платите, без да имате Фюжън бокс :wink: :!: :D


30 Авг 2017 18:26
Профил

Регистриран на: 14 Авг 2010 16:09
Мнения: 28
Отговори с цитат
Това е интересно. А можели да се абонираш само за фюжън пакет, без дръг абонамент към Булсат
и без Фюжън бокс. Демек да го гледаш на телефон или таблет (дори не и на PC). Когато си в движение в България или по света да можеш да гледаш (слушаш) ако имаш интернет . Спортът изобщо не ме интересува , но е добре да носиш в джоба си фюжен пакет. В момента имам пълен пакет на Булсат (без фюжен бокс) и използвам често телефона си за да гледам, но скоро ще прекратя абонамента си (поради отпадане на покритието) и ще отпадне достъпа ми на пакета в телефона.


31 Авг 2017 15:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Тотал написа:
Това е интересно. А можели да се абонираш само за фюжън пакет, без дръг абонамент към Булсат
и без Фюжън бокс. Демек да го гледаш на телефон или таблет (дори не и на PC). Когато си в движение в България или по света да можеш да гледаш (слушаш) ако имаш интернет . Спортът изобщо не ме интересува , но е добре да носиш в джоба си фюжен пакет. В момента имам пълен пакет на Булсат (без фюжен бокс) и използвам често телефона си за да гледам, но скоро ще прекратя абонамента си (поради отпадане на покритието) и ще отпадне достъпа ми на пакета в телефона.


Няма как .поне основен трябва да се плати


31 Авг 2017 15:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ами разбира се ! Може ли да платиш 2 лв. за Премиум и да си гледкаш 40 канала. Трябва 9,80 + нещо си :wink: Напр. 9,80 + 6 лв. за ДЕ , или 9,80 + 5 лв за Фюжън пакета ...


31 Авг 2017 21:30
Профил

Регистриран на: 14 Авг 2010 16:09
Мнения: 28
Отговори с цитат
О.К. разбрах - минимум 9.80 + 5 = 14.80 за да може да се гледа фюжен по телефона. Интересно аз сега какво гледам - имам пълен пакет сателит + ДЕ ,без Фюжен и имам на телефона канали които ги нямам в пакета, но нямам ДЕ (не че държа на това) и ероканалите (изобщо не държа на тях).
За това, че имам канали на телефона си не плащам нищо повече от сумата за пълния сателитен пакет на Булсат+ ДЕ. Ако платя минимален Булсат пакет (9.80) + 5 за Фюжен без фюженбокс,
какво ще мога да гледам на телефона си - всичко от Фюжен пакета или само това което съм платил
(т.е. минималния пакет). Малко объркващо, може би, но това ме интересува.
В момента имам два абонамента на Булсат и Ментел. Прави ми впечетление, че докато при Булсат
качеството на картината за един канал е постоянно (какво е не е дискусионно) и се влошава или подобрява в зависимост от качеството на сигнала. При Мтел качеството на сигнала не мърда , но качеството на картината зависи от това каква програма тече в момента по канализацията.
Примерно тече филм - общо взето на границата на приемливот качество, след него друго предаване
примерно на чалга съборетена - качеството отвратително, мазаница. И всичко това без да се промени в индикатора качеството или силата на сигнала (При Ментел качеството се мери с проценти, а не в db и обикновено е 45% при максимално добра настройка).


01 Сеп 2017 14:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Тотал написа:
Ако платя минимален Булсат пакет (9.80) + 5 за Фюжен без фюженбокс,
какво ще мога да гледам на телефона си - всичко от Фюжен пакета или само това което съм платил
(т.е. минималния пакет).
Фюжън пакета със сигурност ще гледаш + Спорт+НД ! Въпросът е дали ще спрат каналите от Премиума. Не ми се вярва да спрат на телефона. Ако не спрат ще имаш над 250 канала. В това число и филмовите завършващи на + :wink:


02 Сеп 2017 12:55
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®