Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 16:46



Отговори на тема  [ 188 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Следваща
Остава ли Ла Лига при Булсат ? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
Страхотно, вече няма и LaLigaTv :evil:


23 Авг 2018 18:33
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 16:46
Мнения: 44
Отговори с цитат
stankata написа:
Страхотно, вече няма и LaLigaTv :evil:

Ти какво си очаквал без пари да дават испанското. Пиратското излъчване спря ! :lol:


23 Авг 2018 19:58
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
Да, имах някакви надежди поне на Фюжъна да пиратстват този канал. Мсат имат Bein sport, Sky sport Seria A, Moviestar Liga de Campeones. Net 1 си имат Arenasport 1-5, защо пък на Фюжъна да няма някой пиратски ?
Иначе съм на мнение, че качествения спорт трябва да се плаща, затова имам тв от 3 доставчика и си плащам всички спортни канали. Но ме дразни, че едни гледат без пари, а на други ни се налага да плащаме....


23 Авг 2018 20:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
Все още се водят преговори. И за Ла Лига се заредете с търпение...


23 Авг 2018 20:54
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 16:46
Мнения: 44
Отговори с цитат
Capricorn написа:
Все още се водят преговори. И за Ла Лига се заредете с търпение...

Какви преговори като пиратстват и нямат пари. Ла Лига няма да тръгне при Булсат !


23 Авг 2018 20:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аз като не знам нещо, търся логика. А тя в случая е проста - ЛаЛига спря след като бяха спретни правата и за сателитното излъчване. Което ще рече, че до тези дни е било легалното излъчване и в двата му варианта. Според мен ИПТВ каналът е бил бонус към договора или нещо подобно.
Пиратства се един мач и след това се сменя канала. Никой не пиратства 24 часа в денонощието 365 дни :wink:


23 Авг 2018 21:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
minion16, говоря за Розенфелд и Ко (TV+, F+ и Sport+ HD). Между другото има и други кандидати за испанското...


23 Авг 2018 21:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
stankata написа:
Да, имах някакви надежди поне на Фюжъна да пиратстват този канал. Мсат имат Bein sport, Sky sport Seria A, Moviestar Liga de Campeones. Net 1 си имат Arenasport 1-5, защо пък на Фюжъна да няма някой пиратски ?
Иначе съм на мнение, че качествения спорт трябва да се плаща, затова имам тв от 3 доставчика и си плащам всички спортни канали. Но ме дразни, че едни гледат без пари, а на други ни се налага да плащаме....


Защото това са местни кабеларки и тях никой не ги следи изкъсо, докато БСК са голям оператор и са под някакъв контрол все пак и затова не си позволяват да пускат подобни канали нелегални. Преди 5-6 години Близу направиха този номер като пускаха каналите на Ал Джазира Спорт и поради това, че много се разчу по форумите за тези каналите те не издържаха и две седмици излъчване и ги спряха. :mrgreen: Местните и малки кабелни оператори се опитват да се борят с големите именно по този начин като пускат ей такива сламки с нелегални канали, за да дърпат клиенти и то на сравнителни ниски месечни суми спрямо големите на пазара. Тези номера се правеха още от 90-те с навлизането на кабелната телевизия у нас и си спомнян как се местеха канали или спираха дадени, за да пуснат мач на някой от нашите отбори в Европа, когато играят като гости. Тази практика си е още в действие както се вижда при малките кабелни оператори понеже така те се задържат на пазара. :)

Capricorn написа:
minion16, говоря за Розенфелд и Ко (TV+, F+ и Sport+ HD). Между другото има и други кандидати за испанското...


Кои са другите кандидати и от къде ти е информацията? :)


23 Авг 2018 23:07
Профил

Регистриран на: 26 Авг 2014 17:22
Мнения: 7
Отговори с цитат
Capricorn написа:
minion16, говоря за Розенфелд и Ко (TV+, F+ и Sport+ HD). Между другото има и други кандидати за испанското...

не че нещо ама:
C:\>nslookup tvplus.bg
Server: one.one.one.one
Address: 1.1.1.1

Non-authoritative answer:
Name: tvplus.bg
Address: 46.40.123.204


C:\>nslookup bulsat.com
Server: one.one.one.one
Address: 1.1.1.1

Non-authoritative answer:
Name: bulsat.com
Addresses: 2a02:6800:0:99::5
46.40.73.254

а ето какво казва райп за ип:46.40.123.204
https://apps.db.ripe.net/db-web-ui/#/qu ... 40.123.204#resultsSection

почти нямат нищо общо ;-)


24 Авг 2018 11:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
Това е всеизвестен факт. Ставаше дума за парите. Бюджетите са различни. Има заделен за Ла Лига. Дано се договорят максимално бързо...


24 Авг 2018 12:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Всеки бизнес трябва да е с отделен бюджет ! Просто и лесно ! А те ги мешат и това им видя сметката. Няма приемници и консумативи, защото изплащат спътника.
Какво е общото между тези три неща напр. :?: :evil:


Прикачени файлове:
спътник.jpg
спътник.jpg [ 7.44 KiB | Прегледано 10773 пъти ]
д-но.jpg
д-но.jpg [ 7.56 KiB | Прегледано 10775 пъти ]
Камн ноу.jpg
Камн ноу.jpg [ 9.9 KiB | Прегледано 10778 пъти ]
24 Авг 2018 12:59
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 16:46
Мнения: 44
Отговори с цитат
Capricorn написа:
Това е всеизвестен факт. Ставаше дума за парите. Бюджетите са различни. Има заделен за Ла Лига. Дано се договорят максимално бързо...

Ако имаше заделен за Ла Лига щяха да излъчват по 6-7 мача. Те от 10 години карат с тарикатлък 2-3 мача и крадене на сигнал за мачовете по Ф+ без звук. Аз не вярвам Ла Лига да тръгне скоро и не вярвам, че ще качат Макс Спорт на сателита !


24 Авг 2018 14:36
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 16:46
Мнения: 44
Отговори с цитат
https://www.blitz.bg/sport/svetoven-fut ... 09536.html
2.2 милиона евро са правата Булсатком няма пари, но ако трите оператора се договорят може да има излъчване ! :D


24 Авг 2018 16:27
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
minion16 написа:
https://www.blitz.bg/sport/svetoven-futbol/prvo-i-ekskluzivno-v-blits-koy-v-blgariya-vadi-22-mln-evro-za-da-gledame-otnovo-mesi-i-barsa-sreshchu-real_409536.html
2.2 милиона евро са правата Булсатком няма пари, но ако трите оператора се договорят може да има излъчване ! :D


Прочетох статията и съм сигурен поне за себе си,че в нея няма абсолютно никаква истина. Виваком щели да стартират спортен канал само заради Ла Лига. Това не ти вярвам. Всеки оператор се опитва да привлече повече клиенти и няма логика в такъв вид сътрудничество.


Sent from my iPhone using Tapatalk


24 Авг 2018 18:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
minion16 написа:
https://www.blitz.bg/sport/svetoven-futbol/prvo-i-ekskluzivno-v-blits-koy-v-blgariya-vadi-22-mln-evro-za-da-gledame-otnovo-mesi-i-barsa-sreshchu-real_409536.html
2.2 милиона евро са правата Булсатком няма пари, но ако трите оператора се договорят може да има излъчване ! :D


Това е най удачният вариант, за да са доволни всички и да не се ходят по офиси да се купуват отделни пакети с отделни канали.
Дано!

n.botov написа:
minion16 написа:
https://www.blitz.bg/sport/svetoven-futbol/prvo-i-ekskluzivno-v-blits-koy-v-blgariya-vadi-22-mln-evro-za-da-gledame-otnovo-mesi-i-barsa-sreshchu-real_409536.html
2.2 милиона евро са правата Булсатком няма пари, но ако трите оператора се договорят може да има излъчване ! :D


Прочетох статията и съм сигурен поне за себе си,че в нея няма абсолютно никаква истина. Виваком щели да стартират спортен канал само заради Ла Лига. Това не ти вярвам. Всеки оператор се опитва да привлече повече клиенти и няма логика в такъв вид сътрудничество.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Защо не? Виваком ако иска да се конкурира с А1 и БСК рано или късно ще пуснат и те спортен канал и така да се включват в битките за други спортни мероприятия. Колкото повече кандидати има за спорт, толкова по добре. Ако пуснат и те собствен канал ще го запълнят с друг спорт постепенно, а дали ще е гледан това няма значение, а и през това време ще повтарят вече минали срещи и т.н. Виж сега какво прави Спорт+ като не спира да върти всеки ден мача на Барселона и Севиля за суперкупата на Испания. Виваком трябва да направят първата крачка към собствен канал и сега е точното време, а така и с времето да го запълнят с всякакви неща и не е задължително да е само спорт. То и Бтв Екшън не се води спортен канал, но като дойде ШЛ и ЛЕ там е основният канал за излъчване на мачове, а през останалото време излъчват сериали и филми.

Дори и Виваком да не участва в това пак А1 и БСК може да покрият исканата сума, а току виж и другият кандидат да е Бтв понеже те останаха само с ШЛ и то само в един ден. За ЛЕ не знам как стоят нещата понеже преди първи избор имаха БНТ и другите мачове вървяха по Бтв, но сега не знам дали имат права за ЛЕ.


24 Авг 2018 18:27
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 188 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®