Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24 Май 2024 17:53



Отговори на тема  [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Мастърсите по TV+ 
Автор Съобщение

Регистриран на: 31 Юли 2007 08:08
Мнения: 2
Отговори с цитат
Мнение 
Ще го пиша колкото си искам, нещо против свободата на словото ли имаш? Пък и хората видяха точно какво се случи, така че това казва повече от написаното от мен!


22 Мар 2009 12:38
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Мнение 
KenSmith написа:
Ще го пиша колкото си искам, нещо против свободата на словото ли имаш? Пък и хората видяха точно какво се случи, така че това казва повече от написаното от мен!
Имам против писането на едни и същи неща на няколко места, не сме длъжни да четем спам. Мисля че веджън казано е достатъчно.


22 Мар 2009 12:53
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Мнение 
Мастърса в Маями за разлика от този в Индиън Уелс започва ден по-рано, в сряда, и затова мачовете от втория кръг когато започват да играят и поставените са още в петък. На програмата виждам че преките ви предавания са планирани от събота нататък. Значи пропускаме ли мачовете от петък?


24 Мар 2009 22:38
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Мнение 
Friday March 27th 1st Round :?

В програмата на сайта на самия турнир е дадено друго

Friday, March 27 - Men's Singles 2nd Round

http://www.sonyericssonopen.com/2/en/sc ... efault.asp


24 Мар 2009 23:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
Мнение 
Браво Булсат, много добро решение е да спрете тоя безмислен коментар, сега остава и картината да оправите, а защо не ако имате право да излъчвате и в ХД формат, поне финала, който се очертава да е м/у Надал и Федерер.


02 Апр 2009 12:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
Мнение 
zmei написа:
коментар няма само след 1 през ноща колкото до ХД формат няма как да стане тъй като не се снима в ХД формат.
4:2:2 Video: NTSC-525 това е работния формат в които се получава сигнала


По-добре направо си ги спестете парите на коментаторите.
Картината може и да не е ХД, но дори да я пуснете на ъпскалинг ще е по-добре от излъчването в момента. А и още нещо, по-добре си излъчвайте в 4:3, но завишете битрейта, а не тва псевдо 16:9, не правете циганските изпълния на други псевдо български телевизий. Ако искате да излъчвате 16:9 го правете както трябва.


02 Апр 2009 20:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2007 11:57
Мнения: 2
Отговори с цитат
Мнение 
който има възможност да обърне на 7W и да гледа с перфектно качество по ал джазира спорт 2 :wink:


02 Апр 2009 21:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
Мнение 
kalpazanin написа:
който има възможност да обърне на 7W и да гледа с перфектно качество по ал джазира спорт 2 :wink:


е аз си имам възможност да си ги гледам и по албанците на 16Е за където също си имам платена карта, както и по други оператори за където нямам чак толкова платени карти, но щом има възможност да се гледат по български канал винаги бих го предпочел стига да е с добро качество.


02 Апр 2009 21:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Преди малко, след като свърши мача Джокович-Ернандес, ТВ+ пуснаха някакви гадателки, вместо мача Сафин-Хюит, който се играе в момента. Извинете, но не мисля, че това е нормално! Изображение
Надявам се да не ни погаждат редовно подобни номера.


14 Апр 2009 18:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
Athena написа:
Преди малко, след като свърши мача Джокович-Ернандес, ТВ+ пуснаха някакви гадателки, вместо мача Сафин-Хюит, който се играе в момента. Извинете, но не мисля, че това е нормално! Изображение
Надявам се да не ни погаждат редовно подобни номера.


За каквото са платили, това излъчват, проблема не е само при тях.
Дори и при скай италия спряха излъчването във формат 16:9, остана само 4:3.

Edit:
Всичко е оправено, мача вече върви и по тв+, явно някой е натиснал грешното копче или проверява дали изобщо някой гледа.


Последна промяна adskiqt на 14 Апр 2009 18:50, променена общо 2 пъти



14 Апр 2009 18:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Вчера даваха докрая, докато свършиха мачовете. Едва ли за днес са платили по-малко.
П.П. Пуснаха мача, все пак. :wink:


14 Апр 2009 18:49
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Абе защо давате мача Дел Потро-Любо когато на съседния корт играе Сафин? И без това му е последна година в тениса и вместо да използвате всяка възможност да давате някой негов мач, вие давате Любо. И като се сетя че рекламирате Мастърсите с "Гледайте Марат Сафин и другите топ-тенисисти" :roll: и че той е единствения който сте избрали за реклама на Мастърсите освен Рафа и Роги. Пак трябва да разчитаме на интернет. :evil:


15 Апр 2009 18:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Вчера, след края на финала на Мастърса в Рим спряхте излъчването по средата на церемонията по награждаването. Липса на уважение към зрителите ви, които са гледали целия турнир и са се радвали на победите на любимите си тенисисти е да ги лишите от "черешката на тортата". Същото се случи и на финала в Монте Карло. Ако на някой в спортната редакция не му харесва, че Рафаел Надал печели титла след титла, нека не забравя, че много зрители биха искали да изживеят цялата радост от спечелената титла и че телевизия се прави заради зрителите. Освен това точно вчера на церемонията имаше и един забавен епизод, когато Леа Периколи накара Джокович, който е известен с имитациите си на своите колеги, да имитира Надал. Днес във всички чужди статии пише за това, но ние бяхме лишени от възможността да го гледаме директно и трябваше да го търсим в Интернет. Ако някой има желание да види последния гейм от мача и цялата церемония, ето: http://www.viddler.com/explore/rafaddict/videos/6/


04 Май 2009 14:23
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Офффф пък и ти :) Не е заради Надал това че режат церемониите по награждаването а заради неграмотността и липсата на познания по чужди езици на бг коментаторите които са наели ТВ+ да им коментират Мастърсите. Тва е причината да режат церемониите да не се излагат коментаторите. Такива глупости приказват когато се опитват да "превеждат" не е истина просто. Тези зрители които не знаят езика получават един абсолютно фалшив превод, а онези които го знаят слушат изумени и се опитват да чуят оригиналната реч. Това е моето мнение по въпроса. Имай предвид се пак че това ти го пише сертифициран хейтър на Тодор Алексиев така че може и да не приемеш думите ми. Заради този "коментатор" отново гледам мачовете на интернет :x вместо по ТВ+.
А да и мерси за видеото :) Винаги ми е кеф да гледам имитациите на Джокович. Надал знаел италиански :shock: и май го говори по-добре отколкото английски.


09 Май 2009 16:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Това за Надал си беше майтап, много ясно, че не това е причината. Колкото до коментаторите, не си единственият, който не може да ги слуша. Преди ни тровеха живота по Диема, а сега и тук трябва да ги търпим. Няма ли в тая държава по-кадърни тенис коментатори? Освен явните им пристрастия, които не би трябвало да си позволяват да демонстрират в ефир, Тошо Алексиев се улива с псевдо английското си произношение, може би, за да ни убеди, че знае английски, а някои испански имена ги произнася ужасяващо погрешно. Понеже знам испански му написах един имейл, за да му кажа как се произнасят правилно и да го помоля да бъде професионалист, защото около 1/3 от играчите от топ 100 са от държави, в които испанския е официален език и не може след толкова години работа като коментатор да не е в състояние да научи елементарни неща. Разбира се, нямаше никакъв резултат, продължава си както си баба знае. Не мисля, че е нормално, след като сме клиенти на Булсатком, да гледаме мачовете в Интернет или по ТВ+, но без звук, само за да не слушаме даден коментатор.


11 Май 2009 15:14
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®