Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31 Май 2024 03:15



Отговори на тема  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Следваща
NO CERT 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Мар 2007 01:04
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
Днеска БНТ1 бие по рейтинг всички останали. До там го докарахме.


10 Май 2023 22:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2863
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
9 лв. е смяната на стар СД тунер. НД тунерите 100, 200 и 210 се сменят безплатно.


10 Май 2023 22:59
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 01:04
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Честито, имам 2 от сивите с картата отпред. Тамън мислех да го нося на вилата, явно ще го сменям първо :D . Ама ще чета тук за решението на "умните глави" как ще става работата!


"Умните Глави" са ги ранили в главата при атаката. Недей разчита на решенията им.


10 Май 2023 23:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
XaMaB написа:
Ако не са работили по великденските празници, когато объчваха по на булсат транспондерите, няма да имаш драми с тях ;)

Признавам си и аз се пообъчих край бъчвата по великденските празници.
Майтап бе Уили. Нищо лично.


10 Май 2023 23:13
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 01:04
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
XaMaB написа:
... Може да се досетиш и кои са "хакерите" :)...


Кой да е - тоз дето не се произнася името му. Той може всичко. Само си го пожелай.


10 Май 2023 23:14
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 01:04
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
vanderel написа:
9 лв. е смяната на стар СД тунер. НД тунерите 100, 200 и 210 се сменят безплатно.


Ако ъпгрейднеш на HD втората смяна е напълно безплатна. Що не включат смяната в ориент пакета ?


10 Май 2023 23:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
В белите държави подмяната на приемници се случва за 2 години, на Була не им стигнаха над 10. Добре че наскоро се сдобих с 2 броя от виетнамските, че сега вече нямат намиране с месеци...


10 Май 2023 23:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2010 13:26
Мнения: 18
Отговори с цитат
"Булсатком" обяви, че целенасочена атака блокира сателитната му телевизия

https://www.mediapool.bg/bulsatkom-obya ... 47586.html


Последна промяна SLR на 11 Май 2023 09:33, променена общо 1 път



11 Май 2023 07:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 946
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Целенасочена атака срещу всички приемници без,,новите,,корейчета и китайчета-познайте от къде е атаката освен от самия Бул :lol:


11 Май 2023 07:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2863
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
vanderel написа:
9 лв. е смяната на стар СД тунер. НД тунерите 100, 200 и 210 се сменят безплатно.
Горното беше до вчера. От 09.май всички приемници се сменят безплатно, вкл. и СД. Поради натовареността на вчерашния/пък и днешния/ ден, много момичета по офисите просто не са имали време да прочетат разпоредбата. Не е изключено в някои офиси да са действали по старото правило. Не е изключено и днес да има такива случаи.Обстановката е изнервена. Хората псуват служителките, изкарват си го на тях ...А те горките са най-малките виновници за случващото се. Виновниците си имат имена. Казват се Спас Русев, Станислав Георгиев и Петър Ризов. "Хакера" на Ризов им предостави предостатъчно време. Да ги питам аз тези тримата, от кога им е последната пратка закупени приемници и как не им увират главите, че дори и да не е заради Булкрипта, СД приемниците трябваше да бъдат сменени от преди 2 години. Най-малкото за това, че НД честотите са далеч по изгодни, като цена и натовареност. Безхаберниците залагат на боксовете с краден интернет, да печелят ей така от нищото. Ха сега със 100 хил. абонати по-малко, та белким проумеете, че сателитната телевизия няма нищо общо с интернета и че тя ви е основата. Заради липсата на елементарни инвестиции, тези тримата направиха телекомите играчи на ТВ пазара. Сега ще ги затвърдят.
Аз простия човек, преди две години им бях създал план за поетапната смяна на старите приемници.Не съм очаквал да го изпълнят, но да се бяха замислили поне ...Дистанционни нямаха по едно време. Официално им предложих, аз със мои пари да им предоставя по 100 бройки на офис. Не ми отговориха. И са прави - защо да наемат външна фирма, като и те могат да си ги доставят. Само че някой трябва да напише един имейл... и след 20 дни да отиде на аерогарата да си вземе кашона. Представяте ли си, ако в Китай и Корея разберат, че в в държава от ЕС има липса на сателитни тунери. Малките им очички ще се опулят. Яд ме е и затова спирам ...


11 Май 2023 09:49
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 477
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Браво,Браво със главно Б :D Ван нали си гледаш съобщенията на лично ? Няма да казвам повече ! А сега в прав ред . Заяков обяви Максим Заяков стартира нов доставчик на сателитна ...

money.bg
https://money.bg › business › maksi...
·
Translate this page
05 May 2020 — Максим Заяков, един от основателите на Bulsatcom, създаде нов конкурент в областта на доставката на сателитна телевизия. И така минаха КОЛКО - ЦЕЛИ 3 ГОДИНИ и какво направиха за това време ? Смениха ли приемниците, Заяка даде ли им време 3 години , ДАДЕ ИМ !!! И краиният резултат е това което става днес . Само че . ти и аз го знаем и за това аз съм на Неосат от 4 .9.2020 както и ти имаш Нео . Но хората който не са вътре в кухнята няма как да знаят . А ти като лидер на групата можеше от по отрано да БИЕШ тревога . 8) Сега духат супата няколко 10ки хиляди сънародници в България и Европа . :roll: :roll: :roll: И така хора не си губете времето със псевдо Булсата от последните години НЕОСАТ са в пъти по добри УСПЕХ !!! :D :D :D


11 Май 2023 10:21
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2015 22:06
Мнения: 44
Местоположение: Барбадос
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Браво,Браво със главно Б :D Ван нали си гледаш съобщенията на лично ? Няма да казвам повече ! А сега в прав ред . Заяков обяви Максим Заяков стартира нов доставчик на сателитна ...

money.bg
https://money.bg › business › maksi...
·
Translate this page
05 May 2020 — Максим Заяков, един от основателите на Bulsatcom, създаде нов конкурент в областта на доставката на сателитна телевизия. И така минаха КОЛКО - ЦЕЛИ 3 ГОДИНИ и какво направиха за това време ? Смениха ли приемниците, Заяка даде ли им време 3 години , ДАДЕ ИМ !!! И краиният резултат е това което става днес . Само че . ти и аз го знаем и за това аз съм на Неосат от 4 .9.2020 както и ти имаш Нео . Но хората който не са вътре в кухнята няма как да знаят . А ти като лидер на групата можеше от по отрано да БИЕШ тревога . 8) Сега духат супата няколко 10ки хиляди сънародници в България и Европа . :roll: :roll: :roll: И така хора не си губете времето със псевдо Булсата от последните години НЕОСАТ са в пъти по добри УСПЕХ !!! :D :D :D


Неосат върнаха ли каналите, които изчезнаха по едно време? Да знаят хората, които ще минават при тях.
Впрочем и аз плащам от време на време на неосат. :mrgreen:


11 Май 2023 10:33
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 477
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Неосат имат 200 канала (100 са в уникално HD) последният ап е от 9.5.2023 Да има 6-7 канала които са в черно , но Защо не питаш за качеството на останалите . Защо не питаш колко са Бг. каналите в HD (40) a Bitrate е много над Була защо не питаш колко е пълния пакет 1+3 доп. приемника (32.99 лева) Да продължавам ли ...... Не те обвързват със договор ................. :lol: https://neosat.com


Последна промяна Kamen eM Tech на 11 Май 2023 11:29, променена общо 1 път



11 Май 2023 10:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Неосат имат 200 канала последният ап е от 9.5.2023 Да има 6-7 канала които са в черно , но Защо не питаш за качеството на останалите . Защо не питаш колко са Бг. каналите в HD (40) a Bitrate е много над Була защо не питаш колко е пълния пакет 1+3 доп. приемника (32.99 лева) Да продължавам ли ...... Не те обвързват със договор ................. :lol:


Аз бях решил да се местя към тях, гледах сайта , прочетох всичко, което ме интересуваше за услугата. Но (винаги име едно "но") много хора не знаят , както и аз самият, че за да гледаш на тях трябва да въртиш/местиш чинията на друг изглед. Е при мен тая работа не става (за съжаление).


11 Май 2023 10:59
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 477
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Ок нямаш изглед . А за тези които не знаят и не могат да си врътнат ,обаждаш се на тел. за вашето място и екипи на Неосат ви настройват сат. антена на 1.9 Е :D :D :D Може и Вандерел ако е наблизо :D :D :D Аз съм далече , чак в Малта :lol: :lol: :lol:


11 Май 2023 11:24
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®