Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 06:31



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Блокирал приемник 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Бива. Наскоро имах вземане даване с булсат та погледнах и форума.
Един захарин 200 след 5 г. работа предаде богу дух и добре, че в Монтана имаха за смяна. Живи и здрави да са девойките там иначе хората нямаше да гледат тв където съм го дал.


13 Яну 2019 09:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Мой познат вчера се е върнал от България, като е успял да намери и купи модел 210 от частно лице по обява. Проблемът е, че приемника е без карта. Има ли вариант да се пререгистрира и да се извади нова карта или е мисия невъзможна. Скоро ще пътува пак за България. Благодаря.


14 Яну 2019 13:02
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Wanderer написа:
Мой познат вчера се е върнал от България, като е успял да намери и купи модел 210 от частно лице по обява.
И аз купувах ZHD 210 (заедно с картата за 50 лева) от частно лице, но правихме прехвърляне на собствеността на мое име в офис на Булсатком. Без прехвърляне, може и да не може. Разбирачите трябва да се произнесат.


14 Яну 2019 13:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Когато е с карта и собственика е налице, е ясно. Въпросът е когато няма карта, а собственика е неизвестен. Иначе моя човек го е купил за 20лв, поне така ми каза.


14 Яну 2019 15:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Приемника се сменя с нов понеже всеки работи само с неговата си карта. Плаща се наказателна такса 18 лв. При смяната се изисква лична карта на титуляра или копие от нея. Това при известен собственик, за неизвестен не знам как е.


14 Яну 2019 16:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Wanderer написа:
Мой познат вчера се е върнал от България, като е успял да намери и купи модел 210 от частно лице по обява. Проблемът е, че приемника е без карта. Има ли вариант да се пререгистрира и да се извади нова карта или е мисия невъзможна. Скоро ще пътува пак за България. Благодаря.

Явно, че няма да е лесно ако трябва да сменя приемника, да търси карта, плаща наказателни лихви.
Вземи му някой приемник с мултистрим и ако се настрой от някой, който разбира :wink: ще може да гледа българските канали на 39Е


14 Яну 2019 18:38
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Ванди, обмисляш ли вариантите?и


14 Яну 2019 20:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:D Утре, че сега не ми се пише през телефона.

До тогава за да не губим време, искам на лични номера на приемника, изписан на лепенката залепена на самия приемник. Приемникът не е важен в случая. Важен е абонаментът, за да видим дали има смисъл от продължаването му.


15 Яну 2019 00:52
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Между другото, на връщане от работа минавам покрай Била на бул. България в София, вътре има офис на Булсатком и като погледна вътре, точно до прозореца има няколко кашона с приемници, HD и SD, подредени старателно като книги. Който търси и не намира, може да отскочи до там.


15 Яну 2019 11:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
vanderel написа:
:D Утре, че сега не ми се пише през телефона.

До тогава за да не губим време, искам на лични номера на приемника, изписан на лепенката залепена на самия приемник. Приемникът не е важен в случая. Важен е абонаментът, за да видим дали има смисъл от продължаването му.

Ще ти ги изпратя скоро.


15 Яну 2019 13:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:D За любопитството на 5-тимата участници в тази тема - въпросния приемник е допълнителен с не платен основен. Т.е. - за нищо не става.

:!: Иначе за повреден/без карта/ приемник в чужбина, може да се плати депозит 18 лв от роднини на чужбинеца и този роднина да му изпрати новия приемник. Повреденият тунер при първа възможност трябва да се върне в офис в БГ, защото той остава в системата и ако се повреди и новия, втори път подобна смяна чрез депозит няма да е възможна !!!

:idea: Препоръката ми е, да не купувате не проверени приемници особено през интернет !!!
Още повече че, нормалният ред за смяна на собствеността на един приемник е, да отидат и купувача и продавача в офис на БСК, където да извършат прехвърлянето.


15 Яну 2019 19:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®