Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:45



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
fusion: on/off бутон 
Автор Съобщение

Регистриран на: 04 Окт 2016 11:34
Мнения: 3
Местоположение: Αθηνα, Ελλαδα
Отговори с цитат
Здравейте,

нов потребител съм на IP-TV то. Приставката работи много добре (засега) но имам един проблем: бутона за захранването на дистанционното не прави абсолютно нищо - нито включва нито изключва приставката. Понеже гледам на PC монитор а за звука ползвам колонки за компютър, се получава малко неудобно всяко включване и изключване. Въпроса е - това разпространен проблем ли е или да го нося в Бул-а когато се прибера в БГ?


22 Яну 2017 10:01
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2015 20:55
Мнения: 14
Местоположение: Пазарджик,България
Отговори с цитат
Не е нормално това! Не ти работи дистанционното смени го с друго!


22 Яну 2017 13:03
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Интересно как достигнахте до извода, че проблема е в дистанционното? По-скоро въпроса към автора е: Винаги ли е било така, или се случва от определен период от време или през определен период от време? Ако имаше проблем в дистанционното, отново питащия щеше да е разбрал за това и нямаше как да извършва какъвто и да било контрол върху устройстото без него, та едва ли не би го осъзнал. По-вероятно е да е поредния софтуерен бъг с това устройство.


22 Яну 2017 13:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
waylander написа:
Здравейте,

нов потребител съм на IP-TV то. Приставката работи много добре (засега) но имам един проблем: бутона за захранването на дистанционното не прави абсолютно нищо - нито включва нито изключва приставката. Понеже гледам на PC монитор а за звука ползвам колонки за компютър, се получава малко неудобно всяко включване и изключване. Въпроса е - това разпространен проблем ли е или да го нося в Бул-а когато се прибера в БГ?
На първо време, рестартирай боксчетго с изключване от контакта за половин минута. Ако имаш дистанционно от сателитен тунер - ползвай него. Другото е , да го отвориш и ремонтираш ... :? щом си в чужбина.


22 Яну 2017 14:00
Профил

Регистриран на: 04 Окт 2016 11:34
Мнения: 3
Местоположение: Αθηνα, Ελλαδα
Отговори с цитат
Благодаря за отговорите.

Винаги е било така, но все пак го ползвам едва от скоро. Не ми се вярва да е от дистанционното, всичко друго работи.

Рестартирал съм го от контакта (няма друг начин) много пъти, седи изключен по цяла нощ, но няма промяна.

За ремонт - нямам идея какво да ремонтирам, ако е хардуерен проблем да, но не съм убеден, че е това. Пък и не искам да го отварям сега и да прецакам гаранцията някак.

Май е най-добре да го занеса до булсата като се прибера, дотогава ще го търпя.


22 Яну 2017 17:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Все пак намери от някой познат дистанционно за тунер и пробвай с него ! Пък после ще ти кажа как да го ремонтираш. Тук гаранции няма. Ще ти го сменят безплатно, ако ще да е на 100 години !
В това отношение поне Була са ларш :wink:


24 Яну 2017 02:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Я първо си включи камерата на телефона и насочи дистанционното към нея. Виждаш ли виолетово премигване, когато натиснеш бутончето on/off?


28 Яну 2017 12:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®