Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 03:57



Отговори на тема  [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 103  Следваща
ФЮЖЪНЧЕТО 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Много страници сте изписали бре.
Ще ме извинявате почнах да ги чета,ама стигнах до 10 та и не можах да намеря отговор на моите въпроси.
Като новак в тази тема ( от 4 дни имам Fusion ) да питам.

1.Как става плащането ?
Обяснявам :Пуснаха ми оптика до дома.И техниците ми монтираха устройството.дадох им стар SD приемник,който е регистриран на мое име . Обясниха ми , че трябва да ходя до офис да си платя 9 лв. такса + 2.90 месечна такса.
И че 5 дни устройството ще върви без проблем.В понеделник отидох до касата да си платя, но се оказа че устройството ми все още не е регистрирано в системата.Мацката се въртя ,въртя и каза ,че не може да ми помогне и да дойда друг ден ,като ме увери,че ще мога да гледам още 2-3 дни.
Вчера вторник се прибирам от работа и засилен да гледам Григор Димитров на Диемите и Опааа (нанай си феродо ) .Стои надпис че устройството не е платено.Звъня на номера да питам дали е регистрирано устройството.да регистрирано е и вече спряно.Касата работи до 19.00 .Сега е 18.40 .Изстрелях се и платих 9.00 + 2.90 при все ,че е средата на месеца.
Прибирам се в къщи .Диеми --> нанай.
Плащам премиум пакет без никакви други екстри.
При разговора с техниците ме увериха,че ако си плащам Fusiona редовно ще гледам всичко без значение на какъв абонаментен план съм !
2. Това вярно ли е?
3 . В сайта на отдел плаюане виждам че цената на Fusiona е 5 лева. Да не трябва да платя още 5 лева за да гледам всичко ?
4.Това с ракетата при мен не работи.Задържам менюто и нищо.

Благодаря на Ванди за упътванията и екстрите.Доста неща научих от там.
Па и жената доволна ,че иначе щеше да ме бие по главата с дървеното дистанционно . Добре че са заменяеми с старото.


18 Апр 2018 10:05
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
Здравей,
За да гледаш диемите от пакет диема екстра трябва да имаш заплатен абонамент за този пакет. Григор не го дават по диемите а по каналите на Мтел. На сайта на Булсат има отделните пакети какво включват, ако все пак си харесаш Фюжън пакета има възможност да го заплатиш за една година напред и струва 24 лв с ДДС по 2 лева на месец. С две думи нанай си феродо е работата при булсат и при другите оператори за да гледаш Гришката.


18 Апр 2018 10:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
@d_bozhkov
Ако си решил да си платиш диемите, направи си устата за Фюжън пакета за цяла година за 24 кинта, така ще има на сателитния приемник, спорт+ и други канали които идват на сателита само с пакета Фюжън, иначе са с допълнителна такса.


18 Апр 2018 12:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Диемите не влизат в тези 24 лв. Както и да е, d_bozhkov разбра всичко !


18 Апр 2018 13:01
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Благодаря за инфото .ако е така 24*2 лв. 48 лева е добре.

Изпратено от моят Lenovo A1000 с помощта на Tapatalk


18 Апр 2018 13:23
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
Не ме разбра, ако плащаш месец за месец е 5 лв което е 60 за година, ако ги платиш накуп са 24 лв, което идва 2 лева на месец.


18 Апр 2018 13:28
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Разбрах. Че на промоция цената излиза 2 лв.
Доколкото разбирам може да се плати и за година.бях разбрал за 2 години минимум че е.
Благодаря

Изпратено от моят Lenovo A1000 с помощта на Tapatalk


18 Апр 2018 13:38
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Таксата + 24 лева за фюжъна .Ако заменяте СД за фюжън са още 9 лева такса за монтаж


18 Апр 2018 18:21
Профил

Регистриран на: 30 Окт 2010 12:29
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте,
Скоро ще се местя(до сега съм бил с чиния...) На новото място има оптика и съм съгласен да мина на фюжън(т. е. ще мина на ново оборудване). Питането ми е следното: извел съм от всички ТВ приемници в стаите до входната врата FTP-кабел(където мисля да е входа на тази оптика) Предполагам не е проблем. Ако е така, какъв е габарита на приемното устройството(това до входната врата) за да предвидя габарити на необходимото табло ?


21 Апр 2018 22:10
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Тая сутрин ужасно много накъсват фюжъните .Нета също е някакъф ебан.След като дълго ме съветваха да мина от 50 на 100 Мбитс,щото така нямало да прекъсва (пък нали ТВ-то е на отделен VLAN и не би трябволо да се влияе ),вчера трябваше да им се моля да ми пуснат това което съм платил,като служителката каза на колежката си в София,че клиента(т.е. аз) е нетърпелив.Значи излиза че системата не те прехвърля автоматично при промяна на плана,ами си оставен на благоволението на служителя да изтрезнее,да си изпие кафето ,цигарата,да си смени превръзката и тн.И отгоре на всичкото нета вчера вървеше с около 100,ама днеска е между 30 и 60.!!!!???
Така че заебавайте ги тия амбриажи и ако сте в големи градове-имате алтернативи.
П.С.Опитах се да се свържа с кол центъра-казаха ми че разговарям първо с Цветелинка,после с Неделинка,ама нъцки-никоя не вдигна телефона-явно лакира ноктите.


22 Апр 2018 09:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
juliusceaser написа:
Тая сутрин ужасно много накъсват фюжъните .Нета също е някакъф ебан.След като дълго ме съветваха да мина от 50 на 100 Мбитс,щото така нямало да прекъсва (пък нали ТВ-то е на отделен VLAN и не би трябволо да се влияе ),вчера трябваше да им се моля да ми пуснат това което съм платил,като служителката каза на колежката си в София,че клиента(т.е. аз) е нетърпелив.Значи излиза че системата не те прехвърля автоматично при промяна на плана,ами си оставен на благоволението на служителя да изтрезнее,да си изпие кафето ,цигарата,да си смени превръзката и тн.И отгоре на всичкото нета вчера вървеше с около 100,ама днеска е между 30 и 60.!!!!???
Така че заебавайте ги тия амбриажи и ако сте в големи градове-имате алтернативи.
П.С.Опитах се да се свържа с кол центъра-казаха ми че разговарям първо с Цветелинка,после с Неделинка,ама нъцки-никоя не вдигна телефона-явно лакира ноктите.

Щом нета е някъФ ебан е нормално и фюжъна ти да е в секса. Ако минеш от 50 на 100Мбпс се ебаваш още повече, по следната причина, че си запълваш от към ИНТЕРНЕТ ползване, физическия шейпър, демек интерфейса ти :) Ако си на булсатски НЕТ, няма никакво значение на каква скорост ще си .


22 Апр 2018 11:24
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Абе пичове,забелязвам некъф нов проблем с тая недомислица-фюжън.Туй нящо като прекъсне (въпреки уверенията на "специалистите" че като мина на 100 МБ ,няма да прекъсва) започва едно разминаване на картина и звук.Даже някой път картината е бач забързана,явно се опитва да си догони звука,ама все се разминават.Най - видно е това при Канал 1,при другите по-не се забелязва.Някой с някакви идеи?


04 Май 2018 08:32
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
Да сте чули дали наистина няма фюжъни? Преди повече от 3 седмици се обадих, че приемника ми не е много наред, и още не са дошли. Питах по телефона, и ми казаха, че имали "сериозен недостиг на фюжън приемници".


09 Май 2018 10:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Защото са умни точно колкото героите на Д.Донев ! Ръгнаха да покриват липсата на тунери с Фюжънчета :evil:
:idea: Елементарни човешки и природни истини - когато само вземаш от едно нещо, то все някога ще свърши :!:


09 Май 2018 14:06
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Ванди не ми се вярва в Булсат да работят чак такива наивници дето да си помислят че с 2 тира андроид боксчета ще си закърпят липсата на десетки хиляди сателитни приемника. И дете в 5 клас да попиташ ще ти каже ,че им трябват чисто нови сателитни приемници от ново поколение . Като чуеш ,че се очаква доставка е задължително да сложиш поне 18 месеца приблизително за нея. Булсат е може би най големия лъжец относно срокове на нашият пазар. 2 айде 3 месеца да се забави проект ама при тях се бавят с години. Има нещо генерално объркано в тая фирма и няма изгледи да се подобри.


09 Май 2018 15:26
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®