Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 15:34



Отговори на тема  [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 103  Следваща
ФЮЖЪНЧЕТО 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
jivkoj написа:
Цитат:
"Никой оператор който има собствена IPTV няма да позволи на Булсатком да му взима клиентите и да му товари мрежата с външен трафик."

Не мисля че е така. След като си плащам за интернет, не виждам основание да ми филтрират част от интернета, защото бил достъп до услуга на конкурентен оператор.
"не виждам основание да ми филтрират част от интернета" - явно приказваш наизуст. Тук няма какво да му мислиш, вземаш едно боксче и почваш да пробваш при различните оператори, като мен. Всички, включително и Булсатком ми режат трафика когато си включа моята IPTV - работи около минута и след това ми излиза надпис "видеото не може да бъде възпроизведено".


01 Юли 2018 12:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
jibira написа:
Как се справяте с изхода AV ? Вади само моно, така ли е или аз бъркам... ?
Всички аудио-видео устройства на света работят, така както ти обяснява колегата XaMaB. Само Фюжънът на БСК прави изключение, така както самата фирма БСК е едно голямо изключение :( Прочети първата страница :arrow:
viewtopic.php?f=2&t=19212


01 Юли 2018 21:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Вчера ми монтираха Фюжън като втори допълнителен приемник, чисто нов, днес се прибирам и гледам нищо не свети на приемника на фюжъна, все едно е изключен от тока, какво трябва да погледна?


17 Сеп 2018 21:09
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Вчера ми монтираха Фюжън като втори допълнителен приемник, чисто нов, днес се прибирам и гледам нищо не свети на приемника на фюжъна, все едно е изключен от тока, какво трябва да погледна?
Дали е включен в контакта.


17 Сеп 2018 21:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Петър написа:
Павел Василев написа:
Вчера ми монтираха Фюжън като втори допълнителен приемник, чисто нов, днес се прибирам и гледам нищо не свети на приемника на фюжъна, все едно е изключен от тока, какво трябва да погледна?
Дали е включен в контакта.


Включен е, за всеки случай го включих в друг контакт и никаква индикация не свети, между другото, вчера техниците като включиха адаптора в разклонителя, излезе яко искра при включването, но си работеше вчера и днес нищо, дали ще ми сменят само адаптора в офиса на Була ако е той проблема?


17 Сеп 2018 22:15
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
дали ще ми сменят само адаптора в офиса на Була ако е той проблема?
Да, ще ти го сменят, на мен ми го смениха, но трябва да им занесеш и двете неща (и Фюжъна и адаптора) за да го проверят дали ще работи с новия адаптор.


17 Сеп 2018 22:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Петър написа:
Павел Василев написа:
дали ще ми сменят само адаптора в офиса на Була ако е той проблема?
Да, ще ти го сменят, на мен ми го смениха, но трябва да им занесеш и двете неща (и Фюжъна и адаптора) за да го проверят дали ще работи с новия адаптор.



Ходих до офиса им ,оказа се изгорял адаптор, смениха ми само адаптора, чудя се защо толкова често изгарят адапторите им като чета из темите за такъв проблем?


18 Сеп 2018 13:33
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Ходих до офиса им ,оказа се изгорял адаптор, смениха ми само адаптора, чудя се защо толкова често изгарят адапторите им като чета из темите за такъв проблем?
Защото за да минат тънко, използват най-евтините китайски боклуци, които работят на ръба на възможностите си, без никакъв "Коефициент на запаса". Аз поне се сетих, освен подменения адаптор, там на място (в офиса на Булсата), да си купя и резервен - струваше някъде между 8 и 10 лева, (забравил съм колко точно, беше отдавна).


18 Сеп 2018 14:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Ходих до офиса им ,оказа се изгорял адаптор, смениха ми само адаптора, чудя се защо толкова често изгарят адапторите им като чета из темите за такъв проблем?[/quote]Първият ми Фюжън е на 2 години и кусур,не е изключван.....няма грижа....другите ми два са по-..млади''-също без проблеми :arrow: до късмет си е с тия китайски кутийки...


18 Сеп 2018 17:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
От днес и аз съм в клуба с чисто нов Fusion :)


22 Сеп 2018 22:32
Профил

Регистриран на: 11 Окт 2010 16:43
Мнения: 11
Отговори с цитат
здравейте и предварително се извинявам ако вече е задаван моят въпрос. Та в чужбина живея имам два ХД приемника, може ли да си взема трети приемник който ще е втори допълнителен но да е Фюжън? И най-вече Фюжънът ще работи ли с нет от чужбина? Благодаря и се извинявам ако е е говорено вече по темата


23 Сеп 2018 20:08
Профил

Регистриран на: 06 Фев 2012 19:43
Мнения: 13
Отговори с цитат
И аз както колегата отгоре да попитам същото, както и какъв е минимума скорост на нета с който върви без да сече.


23 Сеп 2018 21:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
За моженето - може, що се отнася до това да го вземеш като доп. приемник :!:

По втория въпрос обаче няма и не може да има категоричен отговор, още повече когато не се споменава държавата.
Много пъти съм го казвал, но да го повторя пак. При сателитната телевизия можем да ти кажем до мм, какво и как ще се получи и със 100 % сигурност, че ще гледаш или не !
При интернет ТВ, нещата са много относителни :wink: Да не говорим за цели държави - в един град, в единия квартал може да гледаш, а в другия квартал - не ! Истинската ИПТВ изисква пряк достъп от сървъра на доставчика до всеки дом. Сами разбирате, че колкото сте по далеч от този сървър, вероятността връзката ви да преминава през куп други сървъри и пр. устройства е много голяма ! И понеже това никой не го знае как е точно, затова и никой не може да ви даде гаранции.
Затова аз лично в този форум толерирам всяка информация, за това как се приема ТВ през интернет в различните точки на света. За сега особено след европейската директива за абонамента и изпълнението на този абонамент, нещата в Европа изглеждат добре - в почти всички страни от тази гледна точка, нещата са изчистени. Техническата гледна точка обаче си остава - според зависи - с 12-15 мбт може да не сече, а с 50 да имате проблеми !


23 Сеп 2018 21:31
Профил

Регистриран на: 11 Окт 2010 16:43
Мнения: 11
Отговори с цитат
благодаря за отговора, все пак да кажа че става въпрос за Испания, Балеарски Острови, с фибра оптика съм 600МБ. Просто не знаех дали за да ползвам Фюжъна, трябва да съм с нет на булсата.


24 Сеп 2018 21:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Фюжънчето работи с всякакъв интернет. За Испания специално, много хора са докладвали че няма проблеми ! Успех !


24 Сеп 2018 23:03
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®