Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Май 2019 13:49

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Отвратително качество на "Планета фолк" на фюжън приемниците 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Качеството на "Планета фолк" на фюжън приемниците е отвратително. Моите са серия 38. Дали някой ще се сети да погледне "картината" на този канал. Дано - надеждата умира последна.

28 Мар 2019 18:12
Профил
Аватар

Отговори с цитат
hd-fen написа:
Качеството на "Планета фолк" на фюжън приемниците е отвратително. Моите са серия 38. Дали някой ще се сети да погледне "картината" на този канал. Дано - надеждата умира последна.
Боже то и такъв канал имало....сега погледнах...имам 2 37-и и Ми Бокс,картината си е добре....явно някъде другаде е проблема!

28 Мар 2019 19:19
Профил YIM
Аватар

Отговори с цитат
И аз съм с 38...
Пикселизира ужасно, същото го прави и на апликацията за Андроид ТВ!

28 Мар 2019 21:27
Профил WWW

Отговори с цитат
Имам един от първите 38-ци. И при мен този канал пикселизира и е с отвратително качество. Освен това на останалите канали при бързи движения, особено на футболни мачове, баскетбол, волейбол и тенис, картината накъсва. При промяна на резолюцията проблема изчезва, но се появява отново и трябва пак да се смени резолюцията. С проблема са запознати хората от техническия отдел на Булсатком още преди повече от 3 месеца. Тогава обещаха да се заемат с проблема, но явно са "забравили". А може би този отдел вече не съществува? А ако все пак има още такъв отдел, кой може да накара служителите там да заработят? Разбирам, че Булсатком сърбат попарата на "стратега" - г-н Заяков, но защо вместо да се стегнат и работят за излизане от тежката ситуация, те се отнасят с пренебрежение към техническите проблеми, чието разрешаване (според мои познати IT специалисти и работещи със сродни проблеми в други доставчици на телевизия и интернет) не е никак сложно - просто се иска да се заемеш сериозно и отговорно.

28 Мар 2019 22:41
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ]