Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 04 Юни 2024 22:30



Отговори на тема  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Следваща
NO CERT 
Автор Съобщение

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
Или с плащане на каквото трябва да се плаща.


17 Юни 2023 14:27
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
vanderel написа:
Заяка реагира :wink: Но трябва да признаем, вече по-адекватно. Първо предупреждава за възможния ъпдейт след две минути, след който приемникът ще приеме настройките на НЕО. Така не можем да го обвиним в кражба. И уточнява - че ако вашият оператор не е НЕО, да се изключи приемникът от тока. Ако го изключим, ще остане блокиран. Ако пък не го изключим, ще стане Заешки. Няма го вече онзи момент в който пък Була можеше да открадне крипта.
Така надлъгванката спира. Засега ... :D

Новите приемници пътуват към БГ. Но ще им трябва време и за настройки :? До тогава Була можеха да спестят малко отлив с "отремонтирането" на 210, но уви ...

Има ли възможност да се избегне блокажа при появата на това предупреждение и може ли да се рефрешне приемника ако е блокирал.


17 Юни 2023 19:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Не само софтуеристите на приемниците са зле! Така са направили достъпа за форума, че 3 дни от вивакомска карта или споделяне на интернет от вивакомско ай пи, няма писане. Сега не ми се пише в теми, в които има писано след моето виждане в сряда и четвъртък. Иначе за четене няма проблем. Преди години, когато имаше един ..., който следеше стриктно форума и почистваше, съм имал такъв проблем, и от него/ЛС/ знам че не съм баннат по ай пи тогава. Въпреки всичко нямах достъп, всичко си продължава с години и няма развитие в никаква посока. Само сега с приемниците има малко раздвижване, ама то е като за 112, защото въпреки най-голямата маса от клиенти на оператора ще ги напускат малко по малко. А няма начин форума да е на самотек, защото най-малко трябва домейн да се плаща. А щом се плаща, значи са преценили че има полза от него, въпреки че няма официална намеса. Просто взимат некомпетентни нископлатени служители, и разчитат че клиента ще намери форума за да си реши проблема бързо.


18 Юни 2023 16:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 946
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
А аз се чудех Пепи защо ми блокира ай пито от време на време и си мислех че много плямпам,то било превантивно щото съм вивакомаджия :lol:


18 Юни 2023 16:53
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2011 20:06
Мнения: 8
Отговори с цитат
vanderel написа:
Новите приемници пътуват към БГ. Но ще им трябва време и за настройки :? До тогава Була можеха да спестят малко отлив с "отремонтирането" на 210, но уви ...

Т.е. има надежда след седмица-две да почнат (масова) замяна на блокирали приемници ? Просто нямам начин да убия 2часа сутрин висейки пред офис и надявайки се, че може би, ще ми дойде реда :/


19 Юни 2023 16:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2865
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Щом казваш :D


20 Юни 2023 00:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
И аз съм назад с един приемник, баба ми също. За комшиите няма да говоря. Взех bbox от немай къде, но още не съм го тествал. Иначе от Fusion-ите съм много доволен.


21 Юни 2023 23:09
Профил

Регистриран на: 30 Юни 2009 16:04
Мнения: 49
Местоположение: Bristol,UK/Pleven
Отговори с цитат
Жена ми се върна в Англия вчера и каза, че No Cert и само БНТ... Е как можеше да знам, че трябва да се сменят приемниците, нима трябва всеки постоянно да чете форумите...? Не трябваше ли някакво уведомяване със SMS или email предварително..., щеше да занесе нови приемници, но май сега няма налични...
Имам три въпроса, нямам време да изчета всичките 20 стр. до тук...:
1. Там са един HD и един SD. Не помня как съм свързвал кабелите на приемниците, какви бяха изходите... Има ли къде да видя изходите на тези приемници и тези на новите приемници, та след като намеря и изпратя приемници да дам инструкции за свързване, макар, че ме съмнява да се справи, ако са съвсем различни, а и вероятно меню/настройки са не лесно разбираеми...
2. Има ли някакво временно решение за лечение на старите приемници, докато се сменят?
3. Телевизорът е смарт, може ли да се изтегли Булсат приложение и трябва ли нова регистрация на съществуващия акаунт? Има ли някъде инструкции за това? Мога ли да направя това първо на телефона или телевизора си в БГ, та да давам напътствия там как става? (демек, ще може ли да работи едновременно на повече от едно устройство едновременно, ако изобщо тръгне? )


22 Юни 2023 01:00
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 272
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Може да се инсталира приложението за андроид https://play.google.com/store/apps/deta ... com.bulsat и работи на толкова компютъра колкото приемника плащате, във вашия случай би трябвало да са 2.


22 Юни 2023 20:37
Профил

Регистриран на: 30 Юни 2009 16:04
Мнения: 49
Местоположение: Bristol,UK/Pleven
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Може да се инсталира приложението за андроид https://play.google.com/store/apps/deta ... com.bulsat и работи на толкова компютъра колкото приемника плащате, във вашия случай би трябвало да са 2.

Няма да е на компютър, а на смарт TV Самсунг...
Нова регистрация с име/парола и друг имейл ли трябва, или със старите ще работи?


22 Юни 2023 21:43
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Айдее и на мен ми дойде тази сутрин на единствения ми приемник (ползвам само един тв) който е 210 - NO CERT, сега ще видя дали ще получа KA Модула и да видя най-после как ще е с него на моя smart LG TV, лошото е че жената която работи в офиса им на ХИТ Младост, все ми казва че трябва да идва техник за Ка Модула, а аз все и казвам че ТВ ми е LG, стискайте ми палци да имат от модула и да ми го даде без да ме занимава с техници.


23 Юни 2023 06:42
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2011 20:06
Мнения: 8
Отговори с цитат
Kibik написа:
Последен Потребител написа:
Може да се инсталира приложението за андроид https://play.google.com/store/apps/deta ... com.bulsat и работи на толкова компютъра колкото приемника плащате, във вашия случай би трябвало да са 2.

Няма да е на компютър, а на смарт TV Самсунг...
Нова регистрация с име/парола и друг имейл ли трябва, или със старите ще работи?

на сайта на булсат има "безплатен" логин за фюжъна
https://mobilebulgaria.com/news/problem ... -bulsatkom
Цитат:
За периода на изчакване за замяна на оборудване или инсталация, „Булсатком“ предоставя безплатен достъп до приложението си Bulsatcom TV. Достъпът се осъществява с потребителско име free@bulsat.com и парола bulsatcom.


23 Юни 2023 08:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Айдее и на мен ми дойде тази сутрин на единствения ми приемник (ползвам само един тв) който е 210 - NO CERT, сега ще видя дали ще получа KA Модула и да видя най-после как ще е с него на моя smart LG TV, лошото е че жената която работи в офиса им на ХИТ Младост, все ми казва че трябва да идва техник за Ка Модула, а аз все и казвам че ТВ ми е LG, стискайте ми палци да имат от модула и да ми го даде без да ме занимава с техници.



Днес имах късмет, жената в офиса беше друга и много печена, веднага ми взе приемника и ми даде ка модула, не съм дал нито стотинка за това.

Пуснах модула в тв, всичко тръгна като по учебник, имаше и ъпдейт за модула при което списъка с програмите стана като при приемника 210, много съм доволен, всичко си е ок, някои канали са с по-хубава картина, също така звука е по-плътен и по-качествен, превключването на каналите е бързо като при 210, супер доволен съм, добре че избрах марка LG за смарт тв, ако знаех за това отдавна щях да съм разкарал приемника :) , и не на последно място, да управляваш всичко само с едно дистанционно на тв си е благинка.

За в бъдеще новия тв ще е пак LG има защо :)


23 Юни 2023 11:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2865
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
ПОЗДРАВИ :D


23 Юни 2023 14:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
vanderel написа:
ПОЗДРАВИ :D


Подобно :), знаеш ли къде мога да видя децибелите на даден канал?


23 Юни 2023 17:21
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®