Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 21 Апр 2019 16:02

Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
технически проблем - няма сигнал 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Щом е ZHD 100 и то работил толкова години не отписвайте и хипотезата ... как се беше изразил Ванди "начален стадий на умиране на приемника ".
То и да умре имаме вече червената жрица от "Игра на тронове" да го съживи .
Виж темата :

http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?f=5&t=19828

не е толкова сложно колкото изглежда. Ако имаш друг работещ приемник наблизо ,може да се пробвате да замените само захранващата платка за да видите дали проблема ще изчезне ?!

15 Апр 2019 09:12
Профил

Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
Щом е ZHD 100 и то работил толкова години не отписвайте и хипотезата ... как се беше изразил Ванди "начален стадий на умиране на приемника ".
Така е. И аз си мислех, че ZHD 100 отдавна са измрели (като динозаврите). Моят ZHD 100 умря преди 5 години. Техниците ми го смениха с ZHD 200 (сега той ми е основен и още работи).

15 Апр 2019 09:40
Профил
Аватар

Отговори с цитат
С тази тема viewtopic.php?f=5&t=19676 и с това d отпред те обявявам за Доктор - Д-р Божков :D - специалност ZHD 100 и евентуално 200 :D
Та Докторе, ниските %-ти в индикацията показват, че има проблем м/у тунера и конвертора. Като го изясним, може да прибегнем и до твойта помощ !!!
Поздрави и ако не възприемаш титлата, ще я отменим :D Но да знаеш че ти отива :D

15 Апр 2019 09:45
Профил

Отговори с цитат
Петър написа:
d_bozhkov написа:
Така е. И аз си мислех, че ZHD 100 отдавна са измрели (като динозаврите). Моят ZHD 100 умря преди 5 години. Техниците ми го смениха с ZHD 200 (сега той ми е основен и още работи).

Аз си имам два вкъщи.И двата са "реанимирани" .Надявам се да изкарат още дълги години. :)

15 Апр 2019 11:18
Профил

Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
Петър написа:
d_bozhkov написа:

Аз си имам два вкъщи.И двата са "реанимирани" .Надявам се да изкарат още дълги години. :)

Цитат:
...и с това d отпред те обявявам за Доктор - Д-р Божков :D - специалност ZHD 100 и евентуално 200 :D
Та Докторе, ниските %-ти в индикацията показват, че има проблем м/у тунера и конвертора. Като го изясним, може да прибегнем и до твойта помощ !!!
Поздрави и ако не възприемаш титлата, ще я отменим :D Но да знаеш че ти отива :D

d_bozhkov e запазена марка ;)

Я чукни в гугъла да видиш колко резултата ще ти излязат и все съм аз :)
d- то е от Димитър.Не съм доктор , инженер съм , ма щом казваш и доктор ще стана ,ако не по медицина ,барем
Хонорорис кауза ,дет се казва .Хахаха
Не се сърдя , как ще се сърдя .На майтап понасям.Шегаджия съм си по природа.

15 Апр 2019 11:31
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5